Dodaj do ulubionych

intermarche

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.14, 11:36
Uważajcie na sklepowe z działu mięsnego oszukują i wciskają nie świeży towar.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ico IP: *.chelmno.mm.pl 24.09.14, 13:49
    K co w tym dziwnego ? Wszędzie tak robią
  • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.14, 13:57
    Czyli trzeba to akceptować?!
  • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.14, 14:04
    Trzeba coś z tym zrobić ,albo bacznie się przyglądać ,tam są dwie osoby takie.
  • Gość: jaaaaaa IP: *.pl 24.09.14, 15:08
    Masz rację Krysia i Asia
  • Gość: M IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.09.14, 19:41
    Jajby nie bylo nacisków ze strony Prezesa Ciastka to by było inaczej. To są tylko pracownice i pracy nie chca stracic
  • Gość: wwr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.14, 20:28
    Uważajcię na ochronę. Przed wejściem nie ma ostrzeżenia ze nie można wprowadzać rowerów więc ją swój wprowadziłam do środka bo nie miałam zabezpieczenia. Stojąc w kolejce zauważyłam ze mój rower znikł. Przestraszona (bo to mój nowy nabytek) podeszłam do kasjerki i zapytałam czy nie widziała kto wyprowadzał rower bo chyba ktoś mi go ukradł. Skierowała mnie do ochroniarza. Poszłam tam, ten jak taki buc siedział przed tym monitorem . Przedstawiłam mu sytuację a on tylko mi powiedział ze się tutaj nie zostawia rowerów. A wtedy jak po raz kolejny zapytałam czy może mi w tej sytuacji pomoc, powiedział ze wyprowadził go przed sklep. Ciekawe kto by odpowiadał za to gdy by ktoś mi ten rower ukradł sprzed sklepu... jak już takie coś robi to powinnien stać koło kas i powiadomić o tym a nie.. ludziom przetwarzać prawie zawał !!
  • Gość: wwr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.14, 20:32
    A po drugie to nie jego wlasnosc i nie mial prawa nawet go dotknac. Wspomne tez tylko ze wczesniej tez tam zostawialam rower i nikomu nie przeszkadzal. A taki sobie przyszedl nowy starusZEK i robi armagedon. A jak nie chca zeby wprowadzac rowery to niech wywiesza tabliczke.
  • Gość: klientka IP: *.chelmno.mm.pl 24.09.14, 21:02
    Intermarche rzeczywiście wyróżnia się wyglądem, dbałością o wystrój i ułożenie towarów , co na zalatującym wsią chełmińskim rynku nie jest powszechnością. Jeśli chodzi o sprzedawane tam towary to można powiedzieć, że z każdym miesiącem jest coraz gorzej. Obecnie oferowane tam towary coraz bardzie przypominają dawne Inter Marche , kiedy gnieździło się w małych sklepikach i sprzedawało byle co , chyląc się ku upadkowi.Obecne Intermarche zaczyna stosować politykę towarową Polo Marketu,nieliczne towary markowe zastępuje byle czym, ale zachowując cenę tych markowych. Jeśli chodzi o dział mięsny i świeżość oferowanych tam mięs i wyrobów, to Intermarche daleko do Polo Marketu, bo w tym ostatnim sprzedają - można nazwać wprost - padlinę. Na nic zgłoszenia do Sanepidu, na kilka dni wracają do cywilizacji i powrót do codziennego buszu. Niestety prawda jest taka, że mizerne w naszym mieście markety, traktują nas jak klientów gorszego sortu, tylko pieniądze od nas im nie przeszkadzają.
  • chelmno2016 08.04.18, 21:26
    Intermarche to jest super sklep, tylko tam kupuję.
  • Gość: klientka IP: *.chelmno.mm.pl 24.09.14, 23:00
    Nie masz co się laska burzyć, byłam tamtego dnia na zakupach i pamiętam, dziewczynę która szukała roweru. Z tego co pamiętam to ochroniarz powiedział coś takiego: Ile razy można powtarzać, że na teren marketu nie można wprowadzać rowerów? wyniosłem go na dwór. A ty się obraziłaś, za coś co jest słuszne. Przed sklepem jest miejsce dla rowerów, takie specjalnie stanowisko przeznaczone tylko dla nich. W sklepie tez ktoś mógłby ci buchnąć rower. W sumie to nie masz za co obsmarowywać tego człowieka na forum. Co do sklepu i towarów... cóż jaki prezes taki towar. Pracownicy muszą robić to co im karze, bo zalezy im zapewne na pracy. Co do mięsa, fakt czasem trafi się felerne... Ale nie tylko u nich, w wielu innych też. Ogólnie lubię robić tam zakupy, miła obsługa. Nie cierpię za to biedronki na rynku.
  • Gość: obserwator IP: *.play-internet.pl 24.09.14, 21:11
    np. deilcje z wedla których w orginale nie ma na wage a w inter sa bo wyciagniete stare z opakowan to wrzucone do pudla od innych delicji i na sprzedaz
  • Gość: op IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.14, 07:46
    Tu się z wami wszystkimi zgodzę ,ale dlaczego sprzedają nie dobrą wędlinę i kit wciskają że to świeże ,ostatnio kupiłam kiełbasę zapewniała mnie pani sprzedawca Asia, że jest świeże a na drugi dzień wszystko się popsuło .Trzeba sprawę nagłośic albo do sanepidu zgłosić ,bo inaczej to się ludzie potrują .
  • Gość: Gosia IP: *.opera-mini.net 25.09.14, 15:16
    Nie kupuje się mięsa z napisem ' Promocja ', bo na chłopski rozum muszą to sprzedać, bo traci ważność. Tak jest w każdym sklepie. Ostatnio np.chciałam kupić w Netto kiełbasę, bez promocji to Pani mi szczerze powiedziała, że ' nie polecam, chyba, że na bigos, bo jest już stara '.
  • Gość: sgg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.14, 22:11

Tak się składa, że nie mogłas słyszeć tego bo rozmawiałam z nim sama na osobności w jego biurze.No ale ok. Mi uwagi nigdy nikt nie zwrócił wcześniej. Tylko bez mojej wiedzy wyprowadził rower przed sklep. A w kolejce stała tylko jedną dziewczyna. I nie mogła tego slyszec.
  • siasiu41 25.09.14, 18:59
    po pierwsze nie z przymiotnikami piszemy razem a nie osobno , naucz się bądź cofnij do podstawówki a wtedy wypisuj takie bzdury. Ja robię codziennie tam zakupy i jeszcze nic starego nie dostałam
  • Gość: klientka IP: *.chelmno.mm.pl 25.09.14, 19:25
    siasiu41 z tym pouczaniem z pisownią jesteś śmieszna. Zupełnie dobrze można tobie dać radę byś wskoczyła na drzewo - śladem przodków - i tam na pewno znajdziesz świeżynkę wyższej klasy niż w Intermarche. A jeśli w tym sklepie kupujesz wyroby z plastiku , to masz rację w nich nigdy na stare nie natrafisz. Co do artykułów spożywczych to albo jesteś mało wybredna, albo mało spostrzegawcza, albo nie masz węchu ani czucia w dłoniach, więc każdy kilt ci pasuje. Powiem ci więcej, jak będziesz chciała zalać robaka po przeczytaniu tej odpowiedzi dla ciebie, to tylko nie kupuj w Intermarche trunków gatunkowych w wyższej cenie, bo w firmowych opakowaniach sprzedają zwykły szajs, wódę na poziomie Stargardzkiej czy Krupnika. Widzisz więc, że twoje opinie funta kłaków nie są warte.
  • Gość: mieszkanka IP: *.chelmno.mm.pl 25.09.14, 20:18
    odpowiedz mi na pytanie jak to możliwe, żeby sami "robili gatunkowe napoje". I co sami sobie banderole robią, a przelewają jakąś tanią gorzałę? Haha śmieszna jesteś.
  • Gość: klientka IP: *.chelmno.mm.pl 25.09.14, 22:32
    Mieszkanko - spróbuj np Baccardi z Intermarche - w tych butelkach za 70 zł jest zwykła ohydna wóda. Nie do mnie należy sprawdzanie czy producent specjalnie do marketów nalewa taki szajs czy w transporcie wozacy coś kombinują, ale fakt pozostaje faktem, że w tym sklepie takie barachło się sprzedaje. Nie napisałam, że Obsługa Intermarche napełnia butelki lub przy nich kombinuje z naklejkami markowych napojów ale to obsługa Intermarche rżnie głupa, jak miała zwróconą uwagę z interwencją co oni sprzedają, że oni nic nie mogą i każą klientowi udać się ze skargą na... Berdyczów. Na sugestię komisyjnego otwarcia następnej butelki z regału tego alkoholu, nie było zgody i tłumaczenie, jak ruskiego żołnierza " nie bo nie", po konsultacji ekspedientki z kierownikiem, co może budzić podejrzenia, że nadzorcy wiedzą jaki kit wciskają, tylko ciemny klient wszystko łyknie, zapomnieli tylko, że w Chełmnie nie wszyscy mają czerwone nosy.
  • siasiu41 26.09.14, 20:14
    no i już wiem kim jesteś kochana akurat byłam w Inter jak dwie dziewczyny robiły zadymę zdaje się że o rum. Wypiły prawie całą butelkę i stwierdziły że to nie jest rum i chciały wymiany na nową butelkę. Stałam włąśnie przy kasie i miałąm okazję słyszeć tą cała sytuację. No niestety jak ktoś na co dzień pije tanią wódę i posmakuje czegoś z górnej półki to wiadomo, że to nie ten smak. Śmieszna jesteś w swoich wypowiedziach chociaż są długie ale niestety nie na temat, wyssane z palca głupoty.
    P.S. SMACZNEGO I NA ZDROWIE.....
  • Gość: pracownik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.06.15, 23:56
    wszystko jest pszerabiane nic sie nie psuje nawet smierdzące mieso juz taka polityka tam panuje i upokorzają ludzi tym wszystkich!!!!!!!!!tenciastek to stary oszust!??????

• Gość: gość65 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.15, 00:02
    gdzie sanepid i weterynarze to wszystko jest do sprawdzenia a oni są pszekupywani albo mają na nich jakies haki oni wszyscy to oszusci.......do czasu......
  • Gość: L IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.14, 19:58
    A słyszałaś, że wyjątek potwierdza regułę? W podstawówce o tym nie wspominali?
  • Gość: klientka IP: *.chelmno.mm.pl 26.09.14, 13:14
    Do L -Nie bardzo pamiętam co wspominali w podstawówce, bo wolałam puszczać kaczki na wodzie niż słuchać co ględzą. A tak przy okazji, to że cię nauczyli pisać oznacza że podstawówkę zaliczyłaś, ale pewnie wtedy skończył się darmowy PRL, zlikwidowali zawodówkę i bryndza a w Kokocku nie uczą ani rzeczowego myślenia ,ani analitycznego i stąd taki pusty twój wpis.
  • siasiu41 26.09.14, 20:18
    za czasów PRL nie było Kokocka więc zastanów się co piszesz, nie trzyma się kupy
  • Gość: Kasia IP: *.centertel.pl 18.09.15, 16:53
    kłamiesz
  • Gość: mm IP: 62.29.134.* 26.09.15, 20:19
    nigdy już nie kupie mięsa w inter marche i innym radze robić to samo, mięso często bywa nie świeże, wędeliny te niby z promocji to jakiś kit, ich sopocka bardziej podobna jest do mortadeli niż do sopockiej. a na początku istnienia tego sklepu było tam naprawde dobrze. Wgl prowadzona tam jest polityka aby wcisnąc jakieś dziadostwo klijentowi, byle im tylko jakoś zeszło, dlatego też raczej już tam nie robie zakupów.
  • Gość: Q IP: *.dyn.telefonica.de 04.04.18, 11:38
    Pretensje do właściciela a nie do pracowników
  • Gość: JA55 IP: *.tvgawex.pl 04.04.18, 13:14
    ZGADZAM SIĘ Z TYM !
  • Gość: klient IP: *.dynamic.mm.pl 04.04.18, 16:03
    Co za brednie wymyślacie.A co to pracownik to bezwolny robol, który musi zgadzać się na wszystkie domniemane sugestie właściciela? Pracownik to nie żołnierz,który musi wykonać rozkaz, gdzie w cywilizowanym państwie też są granice humanitarne, które pozwalają się od takiego rozkazu uchylić. Ja wiem, że najwygodniej zwalić wszystko na anonimowego właściciela, a gdzie jest cała banda nadzorców, kieroniczków, naganiaczy , którzy za premie, dodatki i inne tantiemy dadzą sobie wszystko ogolić bo ciemny lud i tak wszystko pożre. Teraz jest taka paleta wyboru w innych sklepach, że to klient szybko nauczy rozumu wszystkich pazerów ale klient musi być myślący co w przypadku ciemnego luda to ewenement.
  • Gość: gościna IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 18:30
    najlepsze są osoby szczające koło intermarche, myślą że ich nie widać.
    dobrze że akurat wtedy to nagrałam i zawsze mogę taką wiochę umieścić w necie.
    takie osoby powinny najeść sie wstydu.
  • Gość: klient IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 18:55
    No pochwal się, ten szczający miał dużego i nasyciłaś się widokiem? To puszczaj sobie ten filmik w nieskończoność, może cię to jara. Masakra , co za idiotyzmy wypisują ludzie na tym forum, tylko żeby zaistnieć bo jak się pojawi jakiś merytoryczny temat to są za puści żeby go podjąć. "gościna" pilnuj i filmuj, może jakaś świnia będzie robiła kupę, wówczas będziesz miała kino akcji, a co zobaczysz na zbliżeniach... niezapomniane przeżycia i widoki.
  • Gość: gościna IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 22:31
    to była młoda para, on i ona, stąd moje zdziwienie brakiem kultury i jakiegokolwiek wstydu.
    dla mnie szok załatwić się w takim miejscu.
    facet to wszystko "podleje", ale dziewczynie nie przystoi.
  • Gość: do klient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.18, 10:47
    Najpierw kretynka nagrywa z ukrycia jak ktoś wyjmuje fleta i leje pod kasztana, a potem zastrasza, że nagranie umieści w sieci. Takie indywiduum nazywamy erotomanka&terrorystka.Słowem albo głupia niewyżyta małolata, albo stara nienasycona Блять.
  • chelmno2016 13.04.18, 21:57
    Intermarche to jest najlepszy sklep w mieście. Bardzo dziękuję właścicielowi, że właśnie tutaj zechciał otworzyć ten supermarket. Tylko tutaj robię zakupy i jest super.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.