Dodaj do ulubionych

PKS kierowcy i ich kłamstwa.

IP: *.146.4.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.06.16, 05:18
Półtorej tygodnia temu miałam okazję przekonać się jak chamscy bywają kierowcy pksow. O godz 17 każdego dnia odjeżdżają dwa autobusy w kierunku Bydgoszczy. Podeszlam do kierowcy jadącego przez Unislaw i mówię mu Bydgoszcz a on nie sprzedał mi biletu twierdząc że ten drugi autobus będzie szybciej w Bydgoszczy i że mam iść tam, dodam że ten drugi autobus miał tak nie wygodne i twarde siedzenia coś typu autobus miejski jadący przez Czarże. Jak się później okazało kierowca autobusu twierdzacego że będzie o wiele później na miejscu był przed nami a pan kierowca drugiego autobusu był tak łaskawy dać włączyć się do ruchu autobusowi nr 1 w Ostromecku. Podsumowując kierowca nie sprzedał biletu klamiac że będzie później i wyganiajac mnie do drugiego autobusu był około 10 minut szybciej niż ja. Wielki minus dla PKS.
Edytor zaawansowany
  • Gość: żaba-byk IP: *.tvgawex.pl 25.06.16, 08:47
    Nie PKS tylko Arriva będąca częścią DB Company... To prawda. wysyłanie takiego autobusu na "dłuższe" trasy mądre nie jest, ale i nim można dojechać.
    Mnie wkurza sytuacja kiedy muszę czekać na opóźniony autobus powracający z innego kursu, podczas gdy na placu stoi kilka "wolnych" pojazdów.
  • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.16, 18:12
    tak to jest jak logistyką zajmują sie ludzie po zawdowce i gimnazjum
  • Gość: mnmn IP: *.chelmno.mm.pl 25.06.16, 19:42
    Jak chamstwa nie widzieliście to zadzwońcie do nich na info 566862156 i zapytajcie o jakiś autobus albo bedzie jebnięcie słuchawką albo krzyk "Nie mam czasu!!!" Gnoje....
  • Gość: żaba-byk IP: *.tvgawex.pl 26.06.16, 13:40
    Informacja pasażerska, to u nas, odkąd pamiętam - nigdy nie istniała. Czas chyba na zmiany personalne w "naszym PKS-ie...
  • Gość: a fe IP: *.chelmno.mm.pl 26.06.16, 14:18
    Mendzicie, marudzicie , macie złudzenia, że wasze fochy będzie wysłuchiwał gentelmen władający kilkoma językami / których i tak nie zrozumiecie/. Kierowca autobusu - taki jak wy, to jeden z was. Przyjrzyjcie się mu, to wy tylko w innej roli. Więc po co udawać szpagatową inteligencję jak słoma z butów wystaje?
  • Gość: mn IP: *.chelmno.mm.pl 26.06.16, 15:57
    Od zawsze istniała i istnieje.... Nawet na okienku była kiedyś karteczka z napisem "informacja"
  • edgart 26.06.16, 18:03
    maja tylko ciagle spoznienia ,nikt tego tak naprawde nie kontroluje
  • Gość: Stary IP: *.play-internet.pl 12.09.19, 20:11
    Witam ! Zamierzam dojeżdżać autobusami Arrivy do Bydgoszczy, proszę o opinie czy jeżdżą solidnie i na czas. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
  • Gość: kierowca IP: *.dynamic.mm.pl 12.09.19, 21:16
    Autobusy Arrivy nie wiadomo jakim cudem przechodzą badania techniczne. Wielokrotnie miałem nieszczęście jechać za złomem tej firmy. Ile km za takim cudakiem jechałem (a nie zawsze można wyprzedzać), tyle nie widziałem nic przed sobą ze względu na czarny, śmierdzący dym z rury spalinowej cudaka.
    Max prędkość cudaka na trasie (droga krajowa/wojewódzka) to 40, w porywach 50 km/h. Trzeba być więc cierpliwym.
    Jednym słowem- współczuję.
  • Gość: Stary ten prawdziw IP: *.30.23.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.09.19, 21:12
    To z jaką prędkością ma jechać taki autobus mając do pokonania 52 km (zmierzone od dworca w Chełmnie do dworca w Bydgoszczy ) ? No i mając czas przejazdu ustalony na 1h 15 minut? Lecieć nie będzie przecież ,a obliczenie tego to matematyka na poziomie szkoły podstawowej ..upsss mojej podstawowej .
  • Gość: Paweł IP: *.dynamic.mm.pl 21.09.19, 08:26
    To głównym problemem są czarne spaliny które się wydobywają i dostają się do aut jadących za takim kopciuchem , natomiast prędkość nie będzie miała znaczenia gdy autobus będzie spełniał normy techniczne .
  • Gość: Stary IP: *.play-internet.pl 30.09.19, 19:24
    Witam ! Ponawiam pytanie, czyli czy o jakość usług świadczonych przez Arrivę jest zadowalająca szczególnie czy jeżdżą na czas , bo od jutra zamierzam codziennie dojeżdżać do pracy do Bydgoszczy autobusami Arrivy. Za odpowiedzi z góry dziękuję.
  • Gość: tak pytam IP: 95.51.47.* 08.10.19, 09:40
    Odnośnie tego wątku....od jakiegoś czasu zlikwidowana została masa połączeń między Chełmnem a Świeciem / i odwrotnie / oraz między Chełmnem a Bydgoszczą / i odwrotnie /To jeszcze nic bo okazuje się,że te kursy,które zostały też stoją pod znakiem zapytania...przykłady : 2-3 tygodnie temu w sobotę nie jechał autobus do Bydgoszczy o godz.8.00 natomiast w ostatnią sobotę 05 października sytuacja identyczna - nie jedzie autobus do Bydgoszczy ,którego kurs wypadał o godz.11.20...Czy ktoś wie coś na ten temat? Czy Arriva jest w stanie likwidacji ? Czy ktoś odpowiada za tą sytuację?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka