Dodaj do ulubionych

2 godziny dla rodziny

IP: *.play-internet.pl 15.05.17, 19:09
Czy skorzystał ktoś ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: przedsiębiorca IP: *.dynamic.mm.pl 15.05.17, 20:13
    Nie róbcie sobie jaj z pogrzebu. Nie dosyć, że świąt bez pracy / np. Trzech Króli/ , sztucznie wydłużane weekendy , narobili jak głupi klusek to jeszcze okrojenie czasu pracy dla dzieciorobów.
    Hasło może chwytliwe, ale ekonomia głupku!
  • Gość: Kaktus IP: *.tvgawex.pl 16.05.17, 18:34
    Jebać, jebać, jebać żeby nienaposionych dorabiać!!!
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 16.05.17, 19:37
    Odezwał się chełmiński patol. I jak z takimi można coś w tym mieście zrobić?
  • Gość: Nierób IP: *.a328.priv.bahnhof.se 16.05.17, 20:31
    Ty przedsiębiorca!!! Pochwal się ile płacisz pracownikom. Najniższa krajowa za 10h pracy w stresie???
  • Gość: przedsiębiorca IP: *.dynamic.mm.pl 16.05.17, 20:50
    Ty nierobie powinieneś wiedzieć że z niewolnika nie ma pracownika. Nikt cię na siłę do pracy nie ciągnie, zrobisz 500+ i droga na zmywak do Szkocji czy Anglii otwarta. Jedź dorabiać tamtejszych panów, na twoje miejsce bez łaski i wybrzydzania przyjdą Ukraińcy, Białorusini albo inni uchodźcy którym się będzie chciało.
  • Gość: Kaktus IP: *.tvgawex.pl 17.05.17, 07:34
    Taki ze mnie patol jak i z ciebie ohfiaro TVN-u, wyborczej i krulu grudziuncki
  • Gość: Jolanta IP: *.dynamic.mm.pl 17.05.17, 08:09
    NA RAZIE NIE SKORZYSTAŁAM, ALE KORZYSTAM Z 2 GODZIN DLA KOŚCIOŁA I WIARY- CODZIENNIE DWA RAZY, O 6,00 I 18.00 CHODZĘ NA MSZE.
  • Gość: Iza IP: *.dynamic.mm.pl 17.05.17, 08:43
    A czy nie zaniedbałaś owieczko comiesięcznej ofiary dla Ojca Dyrektora? To ważniejsze od zalegania w Kościele. 2 godziny poświęcone rodzinie - Radia - to gwarancja twojej niebawem autostrady do Lucyfera.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.