Dodaj do ulubionych

Ogrodzenie

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.06.16, 10:14
Szukam kogoś kto montuje ogrodzenia. Możecie kogoś polecić?
Edytor zaawansowany
  • Gość: GłośnaCisza IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.16, 06:20
    Zależy czego konkretnie potrzebujesz. Fachowcy dzieła się na takich co montują dobre i duża jakość np Wiśniowski. Na takich co działają z paneli i tych co robią sami. Warto powierzyć robotę 2 ekipa od bramy i od ogrodzenia. Ci pierwsi znają się dobrze też na domofon ach i automatyce a to wazne chociażby gdy nie chcesz napędów kable pod brame powinieneś puścić lub chociaż arote
  • Gość: P IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.06.16, 20:06
    Mam około 140 metrów. Myślałam o siatce z zabetonowanymi słupkami. I na pewno nie chcę żadnego papudraka, który nie wie co to linia prosta. Bramy na razie nie wymieniam
  • agrafkaaga 25.05.18, 13:53
    "duża jakość np Wiśniowski"
    Zgadzam się! Sam mam ogrodzenie i bramę wyprodukowaną przez nich i jestem bardzo zadowolony. Nic się do tej pory nie zniszczyło pod wpływem czynników zewnętrznych, a proces obsługi klienta w 100% spełnił moje oczekiwania, nawet nie sądziłem że taka robota może pójść tak sprawnie :) Zapoznajcie się, naprawdę warto - www.grodex.pl/
  • marekjoz 14.02.17, 10:24
    Ja polecam firmę PHU Fenster. Bardzo dobra obsługa oraz kontakt z klientem, dobra jakość produktów. Oby więcej takich firm :)
  • elizaczekany 11.06.18, 10:07
    My zamawialiśmy ogrodzenie modułowe w firmie Joniec.Bardzo nam się spodobała kolorystyka ogrodzenia i wzornictwo.A że wykańczaliśmy dom to zamówiliśmy u nich elewację i lampy elewacyjne,wszystko się super komponuje.W przyszłym roku jeszcze będe tworzyć ogródek i na pewno zamówie u nich elementy architektury ogrodowej,gdyz kolorystycznie wszystko stworzy ładną kompozycję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.