Kawiarenka Pod Ratuszem Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Zapowiadała się imponująco- ciekawy punkt, ładny widok, pojawiające się zapowiedzi na FB o otwarciu nowego punktu w mieści- najlepszego(?), a tymczasem..... Odwiedziłam z ciekawości, wystrój ciekawy- choć troszkę "dworcowy", kawa przygotowywana z "ekspresu"- rodem ze stacji paliw, ciastka- przywiezione z jakiejś cukierni, a ich ceny- zaskakująco wysokie- zważywszy na jakość. Może właściciele kawiarenki postawili na niskie ceny (?) a zapomnieli, że warto czasem zainwestować w lepszy sprzęt - ekspres ciśnieniowy, wystawiona oferta kawiarni tuż przed wejściem, porządne menu (nie na zafoliowanych kolorowych kartkach A-4), oferowane w kawiarence do kupna- kubki, praliny....
    Niestety rozczarowanie było duże, nie udzielił mi się niestety klimat prezentowany na reklamach na FB. Wielka szkoda, brakuje w Naszym Mieście ciekawej kawiarenki z nienachalnym klimatem- mógłby być nawet "rodem z PRL", zawsze byłoby to lepsze od wymuszonej i "sztucznej" nowoczesności.....
    • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 10:32
      No szkoda miałam spore nadzieje na fajny klimat. Nie bylam w srodku jeszcze ale juz na starcie zmartwiło mnie foliowanie szyb. Raczej liczylam że z zewnątrz bedzie można zobaczyć ładny klimatyczny wystrój. A jeśli dodatkowo jest jak czytam wyżej to smuta. Ale powodzenia
    • Gość: do rozczarowana IP: *.ip.netia.com.pl 17.02.14, 13:05
      Krytyka wszystkiego i wszystkich chyba najlepiej wychodzi niektórym mieszkańcom Chełmna
      • Gość: klient IP: *.chelmno.mm.pl 17.02.14, 14:48
        Wystroj super, klimat rowniez. Jedyne do czego moge sie przyczepic to desery ktore na karcie wyglądaja apetycznie i obficie (pucharek po brzegi wypełniony deserem)a w rzeczywistosci takie nie są. Ledwo co widac je w tej malej filizaneczce do kawy a cena tez nie jest za niska. Ale mimo wszysto pomysł super brakowało takiej kawiarenki :) Kawa pyszna :-)
      • Gość: Rozczarowana IP: 89.231.148.* 17.02.14, 15:22
        To nie jest krytyka wszystkiego i Wszystkich drogi Gościu Portalu, to po prostu kilka refleksji po wizycie w tej kawiarence. Każdy kiedyś zaczynał i zacznie, nie można nikogo przekreślać, ale warto - myślę tu o Właścicielach- pomyśleć o zachowaniu jakichś standardów, nie mijaniu się z jakością. Życzę z całego serca powodzenia Właścicielom, jednak Klient zadowolony- wróci raz jeszcze, poleci innym ciekawe miejsce, rozreklamuje za darmo Dobrą Jakość.
        Pozdrawiam (Roz) oczarowana
        • Gość: sonia IP: *.chelmno.mm.pl 17.02.14, 16:22
          Miło i przyjemnie. Kawiarenka dla Pań na babskie ploteczki i nie tylko. Kącik dla dzieci. Ceny względne. Miła obsługa. Bardzo mi się podobało. Polecam
          • Gość: Tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 21:06
            Tak dajcie szanse i nie krytykujcie wszystkiego, bo już ciężko tu z czymś zacząć bez krytykantów dookola
            • Gość: mp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.14, 10:52
              ależ ja dałam im szansę odwiedzajac kawiarenke po raz drugi i niestety...............kawy pijam duzo pod warunkiem ze to dobra kawa i tyle w tym temacie
    • Gość: gość IP: *.pl 17.02.14, 21:24
      niestety mam te same odczucia, obsługa bardzo miła, kawa taka sobie a lody paskudne;
      polecam lody Lenkiewicza w Toruniu jako inspirację co do smaku i wielkości porcji a dam sobie głowę urwać, ze drzwi się nie będa zamykały! punkt uroczy tylko zerwać z okien te nalepki:)
      • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.14, 21:29
        Każdy je to co lubi i chodzi tam gdzie mu się podoba. Pod Ratuszem jeszcze nie byłam a co do Lodów Lenkiewicza w Toruniu... Duże i nic więcej. Wszystkie smakują tak samo a do tego sam cukier.
        Niech każdy chodzi tam gdzie mu się podoba i tam gdzie mu smakuje i może dzięki temu nie będziemy spotykać ludzi, których nie chcemy spotkać ;)
    • Gość: chełminiak IP: *.pl 17.02.14, 21:53
      No własnie te nalepki na oknach po co to?
      • Gość: chelminiak IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.02.14, 05:59
        Ale nazwe prosze zmienic " KAWIARENKA NAD SRACZM " A NIE POD RATUSZEM
        • Gość: ola IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.14, 06:31
          Rzeczywiście , wystrój kawiarenki pozostawia wiele do życzenia. Bezgustowne , takie nie przemyślane, dla starych babek . Nazwa też beznadziejna. Pod ratuszem mogłaby nazywać się kawiarnia znajdująca się w piwnicach tego budynku. Chyba temat do poprawy
          • Gość: do ola IP: *.ip.netia.com.pl 18.02.14, 07:59
            Jak łatwo krytykować innych. Jak trudno wymyśleć cokolwiek samemu.
            • Gość: zaskoczona IP: *.opera-mini.net 18.02.14, 11:12
              gdzie dokładnie znajduje się ta kawiarenka. Nie widziałam jej jeszcze.
              • Gość: katarzyna IP: *.adsl.inetia.pl 18.02.14, 22:01
                Kawiarenka pod ratuszem to bardzo sympatyczne miejsce. Jest tam czyściutko, miło i bardzo smacznie.Dziwię się ,że padło tu wiele słów krytyki i jestem w 100% pewna ,zę osoby ,ktore wystawiają niepochlebną opinie ani raz nie przekroczyły progu tego fajniutkiego lokalu.
                Oj wstyd ludzie, wstyd ---ile w was złośliwości... ile goryczy . Pozbądżcie się jak najszybciej swoich kompleksów bo w przeciwnym razie zatrujecie się własnym jadem
              • Gość: xx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.14, 22:06
                Płyta Rynku, toalety, dawniej Kiosk Ruch.
    • Gość: Znam IP: *.tvgawex.pl 18.02.14, 22:40
      Znam właścicieli zarówno kawiarenki na rogu Grudziądzkiej i Rynku jak i tej Pod Ratuszem... Coś mi tu śmierdzi wzajemną prowokacją... Proponuję aby każdy sprawdził Jarzębinkę jak i Pod Ratuszem i sam ocenił. Cały wątek "śmierdzi" złą konkurencją z jednej lub drugiej strony co miało miejsce w przypadku innych wcześniej restauracji. Pozdrawiam. Giezy.
    • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.14, 22:43
      W Cch najlepiej wychodzić ludziom krytyka innych i wszystkiego co nowe powstaje nie podoba się nie przychodz!!! Jest masa innych lokali gdzie można posiedzieć ale krytykę zostawcie dla siebie dajcie szansę ten lokal dopiero powstał!!!ciężko chelminskie społeczeństwo zadowolić niech każdy spojrzy na siebie i co się wokół niego dzieje a później weźmie się za krytykę innych.... Dziwne to nasze miasto!!!
      • Gość: Olek IP: *.tvgawex.pl 18.02.14, 23:56
        Podzielam zdanie przedmówców NIE konkurencji. Wystrój masakra , myślałem że będzie fajny widok na rynek siedząc sobie przy oknie , na FCB piękne zdjęcia deserów itd rzeczywistość już inna z zewnątrz nie widać w ogóle że to kawiarnia ktoś przyjezdny nawet nie spojrzy, brak menu na zewnątrz i dobrej kawy. Życzę powodzenia może kilka zmian i będzie dobrze. Fajne parasolki w lato z kanapami - wzorem starówki w Toruniu , dobre lody i będzie ok.
        • Gość: Kasia IP: *.chelmno.mm.pl 19.02.14, 11:01
          Powiem tak, nie byłam tam jeszcze, niepochlebne komentarze jednak wpływają na to, czy człowiek idzie, czy nie. Ale na pewno się tam wybiore!
          Póki co mogę powiedzieć, że lokalizacja, to poprostu bajka, lepszej chyba nie mogliście mieć, nie licząc szalet miejskich pod lokalem. W samym centrum, nie daleko ratusza, no miejsce mega. Szkoda że na szybach są naklejki, bo klienci, a najbardziej to turyści mogli by podziwiać piękny ratusz pijąc kawe, albo jedząc ciacho :)
          Co do pomysły przedmówcy z kanapami i parasolkami- pomysł mega dobry! Właścicielka powinna pomyśleć o takim rozwiązaniu jak tylko zrobi się ciepło.

Ze swojej strony życzę powodzenia, niech wam się uda :)
          • Gość: gosia IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.14, 07:03
            O jakiej konkurencji mowa? Co ma wspólnego jarzębina do kawiarenki ''pod ratuszem. Kompletna bzdura .Jarzebina mogłaby zrobić konkurencję kwiaciarniom ale nie kawiarni. Chyba ktoś ma nadmiar czasu wolnego ,że wymyśla takie niedorzeczne sprawy
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.14, 10:59
        ale o co wam chodzi ?jaka zawisc jaka krytyka ?
        niech podaja kawę robiona porzadnym cisnieniowym ekspresem i podaja z porzadnie spienionym mlekiem i nie bedę krytykować tego czegos co podano mi jako latte a smakowało
        jak te "kawy" 2w1 czy 3w1............takie jest moje osobiste odcucie
    • Gość: hghjnnbn IP: *.centertel.pl 30.03.14, 21:07
      gjkl
    • Gość: basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.14, 21:59
      Miała to być mała kameralna kawiarenka ,a robicie z tego spelunke z tanim piwem .Z całym szacunkiem do właścicieli ,ale z tym tanim piwem to zły krok
      • Gość: Tomek/Paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.14, 12:26
        Witam!

Byłem ze znajomymi, bardzo miła obsługa, bogate menu, piękny wystrój, serdecznie POLECAM !

P.S Dzięki za deser o smaku sękacza ;)

pozdrawiam
        • Gość: romek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.05.14, 16:20
          Trzeba zmienic nazwe na KAWIARENKE NAD KIBLAMI a fe a ztego remontu tych kibli trzeba bedzie sie wytlumaczyc panie fikolek
          • Gość: Ilona IP: *.adsl.inetia.pl 08.05.14, 12:51
            Zauważyłam ,że wprowadzili gofry i wybrałam się z dzieckiem. Powiem wam pyszne. Zresztą nie byłam tam pierwszy raz i za każdym razem wychodzę z Kawiarenki zadowolona.Kawka pyszna ciasto oraz desery pod każdą postacią rewelacyjne. A do tego można sobie teraz posiedzieć na zewnątrz przy stoliczku pod parasolem i nie martwic się o nic bo za każdym razem miło cie obsłużą lecz gdy zimno się zrobi lub deszczowo możemy ukryć się w środku. A dla tych co tak marudzą to może pozostać tylko sprzątanie kibli jak to wy nazywacie. W domu nie macie tak czysto jak w szaletach miejskich.
            Ps. piąknie wyremontowana damska toaleta. Dziękujemy Dyrektorowi ZWiK-u
            • Gość: aaa IP: *.play-internet.pl 10.05.14, 12:28
              Wrobelki na miescie cwierkaja, ze toalety wyremontowane z kasy miasta, pracuja w nich ludzie oddelegowani z miasta na prace interwencyjne (placi im miasto), a pieniazki za korzystanie z toalet wplywaja do kieszeni wlascicieli kawiarni (bo do nich naleza takze toalety). Nie ma to jak miec dobre uklady w Urzedzie.
              • Gość: Maksio IP: *.dynamic.vectranet.pl 12.05.14, 21:07
                no ja też słyszałem że niejasności trochę było przy tym przetargu wygranym przez córkę pana Napory. do tego na początku podobno kibelki miały być wyremontowane przez właściciela kawiarenki ale gdy okazało się że wygrała córka pana Napory to wówczas pieniądze na to poszły z miasta. moim zdaniem bardzo niejasna to sprawa a do tego burmistrz unika odpowiedzi czy wie co tam się dzieje i na co podległe mu jednostki przeznaczają kasę.

ja nie mam zamiaru się tam pojawiać i wspierać przez to nieprzejrzyste przetargi w naszym mieście do czego zachęcam uczciwych mieszkańców mających dosyć takich niewłaściwych zachowań
                • Gość: Radny IP: *.adsl.inetia.pl 12.05.14, 22:21
                  Wy ludzie jesteście poj...ni. Jakie nie uczciwe przetargi jakie przekręty. Co wy piszecie. To że przetarg był wygrany a nikt do niego nie przystąpił przez 4 miesiące to waszym zdaniem jest nie uczciwe. A toalety miały być już robione jakiś czas temu podobno z 2 lata lub trzy temu. Lecz brakowalo funduszu i podlegalo to pod firme Ojar która nie bardzo sie interesowała tym.
                  Widzac że ruszyło ludzi w urzędach to że ktoś coś zrobił z tym budynkiem bo stał pusty przez długi czas i coś jednak z tym zrobili.
                  A do tych co są tak mądrzy i poinformowani. Trzeba było K...a ruszyc dupe i iść na przetarg a nie pisali byście bzdur tylko robili coś dla siebie a nie dupy opier.....
                  • Gość: do Radny IP: *.chelmno.mm.pl 13.05.14, 13:21
                    taki Pan jesteś radny?? jednak kultura języka zobowiązuje... to proszę z imienia i nazwiska... Radny z powiatu czy z miasta?? zresztą dla mnie to też podejrzana sprawa, bo poprzednie przetargi (na które jednak przychodzili ludzie!!!!) nic nie mówiły o tym, że toalety będą wyremontowane przez wodociągi, a jedynie wspomniane było, że wodociągi mogą zwrócić pieniądze za remont, co nie do końca zostało sprecyzowane na jakich warunkach... a tu proszę córka p. Napory i wszystko można załatwić od ręki, włącznie z pracownikami do toalety załatwionymi z urzędu
                    • Gość: izzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.14, 13:48
                      czyli mówiąc wprost dla właścicieli tej śmiesznej knajpy pracują ludzi opłacani de facto przez podatnika ? jeśli to prawda to jest to sprawa do prokuratury
                      • Gość: arek IP: *.adsl.inetia.pl 13.05.14, 14:54
                        Tak tak.Zgłoście do prokuratury i podajcie dokładnie swoje dane aby można bylo was wtedy zamknać za pie... bzdur głąby j...e. Gó... wiecie a bzdury piszecie. Załośni jesteście pisząc takie brednie o których nie macie pojecia. A co do pracujących robi tam znajomego mama zatrudniona przez właścicieli zarówno ona jak i kobieta z toalet. Co do remontu to tylko sie cieszyc ze zrobili i jest czysto nie musicie szczac po bramach głąby.
                        • Gość: izzy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.14, 15:00
                          to może arek napisz za czyje pieniądze został wykonany ten remont ? bo przecież niech za pieniądze szanownych włascicieli. zresztą co to za właściciele ? mariuszek co wyżej sra niż ma głowe, sponsorowany przez tatusia i joasia której tatuś załatwia formalności.
                        • Gość: do Arek IP: *.chelmno.mm.pl 13.05.14, 21:04
                          toaleta za 2zł to i tak zdzierstwo jak na Chełmno... poprzedniej babce klozetowej proponowali 2 zł za godzinę pracy i miała być sama jedna... głupich nie znaleźli, więc dostali z miasta. A Ty tu kolejny kulturalny, pewnie sam właściciel się podszywa
                          • Gość: do Arek IP: *.chelmno.mm.pl 13.05.14, 21:13
                            aaaaaaaaaa dla sprostowania, panie w toalecie pracują interwencyjnie, czyli właściciele dostają refundację na nie, ich zarobki, składki ZUS itp... do tego toalety wyremontowane przez wodociągi, czysty zysk po znajomości
                            • Gość: Cxxx IP: *.3-1.cable.virginm.net 17.05.14, 22:49
                              Ciagle jest wam zle ludzie, niech pozamykaja wszystko niech nic nie bedzie to bedzie wam pasowalo. Zasrana malomiasteczkowosc!!
    • Gość: k121 IP: *.30.8.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.05.14, 15:54
      kawiarenka jak kawiarenka.Ładnie zrobiona od środka ok,ale jakby jeszcze robiono desery takie jakie być powinny to bajka a tak to człowiek dostaje odbiegające zupełnie i po całości oszczędne ,to jak się nie ma kasy na przygotowanie to lepiej w ogóle nie robić i proponować ludziom.Kawa OK ,Ale tylko kawa.Obsługa w porządku.
    • Gość: paulaaaa IP: *.158.216.18.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.05.14, 06:58
      Mi sie podoba ,ceny nie takie duże ,za piwo tylko 4 zł i dobre tanie zapiekanki i świeże ciasto ,a przy okazji ładne widoki jestem jak najbardziej za ta kawiarenka
    • Gość: mp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.05.14, 10:48
      kawa...............2xprobowałam tam wypić kawę bo moze za pierwszym razem im nie wyszła,
      niestety wiecej kawy tam nie wypiję i deseru nie zamowię,a kawa na stacjach benzynowych jest rewelacyjna w porownaniu z tą ktora jest sewowana w Kawiarence pod Ratuszem ............szkoda :(
    • Gość: domi IP: *.158.217.145.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.05.14, 12:18
      Piwko tańsze niż pod parasolami jest dobrze
      • Gość: cch007 IP: *.chelmno.mm.pl 27.05.14, 12:47
        od razu widać, że po fali krytyki właściciele i ich znajomi wstawiają same pozytywy. Piwko może i tańsze, ale klimat nie zachęca...
        • Gość: Buuu IP: *.3-1.cable.virginm.net 27.05.14, 16:31
          Kij wam w oko zawistni chelminianie!!!!!!!!!!!!! Masakra co sie dzieje w tej zasranej wiosce, nie podoba sie wam to tam nie chodzcie tyle!'
          • nie ważne czy ktoś pisze dobrze czy źle o tej kawiarence ,właściciele na pewno się cieszą ,że jest o nich głośno,mają darmową reklamę :)...a parówy co hejtują wpadli tam na chwilę zamówili szklankę wody bo tyle mieli pieniędzy w kiermanie i wracają do swojego królestwa gdzie spokojnie mogą anonimowo wypowiadać się w sieci bo w życiu nie mają nic do powiedzenia. ero tej ni jo i ni ,pozdro jełopy zza drugiej strony wisły :D
            • Gość: Czas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.05.14, 21:32
              Czas pokaże, czy ta kawiarenka przetrwa, czy nie, czy się spodoba, czy nie a na pewno miejsce wygląda dużo lepiej niż poprzednio ..

Ja powiedzenie - nieważne jak mówia, ważne jak mówią uznałbym za bezzensowne... i nie tworzące pozytywnej reklamy

ale niech się wreszcie coś w tym grajdole dzieje
              • Gość: Mała Pi IP: *.play-internet.pl 28.05.14, 23:08
                ja nie zazdroszczę niczego tym właścicielom, ale wkurza mnie jeśli stało się to w niejasnych okolicznościach. jeśli zrobić jasne procedury na wiele innych miejsc to miasto mogłoby ruszyć z miejsca. a w tym wypadku jest wiele niejasności i z tego co wiem nikt z osób które są w to zamieszane z urzędu nie potrafią wyjaśnić dlaczego najpierw miało być bez kibelków, potem gdy wygrała córka Napory to jednak wyszło że kibelkami itp.
                do tego podobno teren po ogródek poszedł w cenie wynajmu, czyli ktoś wynajmuje duży lokal, czerpie pożytki z kibli wyremontowanych za nasze podatki i do tego ma prawo placu pod ogródki na rynku i płaci niewiele więcej albo i tyle samo co osoby które wynajeły ogródki na rynku. to moim zdaniem bardzo niejasna sytuacja tym bardziej że osobą która załapała się na takie korzystne wynajmy jest córka pana Napory.

jeśli się mylę to może ktoś z urzędu albo pan burmistrz wyjaśni nam dlaczego tak się stało...
        • Gość: domi IP: *.158.216.66.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.05.14, 03:46
          W tym mieście nie można napisać czegoś pozytywnego bo odrazu pójdzie fala krytyki ,jaki wy klimat chcecie ,klimat tworzą ludzie jacy chodzą a miejsce może ułatwić sprawę ,piszecie że ceny kosmiczne itp no ale to jest samo centrum i niektóre rzeczy muszą swoje kosztować ,ale dla mniej zasobnych portfeli też się coś znajdzie ,jak byłem z dziewczyna to wydałem 25 zł wypilismy po piwku i zjedlismy pyszne lody czy to aż tak dużo ... Pozdrawiam
          • Gość: cch007 IP: *.chelmno.mm.pl 30.05.14, 12:23
            to się nadaje do większej gazety albo programu "Uwaga", chodzi o to jak wyglądały poprzednie przetargi, a jak wyglądał ten ostatni, który wygrała córka Napory... korzystniej nie można było trafić. Kible wyremontowane za pieniądze z Wodociągów, czyli pieniądze podatników. Niech w takim razie korzystanie z tej toalety będzie teraz za darmo
            • Gość: lala IP: *.tvgawex.pl 30.05.14, 18:44
              ktoś to powinien zgłosić do telewizji ,niech się tym zajmą dziennikarze!!!!!
              • ale wam dupę ściska biedaki...żal żal żal ! zacznijcie się interesować swoim życiem a nie co? gdzie? kiedy? słyszałeś? ni ,wści...kie ginole wtykacie w sprawy innych.
                • Gość: Lepiej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.14, 21:22
                  A dla mnie dużo lepiej by było by warunki były równe dla wszystkich obywateli tego miasta. Nie chodzi o zawiść tylko czystośc sytuacji.
                  A jeżeli sytuacja jest czysta to mogłby pierwszy wyjasnic co i jak.. ale może wyjaśnić jasno się nie da. nie wiem co na to radni, komisja rewizyjna. pamiętam jedne z radnych był zawsze bardzo aktywny , gdy tylko zachodziła obawa łamania prawa lokalnego. Czy teraz śpi, czy już myśli o wakacjach ??
                  • Gość: lsd IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.14, 10:01
                    Gó... wiecie a piszecie!!!! ZAL W h... barany
                    • Gość: baran!!!!!!!!!!! IP: *.tvgawex.pl 31.05.14, 10:32
                      nie BARANY!! a czystość przejrzystość i uczciwośc dla wszystkich a jak nie to prokurator!!to są pieniądze wszystkich podatników!!!!!w naszym kraju to wszędzie korupcja i układy -fuj!! a od zwykłych ludzi wymaga się uczciwości i zdziera ostatnie galoty w imię rzekomej sprawiedliwości-ohyda
                      • Gość: cch007 IP: *.chelmno.mm.pl 31.05.14, 12:20
                        popieram poprzednika... nie chodzi o zawiść. Niech kawiarnia ma się jak najlepiej, ale równe prawa dla wszystkich obywateli!!!!!
                        • Gość: zwik papa IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.14, 16:23
                          Oj ludzie ludzie. Nie wiecie a piszecie. I właśnie przez takich jak wy powstają głupie plotki i bzdury. Mi wiadomo wszystko w tej sytuacji i mogę wam powiedzieć ze nie ważne kto by to sprawdził i gdzie byście donosili to i tak wszystko jest zgodnie z prawem, ludźmi i wszystkim co z tym związane. Wiec przestancię zamartwiać się ty i popatrzcie na swoje życie i jakimi osobami wrednymi jesteście.
                          Człowiek chce dobrze a wy byle zbluzgać kogoś. Wstyd!!!!
    • Gość: x IP: *.tvgawex.pl 27.06.14, 11:21
      x
    • Gość: xxxxx IP: *.opera-mini.net 03.08.14, 22:03
      lubie to :-)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.