Dodaj do ulubionych

Sklep Magdalenka

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.17, 13:40
Co myslicie o kupowaniu calego wyposażenia dla dziecka w tym sklepie? Chodzi mi tu o zamowiony wozek, lozeczko i kolderki?
Edytor zaawansowany
  • Gość: sympatyczna IP: *.tvgawex.pl 04.03.17, 16:15
    upiłam kiedyś wyszukany kaftanik z muszką dla chłopca Pani twierdziła że napewno będzie dobry ale po przymiarce stwierdzilam w domu że jednak za mały .Pani przez pół roku mi go wymieniała dwa razy brała mój numer telefonu i nigdy mi go nie wymienila w końcu odpuściłam ....straciła klienta bardzo niechętnie tam wchodzę i raczej nie kupuję
  • goska12356789 09.03.18, 20:04
    Mi bardzo.sie tam.podoba mila obsluga zawsze chetnie wracam
  • Gość: Pan IP: *.dynamic.mm.pl 09.03.18, 21:30
    Bardzo fajny sklep i b.miła Pani.
  • Gość: Ada IP: *.tvgawex.pl 10.03.18, 12:49
    Drogo, przez internet te same rzeczy kupisz taniej
  • Gość: ona IP: *.dynamic.mm.pl 11.03.18, 20:58
    A ja wolę dać zrobić Pani, miejcowemu.
  • Gość: emi IP: *.awacom.net 12.03.18, 08:37
    Z tego co mi opowiadała znajoma na zamówiony wózek czekała prawie 3 miesiące, a jak już przyszedł to okazało się, że nie w tych kolorach w jakich był zamawiany...
  • Gość: Garxx IP: *.tvgawex.pl 25.03.18, 16:18
    Ta pani z tego sklepu to chodzący bezmuzgowiec. U niej niczego się nie doczekasz. A drożyzna że masakra.
  • Gość: mama IP: 5.174.2.* 26.03.18, 14:19
    potwierdzam że kupilam ciuszek dla dziecka .Pani wmawiała mi że będzie dobry a w razie czego mi wymieni jednak nigdy mi go nie wymieniła i również straciła klientkę bo juz nigdy więcej tam nic nie kupię jest nieuczciwa i tyle w temacie
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 26.03.18, 20:57
    Nie ma płatności kartą choć stoi terminal.. Wiecie dlaczego.
  • Gość: Kupiec IP: *.play-internet.pl 27.03.18, 14:12
    No i co z tego ze nie mozna placic karta ,niech kazdy patrzy na siebie i do swojego.portfela
  • mycch 28.03.18, 08:54
    Dla maluszków polecam www.smykus.bydgoszcz.pl/
    Nie jest może najtaniej (no i nie na miejscu), ale oferta kompletna. No i nie ma schodów przy reklamacjach/zwrotach.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.