Dodaj do ulubionych

Jaką sieć komórkową wybrać???

IP: *.t-mobile.co.uk 17.03.14, 17:13
Witam.
Zależy mi głównie na internecie bez limitu,którą z sieci polecacie? Jakie ceny abonamentu (lub doładowania) zawiera taka umowa i na jaki okres jest umowa żeby dostać transfer bez limitu??? Pozdro
Edytor zaawansowany
  • Gość: orange IP: *.awacom.net 17.03.14, 18:08
    Odradzam Orange. Wiecznie problemy z 3G itd...
  • Gość: hrc IP: *.t-mobile.co.uk 18.03.14, 02:03
    No właśnie zależałoby mi żeby jakoś w miare ten internet "śmigał"
    W tv widziałem ciekawą ofertę heyah,że niby net przez rok za darmo? Muszę zerknąć na necie o co w tym chodzi
  • Gość: Kuba IP: *.centertel.pl 24.05.14, 12:53

Orange najlepsza
  • Gość: On321 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.09.16, 11:38
    Plus
  • Gość: hrc IP: *.t-mobile.co.uk 19.03.14, 16:38
    Odświeżam wątek
  • Gość: Mariola IP: *.pl 24.05.14, 18:51
    Dokładnie -orange lub t-mobile. Jest bardzi długo na rynku i ma duzo anten a nie jak Play kilka lat i nigdzie nie chodzi tym bardziej LTE plus masakra. To nie na Chelmno
  • Gość: azalia IP: *.chelmno.mm.pl 25.05.14, 22:40
    ja osobiście uważam że play jest najlepszy!
  • Gość: ja IP: *.chelmno.mm.pl 26.05.14, 08:06
    Polecam aero2 tutaj troche info www.aero2.pl/. Korzystam w telefonie z dual sima jedna karta aero druga zwykla np tmobile, plus itp..
  • Gość: kkkkk IP: *.chelmno.mm.pl 22.09.14, 18:43
    ...nawet te erfumerie FM wprowadziły swoje tel - śmieszne wiem, ale jak sie dowiedziałem że takie grosze sie płaci!!! nie wiem jak tam z netem ale abonamet groszowy a gadaj do woli:) Owszem chyba zgadzam sie z powyższym przedmówcą, trzeba szukać małych dostawcó chyba - nie mają reklam w tv itp i dlatego można taniej nawet o połowe abonamety znaleźć! Sam osobiście mam t-mobile - owszem jestem zadowolony bo chba tam najlepiej z wszystkich konkurencyjnych komercji - ale wiem że to wszystko ściema i tak! Teraz fakt internet w telefonie i można dzwonić i pisać bez użycia żadej minuty pakietowej, użytkownicy smartfonów wiedzą o czym mowa: viber, skype, whats app, facebook messenger - ten ostatni wyjątkowo mnie zdziwił jeśli chodzi o połączenia głosowe!!! żadnych zakłóceń a często rozmawiam z uk:) Miłego wyboru;)
  • Gość: Kokojambo IP: *.dynamic.mm.pl 27.09.14, 16:32
    A ja jestem w Virgin Mobile :) Ostatnio pojawiła się u nich nowa oferta. Za 29 zł wykupuję pakiet #MiWystarcza i mam 100 min do wszystkich sieci, nielimitowane smsy do wszystkich oraz 1GB pakietu internetu LTE! Wystarcza mi to spokojnie na 1 miesiąc :) Dla tych którzy dużo gadają jest taka opcja, że za 49 zeta dają nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich i 2GB LTE. Tutaj jest opis tej oferty virginmobile.pl/oferta
  • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.14, 12:55
    Właśnie zapodałem sobie jako 2 sim,Aero2.Śmiga,że ja pierdziu :-) Na telefon zupełnie starczy.Żadnych ograniczeń,a koszt jednorazowo tylko 27 pln.Poza tym żadnych opłat.
  • mona.dk 01.10.14, 17:18
    ostatnio czytałam tutaj www.comperia.pl/forum/gsm/1656-jaka-siec.html że dość popularna i dobra jest sięć play, dobre warunki i obsługa - z tego co widziałam to najgorzej ludzie mówią o sieci orange i tmobile :)
  • Gość: vod IP: *.centertel.pl 02.10.14, 07:28
    vodafone
  • Gość: benek24 IP: *.play-internet.pl 07.11.14, 12:01
    Niezależnie jaką sieć komórkową wybierzecie - dodajcie sobie do zakładek ten serwis www.topup.center/ za pośrednictwem którego można taniej doładować sobie telefon. Warunkiem jest tylko konieczność zalogowania się na niego przez fejsa. Wtedy doładowanie o wartości 30 zł kupimy za 25,5 zł, a doładowanie za 50 zł, za 42,5 zł. Oferta ta dotyczy to większości krajowych operatorów.
  • Gość: Jerry IP: *.free.aero2.net.pl 13.11.14, 22:27
    Jeśli ktoś się zastanawia, czy wybrać sieć VM, to szczerze odradzam. To jest jedna wielka partyzantka, coś jak tanie linie lotnicze. Nie można nawet zwykłego sms-a wysłać ? ciągle dostaję komunikat ?wciąż śle poprzednią wiadomość?. Dzwonię na tę infolinię, a tu jakaś panienka najpierw robi ze mnie kretyna, w końcu mówi, że mam telefon wyłączyć i włączyć... ? tak się w VM wysyła sms-y???

A może jeszcze rozpalić ognisko na balkonie, a potem dwa obroty przez lewe ramię zrobić i splunąć za siebie... To jest parodia!

Z nikim kompetentnym nie można porozmawiać, a panienka z infolinii ostentacyjnie wzdycha, dając mi do zrozumienia, że jestem frajerem, który niepotrzebnie zawraca jej głowę ? tak się traktuje abonentów w VM. To jest poziom Białorusi, żenada!

A mnie, frajerowi, wydawało się, że sms-y, oprócz rozmów, są podstawowym typem usług telekomunikacyjnych, które ponoć VM świadczy... Dajcie sobie lepiej spokój w Polsce i przenieście się na Białoruś ? tam wasz poziom obsługi będzie w sam raz ? oni są do takich zachowań przyzwyczajeni. Skandal i kpiny, żeby zwykłej wiadomości tekstowej nie można było wysłać... Co to za sieć???
  • Gość: sowaee IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 27.10.15, 18:04
    jaka jest najbardziej korzystna forma doładowań telefonu? widziałam ostatnio całkiem przystępny sposób doladowania.orange.pl/ krótko, zwięźle, łatwo :)
  • komandos77 26.04.16, 16:39
    Wg mnie dobra oferta bez limitu jest w Orange. Mam w tej sieci już od 5 lat i nie wyobrażam sobie innej. Płacę 25zł/msc i mam nieograniczone rozmowy do każdej sieci. Jak dla mnie nie ma lepszej oferty.
  • kaminska93 09.06.16, 00:56
    Play, mają dobry zasięg i niskie ceny za internet oraz możliwość wykupywania pakietów dzięki czemu oszczędzasz. Zresztą co tu dużo mówić, prężnie się rozwijają przecież
  • kreeska4 09.07.16, 19:32
    Play, teraz dają 100zł i 10gb za zarejestrowanie karty u nich. no i rok ważności konta więc warto :)
  • Gość: zniesmaczona IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.08.16, 18:28
    Nigdy Plusa...3 dni po terminie płatności faktury,net LTE to porażka i komunikaty.."Windykacja"...polecam pod rozwagę przy wyborze.Pozdrawiam
  • widow62 09.08.16, 22:05
    Sprawdź ofertę Play, ja nie mam problemów z zasięgiem, w przeciwieństwie do tego, co przechodziłam w Plusie :/
  • Gość: Patka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.16, 12:51
    Byłam w PLAY ale kończyła mi się umowa a telefon który mnie interesował lepiej wyglądał w ofercie T-MOBILE... No i się zaczęło! Siec komórkowa która nie wyśle nawet smsa czy e-maila że jest rachunek do zapłaty i ile wynosi tylko (uwaga) wysyła listy strasząc że jak nie zapłacę to naśle komornika, a za zwłokę naliczają odsetki! Jak próbuję zapłacic przez internetowe konto na T-MOBILE to coś się zacina i nic sie nie da zrobic. Masakra! A co do zasięgu.. Częściej jestem na wsi u rodziców gdzie z Play łapało słabo ale na dworze było ok, Z T_MOBILE zero zasięgu! nikt się nie może do mnie dodzwonic, nie działa nawet massenger! W PLAY miałam i jakiś tam zasięg, dostałam jakieś dodatki po przejściu do nich, dostawałam sms z przypomnieniem o zapłacie i tak samo na e-maila i nigdy nic mi nie naliczali ali nie wysyłali listów! Polecam Play. NIGDY T_MOBILE
  • Gość: ulan76 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.09.16, 18:33
    A ja przeszlem z play do orange dla firm i porazka. Probowalem rozwiazac umowe po dwoch dnaich, ale sie nie dalo. Po prostu oszukuja z zasiegiem. Jak ktos sie dfo mnie dodzwoni, to nagle na lini kilka innych polaczen, amoj tel dziala na recepcji pensjonatu,wiec dzwoni duzo osob do mnie non stop. Orange tlumaczy sie ze po prostu sa obciazone nadajniki i nie gwarantowala mi wumowie ze bedzie dobrze. zawsze jak co to oni ie widza problemu.A interenet orange to porazka, zadko kiedy LTE trzyma, H+ tak samo, najczesciej w telefonie dziala w najwolniejszej technologi 3G, wiec lipa, i zrywa. W play wszytko zawsze smigalo, jak zkims rozmawialem, to po 5 osob wisial na lini i wszytko dzialalo. Fakt ze wplay czasami potrafi przerwac rozmowe, bo tel przelacza sie na inna podsiec, ale to zaden problem wybrac ponowniue nr i oddzwonic. Orange, porazka, nigdy wiecej. Po prostu tpsa i nic nie robia w strone zeby sie rozwijac. Jedno wielka starodawna siec.
  • Gość: true IP: *.146.42.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.09.16, 22:48
    od prawie 18 lat jedna sieć .. ,obecnie telefony sztuk 3 , lte ,internet bez limitu ... nie narzekam .

Przede wszystkim ma to działać ..
  • Gość: yhfjx IP: *.play-internet.pl 27.09.16, 18:16
    ...
  • Gość: grzegorz355 IP: 78.11.123.* 29.09.16, 17:36
    plus
  • maliza992 06.03.17, 10:21
    Ma ktoś abonament albo na kartę z sieci Premium Mobile, jeśli tak to warto podzielić się swoim doświadczeniem z innymi potencjalnymi klientami na opinie.info.pl/opinie/premium-mobile/395
  • knopenzi 13.02.18, 14:36
    premium mobile najtańszy na rynku

ambasador.premiummobile.pl/oferta/v3o1yu

wystarczy podać swój nr tel i zamówić kuriera który przybędzie z umową i z kartą sim i to tyle

w razie czego odpowiem na pytania bo mam tą sieć od jakiegoś roku...
  • Gość: lump IP: *.blueartes.com.br 13.02.18, 16:32
    www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte
    BEZ LIMITU
    ROZMOWY, SMS-Y I 10GB
    NA MIESIĄC
    BEZ LIMITU
    ZA 25ZŁ MIESIĘCZNIE
    ROZMOWY DO WSZYSTKICH SIECI W KRAJU ORAZ W ROAMINGU UE
    BEZ LIMITU
    SMS-Y DO WSZYSTKICH SIECI W KRAJU ORAZ W ROAMINGU UE
    BEZ LIMITU
    PAKIET INTERNETU
    10 GB
    W TYM 1,26 GB LIMITU DANYCH UE
    WAŻNOŚĆ USŁUGI
    30 DNI
    WAŻNOŚĆ KONTA
    1 ROK
    JAK AKTYWOWAĆ?
    SMS „START” POD 469
  • Gość: Barbara IP: *.play-internet.pl 14.02.18, 20:33
    Play
  • Gość: 123 IP: 91.229.22.* 15.02.18, 10:22
    T-mobile
  • knopenzi 24.02.18, 18:50
    jak by nie było premium mobile teraz na topie
    ambasador.premiummobile.pl/oferta/v3o1yu
    ogólnie mam więc polecam :)
  • bozenka19781 25.03.18, 18:53
    zerknij do Novum S.A może cię zainteresuje: t-novum.pl/telefonia-komorkowa/.
    Ostatnio tam właśnie przeszedłem.
  • spicyspy 25.03.18, 22:47
    Znam ofertę Novum S.A.! jest naprawdę najtansza!
  • Gość: sewilla IP: *.centertel.pl 02.04.18, 18:58
    no, weszłam na stronę Novum SA i chyba masz rację, szkoda, że nie ma Novum w ogólnie dostępnych rankingach
  • tele.pop 08.04.18, 13:12
    tylko niechcący szukając informacji na temat abonamentów komórkowych można wyhaczyć Novum SA. Ale może to takie początki po prostu
  • Gość: Grafikop IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.18, 19:34
    Tak, żeby znaleźć tak dobre oferty jak te z Novum SA to trzeba gugla użyć
  • tele.pop 15.04.18, 21:22
    nie ma się co rozwodzić. Stosunkowo nieduże firmy jak Novum S.A. mają coraz lepsze oferty i potrafią zdeklasować jedyny ich minus, że to, że nie mają tyle reklam, więc jak się szuka informacji to się trafia na coś o nich. Ale jak widać i ja tu dotarłam;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.