Dodaj do ulubionych

Sklep KS Sport - uważaj!

IP: 89.231.148.* 28.01.13, 20:05
Nie zniechęcajcie się. Warto przeczytać. Witam. Kupiłam ostatnio jedną rzecz w tym sklepie, w zasadzie niedrogą. Po niecałej godzinie uznałam, że lepiej będzie jak ją zwrócę. Oczywiście miałam paragon, a rzecz została nienaruszona, cena nieoderwana. Gdy poszłam do sklepu okazało się, że nie mogę oddać owej rzeczy, a co gorsza uzyskać moich wydanych pieniędzy. Kobieta, która tam sprzedawała podczas samego zakupu była bardzo miła, a gdy do niej powróciłam zobaczyłam zupełnie kogoś innego. W tym sklepie łamią prawa klienta. Piszą to dlatego, abyście nie popełnili mojego błędu i zastanowili się kilka razy zanim coś tam kupicie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 28.01.13, 20:26
    Chyba by wypadało poznać te prawa klienta,a potem coś napisać.
  • Gość: 1A2B3C IP: 89.231.150.* 28.01.13, 20:28
    Oddać można jeśli produkt został zakupiony w internecie lub w sklepie ale zostało się wprowadzonym w błąd przez sprzedawcę np że produkt posiada coś czego w rzeczywistości nie ma.
    Nie ma czegoś takiego jak zwrot towaru do sklepu " bo mi się nie podoba" jest to tylko dobra wola sklepu aczkolwiek wpływa to bardzo pozytywnie na wizerunek i zaufanie do firmy.
  • Gość: elp IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.13, 09:03
    ok postaram nie popełnić się Twojego błędu, zastanowię się kilka razy za nim coś W OGÓLE kupię ;)
  • Gość: muniek IP: 89.231.151.* 31.01.13, 16:09
    Tak się składa że również nie przypadł mi do gustu ten sklep zważywszy na fakt, że kupiłem tam czapkę dałem 69zł i jakież było moje zdziwienie gdy tego samego dnia tę samą czapkę w DANDO zobaczyłem za 39zł .O zgrozo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: kap IP: *.adsl.inetia.pl 28.04.14, 17:57
    Zwała :D Twój problem :D najpierw trzeba się rozejrzeć po sklepach co, gdzie i za ile, a następnie podjąć decyzję o zakupie. To się nazywa" przemyślany zakup", co w Twoim przypadku w ogóle nie miało miejsca... :D
  • Gość: . IP: *.cdma.centertel.pl 19.05.14, 13:05
    wciskają towar,można wymień.....g,prawda..uważajcie
  • Gość: prawnik z chelmna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.13, 16:23
    Witam!
    Chciałam z całą pewnością i wiedzą jaką posiadam stwierdzić, że to Pani nie ma racji.
    Każdy klient w jakimkolwiek sklepie ma możliwość wymiany, a zwrot jest to dobra wola sprzedawcy. Skoro sklep ma z góry narzucone, że może daną rzecz tylko wymienić a nie zwrócić, to dlaczego ma Pani pretensje do dziewczyn tam sprzedających?!
    Każdy Rzecznik Praw Konsumenta powie Pani to samo: ZWROT NIE JEST GWARANTOWANY!!! Nawet wymiana to dobra wola sprzedawcy, a na pewno miała Pani taką możliwość.

A nawiązując do Pani wpisu na przyszłość proszę się zastanowić kilka razy zanim Pani coś kupi, bo widocznie wszelkie przepisy są Pani obce!!!!
  • Gość: klientkazadowolona IP: 89.231.150.* 01.02.13, 18:21
    Witam,
    nie będę Pani/Pana oceniać, ale chyba ktoś tu ma wielką wyobraźnię. Znam ten sklep jak i Panie tam pracujące. Wszystkie są miłe i uśmiechnięte, gdy tylko klient zawita sklep. Panie przy zakupie uwzględniają fakt, iż kierują się polityką firmy i mogą jedynie wymienić towar. (Sama wymieniałam tam bluzę). Sądzę, iż dla polubownego załatwienia sprawy mogła się Pani/Pan dopytać, czy za godzinę, gdy stwierdzi Pan/Pani, że zakupiona rzecz się jednak nie przyda, czy będzie można ją zwrócić. Oczywiście blefuję. Proszę sobie wyobrazić działalność firmy, w której zakupy są robione na parę godzin. Druga kwestia:
    "Dobra wola sprzedawcy
    Zgodnie z przepisami nie ma on obowiązku przyjąć od ciebie zakupu, bo się rozmyśliłaś, albo przestał ci się podobać. Niektóre sklepy dopuszczają możliwość zwrotu rzeczy pozbawionej wad, jeżeli zrobisz to w określonym przez nie terminie (zwykle w ciągu 2-5 dni). Zanim więc coś kupisz, zapytaj sprzedawcę o warunki zwrotu, a przede wszystkim o to, czy otrzymasz wtedy pieniądze, czy tylko będziesz mogła wymienić towar na inny, w tej samej cenie. Najlepiej, by możliwość zwrotu potwierdził podpisem i pieczątką na paragonie. Pamiętaj, że zwracany towar nie może być uszkodzony, a ty musisz mieć ze sobą dowód zapłaty (paragon, bankowe potwierdzenie zapłaty)."
    To bardzo łatwe poczytać kilka zdań na nurtujące nas tematy. Szkoda, że żyjemy w Państwie, w którym anonimowo człowiek jest dla człowieka wrogiem.
    Pozdrawiam,
    klientka sklepu Ks sport
    Szczerze Polecam Sklep
  • Gość: re IP: 89.231.151.* 02.02.13, 09:34
    ten ostatni wpis cholernie zalatuje właścicielem ,ale mimo wszystko nie będę tam robić zakupów i gdzie to możliwe będę odradzać.Powodzenia
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 02.02.13, 15:44
    Tak naprawdę ile głów tyle pomysłów. Szczerze bez sensu jest komentować nowy sklep. Jak się przyjmie to dobrze jeśli nie trudno. Ja tam chętnie go odwiedze
  • Gość: obojetny IP: *.chelmno.mm.pl 08.02.13, 14:47
    idiotyczny temat trzeba naprawde nudzic sie w domu zeby o taka pie... na forum wypisywac sklep super w koncu jest cos porzadnego w tym miescie czesto odwiedzam ten sklep zawsze mila obsluga Pani M. bardzo mila reszta dziewczyn rowniez pozdrawiam KS sport
  • Gość: ss-klient IP: 89.231.149.* 08.02.13, 15:16
    cyt: "Kupiłam ostatnio jedną rzecz w tym sklepie, w zasadzie niedrogą. Po niecałej godzinie uznałam, że lepiej będzie jak ją zwrócę".
    Co to kurna ma znaczyć . Też pójdę po gazetę i po godzinie zwrócę. Może z majtkami tak zrobię założę, ee tam zwróceń za godzinę.No nie dziw się pannico , że ktoś może być wkurzony takim zachowaniem . Rozumie ,rzecz kupiona ma wadę , gwarancja itd... Ale takie sobie widzimisię w czasie kiedy sklep sprzedaje w ciągu dnia 3 albo 4 artykuły !!! Ja tez bym się wku...ł. Jak idę do sklepu to wiem co chce kupić i kupuje. Co to ku... za artykuł-może konkurencja?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 31.01.14, 10:59
    w prawach konsumenta wyraźnie jest napisane że jeśli towar jest w nienaruszonym stanie, opis ubrania jest zgodny sprzedawca nie musi przyjąć zwrotu bo tak sobie klient życzy , towar niezgodny z opisem lub uszkodzony nie podlega dyskusji zwrot musi być.
  • Gość: Klientka w KS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.01.14, 14:02
    Ostatnio kupiłam w tym sklepie kurtkę mierząc nie byłam pewna ale zapytałam pani czy w razie czego mogłabym jutro ją zwrócić (chciałam się kogoś poradzić bo kupowałam ją sama) pani nie robiła problemu,na drugi dzień potwierdziłam zakup i odebrałam paragon.Kupuję w tym sklepie systematycznie nigdy nie było problemów z obsługą panie bardzo miłe i cierpliwe.
    Ktoś napisał że jeden z powyższych postów brzmi jak samoobrona sklepu-sieci kurczę wolno inkognito oczerniać to dlaczego nie wolno się bronić ludzie!!!!!!!!!!!!!
  • Gość: ... IP: *.204.104.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.01.14, 14:35
    nie zam tego sklepu ale sam prowadzę inny sklep i jakbym miał zwracać kasę za widzi mi się klienta to o zgrozo z czego żyć?? .. wyżej pięknie jest napisane że jak się umówisz ze sprzedawcą to zupełnie inna bajka i taka jest prawda wtedy jest miło i pięknie bez fochów.. trzeba patrzeć w dwie strony.. a kolo co pisze czapka 39 a tam 69 wolny rynek płacąc 69 akceptowałeś tą cenę to nie media markt nie dla idio... :)
  • Gość: q IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.14, 11:12
    o ile się nie mylę, kiedyś była możliwość zwrotu, ale ludzie wykorzystywali to prawo. W większych miastach lalunie kupowały kiecki znanych projektantów za setki pln. Po sobotniej balandze, o ile nie uszkodzone, kiecki wracały do sklepów. I tak się laski bujały co tydz w innej kreacji.
  • Gość: cch IP: *.chelmno.mm.pl 28.04.14, 19:17
    Tak czy siak, abstrahując od tematu, sam sklep KS SPORT to niewypał, ceny są nawet o połowę droższe, niż w oryginalnych sklepach nike (i innych tego typu) znajdujących się w centrach handlowych typu Focus, wiem bo niejednokrotnie porównuję ceny tych samych produktów. Ja osobiście NIE polecam sklepu KS SPORT strasznie zawyżają tam ceny...
  • Gość: MMMMM IP: *.play-internet.pl 17.05.14, 17:27
    co do cen uważam że są adekwatne do proponowanego towaru:) na pewno ceny są niższe niż w centach handlowych i to sporo w niektórych przypadkach np: obuwie, pewnie są wyjątki ale wynikają z różnych promocji/ wyprzedaży!!!- jak wszędzie można trawić na jakąś wyprzedaż i kupić coś w atrakcyjnej cenie- ale traf w centrach na swój rozmiar!!! Ja osobiście POLECAM sklep KS-SPORT miłego MAMY PRAWO WYBORU I KAŻDY DOKONUJE ZAKUPU TAM GDZIE UWAŻA:)
  • Gość: ooooo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.14, 16:20
    nie wim czy to jest ten sam sklep o którym mysle taki sportowy z oryginalnymi ciuchami przy bramce?pracuja tam 2 dziewczyny ,już więcej tam nie pojde okropny klimat stoja calyczas przy ladzie i debatują jak ktoś wejdzie to jedna do drugiej idz tam i stoja jak straze na strazy pod sama przebieralnia i czekaja i pytaja i jak dobre?boze co za sklep już nie pierwszy raz tam się spotkałam te dziewczyny sa tak nie mile wogole pracują tam chyba z laski bo jak się cos poprosi to nawet nie chce się im podejść .kiedyś jeda prosiłam żeby odlozyla mi bluze na 10 min bo tylko jedna była tego koloru co ja tak bardzo chciałam ,mowie ze ide do domu i zaraz wroce i zaplace ,a ona mowi ze nie może odkladac bo one dużo schodzą ale bardzo prosiłam ,nie zgodzila się to schowałam do tylu ta bluze żeby nie rzucala się w oczy innym klienta to wrocilam po 10 minutach a ona beszczelnie powiesila ja jako pierwsza ,bylam bardzo zla bo zle zrobila kupiłam ale zalowalam ,bo za jej zachowanie mogłam już tam nie wracac....
  • Gość: aa IP: *.opera-mini.net 19.05.14, 21:19
    No wlasnie po to sa te panie, by zapytac czy w czyms nie pomoc, ewentualnue doradzic. Wiec nie rozumiem skad ten bulwers... A co do tego ze nie chce im sie podejsc to nie prawda bo gdy tylko stanie sie zeby cos obejrzec to od razu podchodzi i pyta czy pomoc w czyms. A co do tej bluzy to wcale sie nie dziwie, bo nie po to bluzy wisza na wieszakach w ustalonej kolejnosci zeby sobie kazdy przychodzil i wieszal jak mu sie podoba . Choc nie kupuje tam czesto to zawsze spotykalam sie z mila obsluga ;p
  • Gość: jajo IP: *.opera-mini.net 26.05.14, 21:16
    tam pracuje taka fajna mloda laska z warkoczem. och bym ja tam posmyral : ) jest poprostu sliczna i pocisnal bym ja w obie dziureczki ;) mniam
  • Gość: sklep sportowy IP: 176.113.200.* 19.06.16, 16:43
    KS Sport Ostrzeżenie !!!! Uwaga !!!! Ostrzegam wszystkie sklepy detaliczne współpracujące z hurtownią KS SPORT, nie kupujcie u nich towaru bo otwierają własne sklepy w miejscowościach, w których sklepy z nimi współpracujące dobrze prosperują. Jeśli nie chcecie mieć konkurencji w postaci KS Sport to odradzam u nich kupowanie w hurcie. (Informacje pewne potwierdzone przez ich pracowników)
  • Gość: Hehe IP: *.dynamic.mm.pl 26.08.16, 11:03
    Potwierdzam otwieranie sklepów detalicznych w miastach gdzie sprzedaż hurtowa była bardzo mocna. Najśmieszniejsze jest to że ceny produktów promocyjnych w sklepie są niższe niż cena hurtowa.
  • Gość: tter IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.09.16, 14:47
    hah co za młot
  • Gość: jaaa IP: *.as13285.net 15.09.16, 14:11
    robie tam zakupy ,reklamowałem buty i nie było problemu oczywiscie nie oddawano mi kasy tylko wymieniano na nowy produkt a z tego co piszesz wynika ze nie potrafisz sensownie nabywac towaru i swoją złą decyzja obarczasz sklep/sprzedawce

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka