Dodaj do ulubionych

ziomale jakie sa kazdy widzi....

IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 20:04
... ale czas cos z tym fantem zrobic. Az czlowieka ciarki po plecach
przechodza gdy widzi taki nastoletnich meneli w spodniach z rozporkiem w
kolanach. Nie wiadomo co takiemu imbecylowi karmionemu hiphopem strzeli do
glowy i czy przypadkiem nie wbije nam kosy w plecy. Walesaja sie bez celu
calymi dniami i nocami po miescie jak bandy dzikich zwierzat, nawet nie mozna
spokojnie wyjsc na ulice po zmroku. Podobno mlodziez jest przyszloscia
narodu... ale patrzac na dzisiejsza mlodziez to az strach czlowieka chwyta za
gardlo gdy sobie pomysli o tej przyszlosci. Hiphop to ogolnie prosta "muzyka"
dla prostych ludzi (jak disco polo), ale ma w sobie to "cos" czym demoralizuje
mlodziez i popycha ja w przestepcze bagno! Apeluja z tego miejsca do was
rodzice mlodych "pociech" (ci co sluchaja tego syfu od np 2 lat sa juz
straceni) sluchajacych hiphopu podjecie wszelkich mozliwych srodkow, w
przerwaniu ich pasji "muzyka" degeneratow i psycholi, gdyz w przeciwnym
wypadku nasz kochany kraj moze stac sie bagnem pelnym zlodzieji, mordercow,
gwalcicieli i psycholi wychowanych na hiphopie!!!!!!
Edytor zaawansowany
  • Gość: Gorthaur IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 20:47
    do hiphopowcow powinno sie strzelac i to bynajmniej nie gumowymi kulami
  • Gość: owsiuch IP: 81.210.32.* 21.01.05, 17:22
    Ty bita ku.. jak masz ku.. coś do hip-hopu to przedstaw się bity cycaty huju
  • sasser 11.08.04, 07:16
    Wogole człowieku nie masz pojęcia o sprawie i generalizujesz wszystko w jedno.
    Słuchaj, Hip-hop wniosl wiele do mojego zycia - na podstawie przestawianych w
    utworach historyjek mozna sie wiele dowiedziec i wywnioskowac - i to z tej
    dobrej strony - nie mozna mowic ze hh to muzyka degeneratow, psycholi etc... to
    nieprawda. Ja jej slucham i nie jestem zadnym degeneratem ani nic z tych
    rzeczy. Powiem wiecej - gdybym sluchal jakiegos chuj**** techno czy disco polo
    to bym dopiero takim byl. ale NIE jestem! i zgodzi sie ze mną cała rzesza
    odbiorcow hh , że bzdury klepiesz i twoja PROWOKACJA [bo tylko tak to mozna
    nazwac] jest naprawde drętwa!!! Nie muzyka decyduje o osobowosci czlowieka i
    jego postepowaniu tylko WYCHOWANIE! Moze dla Ciebie to za trudne aby to
    zrozumiec, ale tak wlasnie jest! Zapamietaj sobie to METALowcu!.... Pozdrawiam
    Serdecznie!
  • Gość: Metal IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 10:24
    taaaaa.... wartosciowe historie mowisz??? np nie mam kasy yeeeee... nie mam
    roboty yeeeeee... policja to debile yeeeeeee.... Wystarczy sobie obejrzec
    pierwszy lepszy teledysk hiphopowy i co w nim widzimy??? Tona zlota na szyi,
    tanie panienki, machanie lapami, to jest wartosciowe wedlug ciebie??? A moze
    sama muzyka jest wartosciowa???? Niestety nie mozna w przypadku hiphopu mowic o
    muzyce, gdyz hiphop to tylko marudzenie kilku wiesniakow przy stukajacym w tle
    tepym jak mlotek bicie. Techno i disco polo to temat na osobna rozmowe. Zauwaz
    ze wiekszosc ulicznych zabijakow ubiera sie jak hiphopowcy i co najwazniejsze
    slucha hiphopu a wiec cos w tym musi byc!
  • sasser 11.08.04, 15:41
    Typowy przykład niekumatego osła !!! hehehe.
  • Gość: Metal IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 18:05
    a cos konkretnego jeszcze potrafisz powiedziec?
  • Gość: ==>AoR<== IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 11:58
    Saser ma racje,po pierwsze słucham hh wiecej niz od 2 lat i co jestem jakaś
    inna ?nie!nie jestem jakims psycholatom czy degeneratem.Muza hh jest całkiem
    inna niz Disco polo czy techno,hh mnie wiele nauczył wiesz, jak postepowac a
    jak nie czego "nie dotykac" czego unikac a z czym moge życ ja nie kredne,nie
    bije itd. ale jesli uwazasz ze kazdy kto słucha hh jest taki to zastanów sie co
    by naprawde w CCH było,,,pozdro dla ludzi którzy robią i słuchają HH!!AVE
  • Gość: Sandra IP: 81.210.32.* 15.01.05, 15:13
    Sluchaj ty ino metal! Ja tam za Hip hopem nieprzepdam wole pop albo rock!Niemam
    nic do muzki metal! ale wiekszosc mych koffanych ziomków twoatrzytwa slucha HH!
    i som normalni!A to jak sie ubierajom cyzli spodnie te szerokie i tp.. to fajny
    styl ubioru!Chyba lepiej wyglodajom tak niz ubrani mielibybyc jak metalowce
    typu na czarnu!bleeeeeeeeeeee az niedobrze!jakby tak wszysyc mieli wyglodac!
    ccoiaz ja lubie tesn styl metalowców!spoko!ale wes ty tu niepisz o jakes
    demoralzacji i takich gównach!wes wyluzuj!Bo wkórwia mnie takie pieprzenie o
    gó..e!Pozdroooooooooo!
  • Gość: Stara IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 12:30
    Czasami lubę posłuchać hh ale bez przesady ta muzyka na mnie źle nie wpływa,
    być może o na źle wpływa na tych którzy widzą w niej coś więcej, np są nią tak
    zafascynowani że nie widzą poza nią sensu życia- to dla takich ludzi może ona
    źle wpływa jeżeli biorą przykład z tekstów i to może nie tych dobrych to wtedy
    rodzą się degeneraci i psyhole
  • Gość: Metal IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 14:00
    POWTARZAM KURDE!!!!!! Wiekszosc tych debili co bija ludzi i kradna torebki
    ubiera sie jak na sluchaczy hh przystalo, a co sie z tym wiaze slucha tego
    badziewia wiec cos w tym musi byc!!!!
  • sasser 11.08.04, 15:44
    Gość portalu: Metal napisał(a):

> POWTARZAM KURDE!!!!!! Wiekszosc tych debili co bija ludzi i kradna torebki
    > ubiera sie jak na sluchaczy hh przystalo, a co sie z tym wiaze slucha tego
    > badziewia wiec cos w tym musi byc!!!!

>>> a wg ciebie kazdy łochu jeden każdy kto słucha hh ubiera sie tak mowisz?
    stary, to NAPISZ JAK WG CIEBIE UBIERAJĄ SIE OSOBY SŁUCHAJĄCE HH ? ....
  • Gość: Metal IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 18:03
    proste... jak debile... spodnie przystosowane do przenoszenia obornika w kroku,
    wyciagnieta i za duza bluza z kapturem no i ofkoz "buty na deske". Znajdz choc
    jednego czlowieka ktory sie tak ubiera i nie slucha hiphopolo!
  • Gość: JA_82 IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.01.05, 10:18
    PRZEGINASZ CZŁOWIEKU PAŁĘ! POSŁUCHAJ NAJPIERW RÓŻNYCH WYKONAWCÓW Z SERII HH, A
    POTEM SIĘ WYPOWIADAJ! SŁUCHAM TEJ MUZYKI (OCZYWIŚCIE NIE WSZYSTKIEGO) I JAKOŚ
    NIE MAM OCHOTY KRAŚĆ, BIĆ, BRAĆ DRAGI CZY CO INNEGO! A TY CO- W KALESONACH
    CHODZISZ,ŻEBY CIEBIE PRZYPADKIEM NIE SKLASYFIKOWAĆ DO JAKIEGOŚ NURTU???!!! ZNAM
    WIELU CHŁOPAKÓW CO UBIERAJĄ SIĘ "W OBORĘ" CZY JAK TO TAM NAZWAŁEŚ- I W TYM
    MOMENCIE OBRAŻASZ TYCH LUDZI!!!!!! JESTEŚ TĘPY JAK JÓZIA SIEKIERA!
  • Gość: Daria IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 14:22
    Ci co to komentują mają conajmniej wątły umysł. Wnętrze człowieka nie wiąże sie
    z tym jakiej muzyki słucha. Owszem, niektórzy ludzie utożsamiają się z nią w
    negatywny sposób ale to sa psychole a nie normlani. Nie każdy kto słucha o
    zabijaniu, gwałcie, braku kasy, złych czasach czy dragach od razu musi byc
    negatywnie nastawiony do swiata! A z reszta nie tylko to zawarte jest w
    kawałkach hh! Przesył jaki daja nie ma negatywnie przestawiać, zupełnie nie o
    to w tym chodzi. Ubiór także nie świadczy o wnętrzu ani zamiarach człowieka.
    Przeciez to jakias paranoja! Zanim cokolwiek napiszecie na ludzi słuchajacy tej
    muzyki to dobrze sie zastanówcie!
  • Gość: dejavu IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 15:11
    E ty Daria cytuje"Ci co to komentują mają conajmniej wątły umysł."Wydaje mi
    się że masz problem i nie umisz czytac .Napisalas to co ja napisalem prawia...
  • Gość: Daria IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 18:00
    Do "dejavu" : Jak już to nie umiem czytać,a nie tak jak Ty to określiłes - nie
    UMISZ. Nie bardzo rozumiem. Nie zauważyłam, aby mój komentarz był podobny do
    jakiegokolwiek innego. Nie miałam na myśli tych którzy to czytaja i komentują
    tylko ludzi komentujących to w tak prosty i żenujący sposób przy czym innym
    ubliżając.
    I jeszcze jeszcze jedno -> POZDRO dla tych, którzy wiedzą co to "ZeeN"
    POZDRO dla " ==>AoR<== "
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 00:41
    Dejavu wytknął Ci droga Dario plagiat, Ty w odwecie wytknęłaś mu literówkę. Jak myślicie, co jest gorszą winą?
  • Gość: człowieq IP: 81.210.32.* 25.08.04, 22:15
    pozdro Daria! ...
  • Gość: Daria IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 26.08.04, 19:37
    Dzięx za pozdro szkoda tylko, że nie wiem od kogo.
    Aczkolwiek również pozdrowiam.
  • Gość: KażdyMaSwojeZdanie IP: 81.210.32.* 30.08.04, 23:09
    Na moje to hh jest muzyką ludzi z niższych sfer , bądź też nie :) (a chodzi mi o osoby o "innym pochodzeniu" które chcą się dopasować do hmm...nie ważne...). Wnioskuje to ze słów w utworach które obrazują życie w slamsach i biedzie, bądź też szpan ludzi którzy do czegoś doszli a pochodzili właśnie z owych slamsów, a jest ich, uwierzcie mi, niewielu. Acha, dlaczego na imprezach hh-owych jest najwięcej mordobicia (między "swoimi")? Ktoś mi odpowie?
  • Gość: dokladnie taki IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 14:27
    co ty wiesz o hh ja slucham od 95/96 i zyje jak normalny czlowiek nie kradne i
    nie napiedralam jakis tam metalowcow :D ale moze kiedys zorbie wyjatek jak tak
    dalej bedizesz pierdolil posluchaj txt i przemysl to...
  • Gość: ==>AoR<== IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 15:55
    No własnie jak wg Ciebie ubiera sie osoba słuchając hh,bo ja slucham i nie
    ubieram sie jak sk8,wiesz a moze Ty poprostu masz jakies uprzedzenie co?WIesz a
    takie metal ubierają sie jak łochy-trampki,czarne koszulki i jak sie o Was mowi
    brudasy,cieszy Cie to?
  • Gość: LoL2 IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 16:49
    hehe lol
  • Gość: do MetalowcaPatyka IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 16:56
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: Gamroth IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 11.08.04, 17:58
    a ty wszystkich bluzgow cie mamusia czy tatus uczyli??? discopolo tez lubisz
    sobie zapuscic? Nie oceniaj innych powiadasz... wiec tylko ty masz monopol na
    ocenianie innych? Jak chcesz bluzgac to idz do mamusi bo wnioskujac z formy
    twojej wypowiedzi tylko tak sie mozesz z nia dogadac.
  • Gość: Do CiebieGamroth IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 11.08.04, 18:34
    ...a ty co? Gumofilc czy jak ty się tam nazwałeś...obraziłem twojego
    chłopaka ?.A po za tym to nie ja zacząłem więc ssij łamago nie pytany nie
    odpowiadaj .O disco polo też nic nie napisałem ,to wnioskuje że sam masz z tym
    repertuarem do czynienia .To dowód twojej błaznoty paziu. W tym wszystkim
    przecież nie chodzi o to kto czego tak naprawdę słucha ale o to kto jaki jest
    wewnątrz ,jak został wychowany I jakie wartości sobą reprezentuje I to głównie
    to jest powodem demoralizacji młodzieży .Nie muzyka!!!!! Może kiedyś na to
    wpadniesz sam .I wierz mi nikogo nie oceniam . Ale jak czytam takie głupoty
    jakie napisał twój chłopak to płakać się chce . Skąd wy się urwaliście???
  • Gość: Baphomet IP: 81.210.32.* 15.11.04, 15:47
    hmm..... tak ubieraja sie grandowcy :/ a ne metale.... widze ze nie bardzo
    znasz sie na tych sparwach :/
  • Gość: habibi IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 14:32
    co ty wogole gadasz kobieto!zastanow sie.nie stroj zdobi czlowieka tylko to w
    co wierzy.czy slowa typu :"hej suczki,lalala,my znamy wasze sztuczki"-sa
    normalne?!jak to jest prawdziwy hip hop to tylko pozazdroscic gustu.nie wspomne
    juz o tym ze na tych wszystkich teledyskach widac tylko gole tylki i ponizajace
    sie panny.czy taka naprawde jest ideologia sk8a?pytam sie bo juz sama nie
    wiem.niby nie mamy forsy k....a,politycy do bani k....a,ganja jest fajna
    k....a,co tu zrobic bo jest biednie k....a,dzieci nie maja co jesc k....a-wiele
    tego no i co oni robia w tym kierunku?-zbijaja forse!-tylko tyle
  • Gość: (...) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.08.04, 17:34
    czlowieku jestes typowym przykladem myslenia stereotypami!nie jestes rzadnym
    hiphopowcem ale kilka piosenek znam i uwierz ze maja INNE przeslanie niz disco
    polo- w sumie to w przeciwnosci do d. p. maja przeslanie!!niektore utworki sa
    naprawde inteigentne i warto wsluchac sie w ich slowa!!p.s. nie zastanawiales
    sie nad tym ze o matalowcach ludzie mysla ze to jakies satany i wogole wampiry
    chlory(do tego łoja same wina)!!
  • Gość: Baphomet IP: 81.210.32.* 15.11.04, 15:50
    hmm.... woleł bym chlac wina niz bakac.
  • Gość: habibi IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 14:35
    zgadzam sie
  • Gość: Tornado IP: 81.210.32.* 07.01.05, 00:15
    Oczywiście jak bedziesz chlał buraki to bedzie Ci fajnie z pyska śmierdziało i
    dobrze Ci na wątrobą zrobi. Oby tak dalej. To jest dopiero cel...
  • Gość: (...) IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 12.08.04, 17:51
    A od TECHNO to sie odpier.....e!!! to jest ROBOTNA muza!!
  • Gość: jestem IP: *.range81-156.btcentralplus.com 13.08.04, 13:46
    oj chlopaki chlopaki!! od razu powiem ze pozwole sobie oceniac zeby nie bylo:)
    ty metalu to na serio w gleboki duł wpadłes z tego powodu, jakis hiphopowiec
    cie dziewuche odbił czy jak?? Fakt, jest wiele osob ktore sie angazuja w muzyke
    (jaką kolwiek) i noszą luzne portki lub glany(pewnie ty nosisz nawet jak jest
    30 stopni w plusie:)ale rownie dobrze mozna powiedziec ze metalowcy
    rozpierdalaja nagrobki, morduja zwierzęta i palą koscioły- co bys sobie
    pomyslał o tym?? głupie prawda?? w przeciagu wielu lat przesluchalem wiele
    rodzajow muzyki w zadna sie zbytnio nie angazujac i nie dalem sie
    zaszufladkowac, z kazdej mozna wyciągnąć coś dobrego dla siebie i przydałoby
    sie tobie posluchac troche hh bo jest w nim wiele tekstow mowiacych o
    TOLERANCJI! a ty tu promujesz faszyzm?! nazizm?! ty moze skinem jestes?!? ps.
    ale przyznam ci racje ze te klipy ostatnie hip hopowe sa do bani:) najlepszy hh
    to lata 97-2002)teraz jest komera(mezokracja:)
  • Gość: DD IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.04, 14:46
  • c.z.q 26.08.04, 22:17
    znasz takie słowo jak "tolerancja" (?) :/
  • Gość: Asia do Metala IP: 81.210.32.* 27.08.04, 17:50
    Do Metalowca--> nie wiem, czy byłes kiedyś za granicą chociażby w Niemczech, bo
    wydaje mi się, że nie- skoro uważasz, że jak ktoś nosi szerokie ciuchy i
    sportowe buty to od razu słucha hh. W Niemczech 99,9% chłopaków się tak ubiera
    a słuchają przeróżnej muzy, metalu również. Ja osobiście słuchałam hh kilka lat
    temu i nic mi sie nie stało, jestem zwykłą studentką=) Widzisz, Ty masz
    uprzedzenia do hip-hopowców a ja miałam do metali... widziałam ich wszystkich
    jako 'czarnych brudasów z długimi kłakami'... ale to wszystko się zmieniło, gdy
    poznałam jednego z nich. Tobie też może radzę poznać na prawdę kogoś, kto
    słucha hh! Więcej tolaracji! Pozdrawiam
  • Gość: Dziekan do Asi IP: 81.210.32.* 30.08.04, 23:36
    Tylko widzisz droga, na schodach sklepów żaden metalowiec nie siedzi z bandą opryszkowatych kolegów z mordami jak Pinokio po inwazji korników i nie woła do przechodniów w jego wieku (bądź starszych idących samotnie): EJ! MATA FAJKE? A WJEBAĆ MAMY?! Albo idą bandą po mieście w godzinach wczesno-wieczornych (bo mama kazała być przed 21 w domu) i jeden po drugim żygają winami na chodnik... I żeby było jasne, mówie tu o Chełmnie, gdyż tutaj metalowcy mają jakąś kulturę osobistą (nie wiem jak dalej) której brakuje "spodniom w kroku". Podsumuje to tak: metal metalowi bratem, hh-owiec hh-owca zabił by za papierosa. (I odpisze tylko na odpowiedź Asi, bo to z Nią prowadze tą rozmowę. NIE PODSZYWAĆ SIĘ :) )
  • Gość: Dziekan się kaja IP: 81.210.32.* 31.08.04, 01:09
    Z tym zabujstwem za papierosa to troszkę przesadziłem, sorki. Ide glany wyczyścić glany ; )
  • Gość: Dr. Martens IP: 81.210.32.* 07.01.05, 00:21
    To Ty pucybutem jesteś a nie dziekanem
  • Gość: dokladnie taki IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 29.08.04, 14:51
    a ja i tak bym otworzyl sezon na leszcza(czyt. metal)
  • Gość: * IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.08.04, 18:20
    _---------_>> metal... człowieku w któym ty zyjesz wieku..!! zarówno można
    powiedzieć tsk o hh i o metalch ....człowiek jest człowiekiem ... i kazdy moze
    odwalać takie rzeczy ja lubie hh znam paru metalowców i sa wporzo ale widzi sie
    tez takich co tylko łoja i niszcza wszystko... preferuje hh jest wielu
    porzadnych ludzi ale są pzeciez wyjatki ..zasze sa wyjatki ...do metala nie
    wyzywaj tak ludzi na forum bo na to nie zasłużyli...nie znasz to po co
    gadasz... kazdy ma odchyły...i o kazdym tak mozna napisać..wiec pzdro dla
    wszystkich ...trzeba ludzi tolerowac tacy jacy sa a nie poznawać ludzi po
    ubiorze...to dobra rada... 3majcie sie!!
  • Gość: PIQR<-- =] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.04, 08:18
    TY BRUDAS PO CO TAKIE GŁUPOTY PIER*** CO TO MA BYC DO CZEGO TY Z TYM
    ZMNIERZASZ POPROSTU NIE KUMASZ KULTURY WIEC FUCK DLA CIEBIE BO NAWET NIE KCESZ
    ZROZUMNIEC I ZA TAKIE BZDURY TO SIE NIE DZIWIE JAK KTOS BY CI SPRZEDAŁ KOSE =]
    WIDZE ZE SZEROKIE SPODZIANY TO ZAGŁADA KULI ZIEMSKIEJ ŁŁŁOOOOO BRUDNY
    ZASTANOW SIE CO GADASZ BO SAM CI W Y CH A CZ E
  • Gość: Gucwiński IP: 81.210.32.* 31.08.04, 00:19
    Jak widać PIQR (nazwaliśmy go tak, ponieważ jego twarz przypomina swoją fakturą ogórka piklowanego) jest typowym produktem hh, totalny analfabetyzm i nabyta agresja tego osobnika spowoduje w przyszłości jego odrzucenie na margines społeczeństwa, ale póki co PIQR krąży ze swoim stadem po mieście, zakładając gniazda na straganach i schodkach sklepów na ul Grudziądzkiej i w około Rynku. Można ich obserwować praktycznie przez cały dzień, łatwo ich znaleźć po okrzykach godowych, których z powodu możliwości wpadnięcia tego materiału w ręce osób nieletnich, nie mogę zamieścić. Kontynuując: szczególną uwagę należy zwrócić na przywódców owych stad, którymi są zazwyczaj osobniki z czymś, co emituje spodnie i gdzie krok jest najbliżej kostek, ponieważ to oni mają zazwyczaj dostęp do największej ilości wspólnego dobra, jakim są papierosy i "nowych" telefonów komórkowych, które służą im po to, aby sprawdzać co 5 min stan swojego kąta oraz zwołując kolejne osobniki płci męskiej by obserwować (i tu znowu nie mogę wymienić o jakie części ciała chodzi z powodu dostępności tego materiału dla osób nieletnich, więc nazwę je po prostu "butami") na skwerkach, parkach, drzewach, dołach i wspomnianych wcześniej straganach, "buty" osobników przeciwnej płci i komentować je głośno, oraz udawać zachwyt, by jego przyjaciele nie podejrzewali go (morze być to np. wspomniany wyżej PIQR) o homoseksualizm, który jest skrywaną i duszoną cechą warunkową każdego z jego podgatunku. Skrywanie i duszenie homoseksualizmu polega na słuchaniu muzyki...hip-hopu, więc jak państwo sami widzą mamy tutaj błędne koło, wszystko zaczyna się od nowa: przyczyna staje się skutkiem. Dziękuje, do usłyszenia.
  • Gość: Gucwiński IP: 81.210.32.* 31.08.04, 00:28
    Chciałem najmocniej przeprosić Państwa, za kilka błędów ortograficznych, które, nie wiem jakim cudem znalazły się w mojej wypowiedzi. Nie ma na to wytłumaczenia, ale pisałem ten odcinek w pośpiechu i bez użycia autokorekty. Jeszcze raz najmocniej Państwa przepraszam i obiecuje, że to się już nigdy nie powtórzy. Z poważaniem, pełen goryczy i pogrążony we wstydzie Antoni Gucwiński.
  • Gość: habibi IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 29.12.04, 14:45
    swietna wypowiedz!jakby z animal planet odcinek o stosunkach samcow goryli do
    banana.dobre naprawde.a jak widac glowny bohater nie umiejac sie poslugiwac
    jekrze prostym j.polskim zostal usuniety.jeszcze raz gratulacje dla jego
    wysokiej kultury osobistej
  • Gość: PIQR<-- =] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 02:06
  • Gość: błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.08.04, 22:10
    do "kąta" to za ten błąd poszedł byś w szkole łajzo i nie jestem hhopowcem
    tylko zwykłym człowiekiem nie zaszufladkowanym jak ty.
  • Gość: Siara IP: 81.210.32.* 07.01.05, 00:27
    Jak Ty mnie zaiponowałeś w tym momencie
  • Gość: Master joint IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 30.08.04, 11:26
    no czlowieku ile ty masz lat, mordercy ,zlodzieje, masakra co ty piszesz, masz
    niezly poglad, twoja stara pewnie Cie robiła na koncercie jakis Panczurów, z
    negatywnym wynikiem.
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 00:58
    Ludzie, proszę. To wygląda jak wielka parada wariatów... Z kotami (nie napisze psami, bo było by to naprawdę prowokacyjne zagranie z mojej strony) też rozmawiacie? Jeżeli mówicie o wyznawcach hh (oraz artystach renesansowych na dworach wielkich rodzin tj. Medyceusze lub Borgiowie/kupcach flamanckich z XV lub XVI w) to mówcie w trzeciej osobie, wówczas nie będziecie atakowani, ponieważ nie będą wiedziali (h-h), że mówimy o nich.
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 02:00
    Chciałby zaznaczyć, że artykuły które pisałem nie miały na celu obrazy nikogo z wyznawców hh, tylko fanatyków, jeżeli ktoś został urażony to znaczy że to było zamierzone (siema PIQR!). Dziękuje, do usłyszenia.
  • Gość: PIQR<-- =] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 02:27
    JA WIEM SWOJE A TY MOW CO CHCESZ JA I TAK ZOSTANE NA TYCH SCHODACH,ŁAWKACH " BO
    TO JA I MOJE ZIOMY W REKACH WODA ,JOJINT,DZIN I TONIK" I ZA TO ZE ZYJESZ TO
    BOGU DZIEKUJ ALE Z CIEBIE MIEKKI CHU* TAK ZES MNIE POJECHAŁ ZE DOŁA
    ZAŁAPAŁEM=D ZA TAKIE OPINIE JAKIE TY WYRAZASZ MOZESZ SŁONO PŁACIC A TE TWOJE
    WSZYSTKIE WYPOWIEDZI SA NIC NIE WARTE WIEC ZACHOWAJ JE SE ZEBYS SIE KOLEBOTAŁ
    Z NIMI DALEJ NIE SIEMA TYLKO MILCZ BRUDNY PIONKU I ZYJ JAK CHCESZ NIE OCENIAJ
    TAK CI RADZE Z J E RZ DZ A J --->
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 13:24
    Powyższy tekst jest dowodem, że to właśnie PIQR jest przywódcą owego stada, bądź niemową. Rzadko zdarza się żeby takie "osoby" jak on, równocześnie pisały i mówiły. Kolejną rzeczą jaką zauważyłem jest bardzo silny instynkt stadny oraz pozorna izolacja swojej watahy. Podczas (jak to się jemu wydawało) zbliżenia się do grupy, zostałam niemiłosiernie zjechany w sposób dla niego odpowiedni (masa wulgaryzmów i brak jakiejkolwiek treści). Jeżeli chciałbym zbliżyć się do nich z moją kamerą (a nie chce za bardzo, mam nie miłe wspomnienia z dzieciństwa, banda "PIQR`ów" zaatakowała mojego psa) zakupiłbym wpierw w sklepie paczkę papierosów i rozdzielił je im. Gdybym miał dziecko i szłoby ono do szkoły, zawsze,miałoby przy sobie paczkę papierosów, by w sytuacji już pod bramkowej rzucić je w stronę atakujących, co powinno powstrzymać ich dziką szarżę. Polecam tą metodę Wam, drodzy Rodzice. Dziękuje i do usłyszenia.
  • Gość: jatoznikam IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 31.08.04, 14:57
    teraz powiem tak po co jest ten wotek zeby szukac roznic pomiecy
    subkulturami??? ten kto to wymyslil to ......../* jeszcze nie wiedizlaem zeby
    wszyscy tka na siebie pisali toz to jest nie normalne ludzi euspokujcie sie bo
    jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak to moze sie skonczyc i to nie sa pogrozki

/*- w wykropkowane mijsce wpisz co chcesz (bluzki)
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 15:33
    Słowa te kieruje do Ciebie "Jatoznikam" i do innych osób zainteresowanych tym tematem. Teksty mojego autorstwa mają za zadanie obrazić, ale nie żadnego hip-hopowca, metala, discopolowca itd., tylko elementy takie jak PIQR, tzn. chamskie, agresywne, którym wszystko dynda, bez samokrytyki, obycia, kultury, wychowania, zmenelowane, itc. Jestem przekonany, że takie osoby należy tępić (w sensie poprawiać, chociaż to jest nie realne), w przyszłości taki "ogórek" zasili armię bezrobotnych, ponieważ zamiast pracować nad sobą woli przesiadywać (wszystko wymieniłem w poprzednich wypowiedziach, nie mam zamiaru się rozpisywać, bo to może odstraszyć PIQR`a od przeczytania tak długiego tekstu) i obrzydzać (nie tylko swoim wyglądem) normalnych ludzi. Dzięki za słowa obiektywnej krytyki, mam nadzieje, że mnie rozumiesz. Pozdrawiam.
  • Gość: PIQR<-- =] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 16:06
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 16:56
    "Nie ma szansy dowiedzieć się kim jestem. Nikt nie wie, nie mam stałego IP, jestem działaczem podziemia". Bezsilność...ahhh...straszne. PIQR przypuścił na mnie kolejny nieudany atak (znowu w jego stylu, chodzi o bluzgi i groźby). Jakie to żałosne, on się denerwuje, rwie włoski ze swojej łysej i jakże niekształtnej główki, a ja się przy tym dobrze bawię (czyżbym był sadystą?). Po ostatniej odpowiedzi PIQR`a widzę, że jest przywódcą stada, jest pewny siebie, agresywny, prawie niepiśmienny i stanowczy. To ważne cechy samca dominującego. Niestety trzeba będzie go prawdopodobnie wykastrować z powodu jego autodestrukcyjnych zachowań (prób drażnienia czegoś, czego nie rozumie... ;) ), oczywiście wszystko dla jego dobra. Na pytanie, które mi zadał ("CO CIE INTERESUJE CO ROBIE...?") odpowiem krótko: pisze książkę.
  • Gość: [O_o] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.04, 22:53
  • Gość: PS [o O]... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 00:49
    ....zajebisty tekst sokoła. pozdro!!!!!!!!!
  • Gość: Antoni G. IP: 81.210.32.* 31.08.04, 17:09
    I jeszcze dodam, że interesuje się nimi, gdyż nie mam zamiaru płacić podatków po to aby taki przyszły "bezrobotny z wyboru" (który z resztą wcześniej groził i próbował, w miarę swoich możliwości, obrazić) mógł sobie pasożytować na osobach, które pół życia uczyły się, by zapewnić sobie dobrobyt. Nie mam nic przeciwko utrzymywaniu przez państwo osób bezrobotnych, którym się w życiu po prostu nie poszczęściło, a nawet jestem za tym by pomagać im indywidualnie. To by było nawet tańsze, bo takich ludzi jest o wiele mniej niż...Sami wiecie... I apel: "ludzie, weźcie się do pracy, bo za te 5-10 lat wylądujecie w rynsztoku!"
  • Gość: zyj dla siebie AG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 00:48
    stary nie kumasz o co chodzi. udajesz madrego (pewnie sie za takiego uwazasz) a
    oni ci sa niezbedni jak twoje glany!!! na swiecie jest praca tylko dla 0.2
    ludzi na ziemii, co by dało wybicie reszty??? Nasz kraj jest jaki jest ale
    kazdy w nim jest wolny i moze robic co mu sie podoba. a ty obwiniasz ich za to
    ze nie mozesz znalezc pracy lub jesli ją masz to ze za mało płaca bo za
    dzieciaka siedziałes w ksiązkach i powinienes zarabiac wiecej. rownie dobrze
    mozesz obwiniac starych swoich bo ci kazali je czytac. . Za kazdym razem
    prubujesz wybrnąc jakąs głupawą wypowiedzią( po ktorej napisaniu pewnie mowisz
    sobie jaki to jestes mądry), a niektórzy biora to sobie za bardzo do siebie i
    odpisuja ziomal jeden z drugim. Bierz zycie takim jakie jest zyj dla siebie bo
    inaczej spedzisz reszte zycia odpisując na podobne listy Pikura.
  • Gość: Baphomet IP: 81.210.32.* 24.10.04, 12:38
    do tego co ma w ncu :zyj dla siebie AG" ... mowiesz zo on ma głupowate
    wypowiedzi hmm.. no to prosze napisz podobne to wtedy pogadamy. Anonim G ma
    pełno racji ... bardzo lubie czytac jego posty so zwałowe w tym dobrym
    znaczeniu . ANONIM Zadzie !!! :]
  • Gość: pss IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.04, 21:13
    nie wiedzialem ze w chełmnie kradna torebki?? szczerze, to w to nie
    wierze.Ziomale Są mi oni obojętni. po tym co tu czytam stwierdzam że jan
    sosinski i np jeszcze komar to sa czubki nie z tej ziemii, maja nie klapki tylko
    wyjebane zasłony do tego czarne na oczach, znam wielu "ziomali" którym do pięt
    nie dorastacie i zaden nie jest notowany a wrecz przeciwnie- same sukcesy. Więc
    sobie buduj tą opinie swoja a wszyscy bedą się z was śmiac!hehehehehehe .ps
    : wszedzie są oczywiście wyjątki ale za cholere nie mozna wszystkich
    zaszufladkowac w taki sposob!
  • Gość: 555 IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.04, 20:32
    interesuj sie czyms wiecej niz wlasna klatka schodowa i wlasna "ekipa ziomow" to
    bedziesz wiedzial ze w chelmnie kradna torebki, komory itd. i tak hiphop to syf
    (to jest moja ocena i nie dopierdzielec sie cholera, bo jej nie zmienie!)
  • Gość: ziom99 IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.04, 13:03
  • Gość: (...) IP: 213.17.208.* 01.09.04, 13:18
    "muzyka nie ma wpływu na ludzi...(...)" - co to za bzdura ? - jakto muzyka nie
    ma wplywu na ludzi- wiec powiem Ci ze ma i to bardzo duzy!!!!!!!!!!!!1
  • andyziom 01.09.04, 13:33
    ziom co ty klepiesz mi tu za farmazony :>
    na normalnych ludzi nie ma wplywu...
  • Gość: (...) IP: 213.17.208.* 01.09.04, 13:45
    to pomysl jakby to bylo gdybys sluchal innego rodzaju muzy - to zwykle
    przeklada sie na styl ubierania, poglady itp...
  • qualin 01.09.04, 14:55
    CO za bzdury tu wypisujecie. Przeciez to nie muzyka ma wplyw na ubior czlowieka
    a tymbardziej na jego zachowanie, to wszystko zalezy od otoczenia w jakim sie
    dana osoba wychowala. jezeli ktos dorastal razem z ziomkami w szerokich
    spodniach to tez sie tak bedzie ubieral i sluchal tej samej muzy co oni. Ja sam
    osobiscie slucham HH i nie nosze szerokich spodni, slucham tez innych gatunkow
    muzycznych i o niczym to nie swiadczy. Kazdy ma prawo sluchac czego che a to
    czy jest zyciowym idiota zalezy tylko od jego inteligencji a nie od tego czego
    slucha.
    Pozdro Ziomki ;)
  • andyziom 02.09.04, 12:59
    i tu ziom qualin ma racje- zdanie takie jak moje.
    pozdro
  • Gość: PIQR<-- [0_o] IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 03.09.04, 18:58
    POZDRO QALIN DOBRZE GADASZ SMIAC MI SIE CHCE JAK CZYTAM TRESCI NI JAKIEGO
    ANTONIA HE A JA MOZE JESTEM DLA TAKICH LUDZI JAKIMS TAM MARGINESEM BO TAK
    WYGLADAM JAK WYGLADAM I MAM ZDANIE TAKIE JAKIE MAM A PRZYDUPASY CHCA SIE
    WYWYRZSZAC TO BEDE ICH PONIRZAŁ BO NIE LUBIE JAK KTOS MYSLI ZE CO TO NIE ON
    A KAZDY SIE ZACHOWUJE JAK CHCE JAK MU SIE PODOBA BEDE SOBA OBOJETNIE JAKIE
    BEDE MNIAŁ W ZYCIU SYTUACJE MAM SWOJA JAZDE NIE JESTEM WYJATKIEM ZOBACZYMY
    KIEDYS KTO W SWYCH SŁOWACH MIAŁ RACJE ZOSTAWCIE TEN GATUNEK MOZYKI W SPOKOJU
    JAK NIE ROZUMIECIE MOWIE TO DO WSZYSTKICH A TU MASZ KOLEJNY TEXT SOKOŁA MOZE ON
    CI COS PRZEPOWIE "ELO,MIŁOSC,PRZYJAZN,DOBRE SŁOWO TEGO NAUCZYŁEM SIE ZYJAC
    HARDCOROWO!!!!!!!!!" POZDROWIENIA DLA NORMA LYDZI PIS
  • Gość: Jan Sosinski IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 04.09.04, 13:05
    "ALE Z CIEBIE MIEKKI CHU*", "MILCZ BRUDNY PIONKU", "TY BRUDAS PO CO TAKIE
    GŁUPOTY PIER***", "ZASTANOW SIE CO GADASZ BO SAM CI W Y CH A CZ E" A wiec to
    jest "MIŁOSC,PRZYJAZN,DOBRE SŁOWO" w twoim wykonaniu? Jezeli masz problemy z
    ortografia (nie wnikam dlaczego) to zanim cos wyslesz na forum to wklej te swoje
    wypociny do worda i popraw bledy bo to twoje kaleczenie naszego pieknego jezyka
    kluje w oczy. Ile masz lat synku?
  • Gość: jaki z je b IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.04, 11:16
    Jan chyba wychodzisz po za text wątku tu nie pisze sie idioto o ortografii a o
    HH wiec sam brudny palancie zastanów sie co to miłosć,przyjaźń itp. P.S zapytaj
    mamy co to jest dysortografia moze ona Ci wytłumaczy!Yooo
  • Gość: Jan Sosiński IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 18:47
    dysortografia to wytlumaczenie dobre dla idiotow ktorzy zamiast sie uczyc
    sluchaja hiphopu
  • Gość: Jan to pała IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.09.04, 19:15
    znowu jakis debil ...
  • Gość: Jan Sosiński IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.04, 18:37
    Czegos jeszcze cie nauczyla mamusia? Czy tylko potrafisz wyzywac innych od debili?
  • Gość: Jan to pająk IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.09.04, 22:02
    od palantów też , kretynów, baranków... ale to nie wazne...
  • Gość: nikuska IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 10.09.04, 08:26
    Heh jaki poje** jestes Janek BOshe az szkoda gadac,wiesz co Ci powiem znam
    wiecej ludzi z dys. którzy słuchają metalu i rocka niz HH wiec nie pier*** ze
    to jakas wymówka czy cos chyba Cie pokur***iło...Blehh co za poje*** aha a z
    góry mowie ze mamusia moja jest na tyle tolerancyjna ze sama mowi zeby tepic
    takich jak Ty pewnie z kicia wyszedles i nie masz co robic albo poprostu jestes
    prototypem rasy ludzkiej !!
  • Gość: Roan IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.04, 13:42
    Ostatnio miał tam miejsce jakiś wypadek
  • Gość: A. G. IP: 81.210.32.* 18.09.04, 03:00
    Tja...coś się chyba zawaliło... :)
  • Gość: komar IP: *.marton.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 23.10.04, 14:17
    Popieram cie zupelnie! Ziomale to patologiczny element spoleczenstwa! Zauwazcie
    ze ta banda kradnaca torebki(sasiedzi burmistrza) slucha oczywscie hh.
  • Gość: 81.212.45.283 IP: 81.210.32.* 25.10.04, 21:52
    prubujesz przegnac swit i choc brakuje sił w asyscie spojrzen mych toniesz !!
    słonce płonie zywym ogniem swiat utonał w zgiełku dnia...

• Gość: Ktoś Ważny IP: 81.210.32.* 15.11.04, 13:35
    Po to masz głowe i własną wole małolat abyś sam interpretował dobro & zło.
    Rap uświadamia a nie demoralizuje, a ziomalem to może być twój dziadek.
    Jak sie boisz po ulicach chodzić to kup sobie rower!
  • Gość: Fidelis IP: 81.210.32.* 15.11.04, 14:45
    W koncu jakis naprawde interesujacy watek na forum:)Jeszcze nigdy nie czepiali
    mnie sie na mieście żadni metalowcy co innego jesli o ludzi ubierajacych sie
    tak jak by słuchali hip hopu tych jednak nie mozna nazwac hiphopowcami. W hip
    hopie są zarówno pozytywne teksty jak i negatywne które pokazuja zeczywistosc
    która nalezy zmieniac a nie nasladowac jednakże wielu osobą to sie niestety
    myli. Prawdziwy hip hopowiec nie czepia sie człowieka który nic nie zrobił
    niczym mu nie zawinił. Niestety ostatnimi czasy hip hop stał sie "modny" przez
    co coraz wiecej osób próbuje utorzsamiać sie z ta kultura choc tak naprawde nie
    maja o niej pojecia i stad mowa o tym ze hip hopowcy napadaja na ludzi. Ja
    kiedys słuchałem hip hopu dośc duzo ale nigdy do konca nie utorzsamiałem sie z
    ta kultura choc nosiłem i zreszta nadal nosze szerokie ( nie zaduże z krokiem
    przy kostkach ) spodnie. Mysle ze nie mozna sie na siłe utorzsamiac z jakąś
    grupa społeczną. Ważne zeby byc sobą postepowac według własnego sumienia, zasad
    i słuchac tego co ci sie podoba a nie co jest modne. Muzyka ma istoty wływ na
    zycie i postepowanie człowieka ale nie jest najwazniejsza tak przynajmniej
    powinno moim zdaniem byc.
  • Gość: VGHFCHF IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 15:38
    ALE TY CZŁOWIEKU JESTEŚ poje..y!!!!!! ŻAL MI CIEBIE
  • Gość: punk IP: *.hq.culm.net / *.culm.net 23.11.04, 21:04
    lubie czasem siegnac do HH PL, ale tylko sie liczy K44, PFK, W WITRYNACH ODBICIA
    a reszta HH PL to demoralizujący młodzież SYF

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka