Dodaj do ulubionych

Transport mebli

IP: *.158.217.173.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.05.13, 18:36
Witam.
Orientuje sie ktos ile moze kosztowac przewoz mebli kuchennych i pokojowych ( zmieszcza sie na raz na samochod ) z mieszkania z jednej ulicy do drugiego mieszkania oddalonego o ok 1 kilometr w Chełmnie??
Chodzi tylko o przewoz - nie wnoszenie.
Prosze o odpowiedz
Edytor zaawansowany
  • Gość: pomoc IP: *.chelmno.mm.pl 24.05.13, 22:11
    witam,
    Ja mogę przewieźć rzeczy za 120 zł w tym już jest wynajem przyczepki
  • nataliawawa 27.06.18, 13:03
    Witam, na początku wybierz termin przeprowadzki do tego użyj kalendarza przeprowadzki-warszawskie.pl/kalendarz.php po czym wypełnij formularz zapytania o wycenę. Wyceny wykonujemy zdalnie lub osobiście w miejscu przeprowadzki.
  • Gość: emil wąsaty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.06.18, 13:37
    O cie ku**a diabeł./ z WaWy tu>??
  • Gość: jedż IP: *.tvgawex.pl 27.06.18, 17:24
    Może to śmieszne ale jedż na bazę gdzie wożą węgiel na grubnie. Panowie mają dość spore auta a pracy raczej nie na sezon. Mi wziął ten pan co KIĄ jeżdzi 40zł za transport z miasta do Grubna.
  • nataliawawa 10.07.18, 15:57
    Sam przewóz zapewni firma Eleganckie Przeprowadzki przeprowadzki-warszawskie.pl/dlaczego-warto-skorzystac-z-naszych-uslug.html

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.