Dodaj do ulubionych

Skrzynia automatyczna wymiana oleju

20.07.17, 21:49
Witam czy ktoś mógłby polecić warsztat samochodowy w którym wymieniają olej w skrzyni automatycznej a dokładnie w volvo ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Audi IP: *.146.166.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.17, 22:31
    Panienska 😉 Ja wymieniałem w Audi 👍
  • Gość: jest IP: 89.191.154.* 21.07.17, 08:00
    na panienskiej to ciagna olej ale z kutasa a nie z samochodu, bo tam burdel jest whhehhehhe
  • Gość: Jo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.07.17, 11:08
    W Lisich Kątach za Grudziądzem. Wymiana 100% oleju z filtrem i płukaniem skrzyni 850zl.
  • Gość: Rafał IP: *.cent.uw.edu.pl 21.07.17, 11:11
    A wie ktoś może ile taka "przyjemność" kosztuje w ASO Volvo?
  • Gość: automat IP: *.tvgawex.pl 21.07.17, 19:35
    A dlaczego chcesz wymieniać?? Coś ze szkrzynią nie tak?? Najczęściej się uzupełnia ubytki, filtr ewentualnie i tyle. Jeżeli wymiana to dynamiczna a nie spuszczenie i dolanie nowego bo to nic nie daje a skrzyni może nawet zaszkodzić.
  • 22.07.17, 08:20
    Skrzynia działa ok ale samochód niedawno nabyłem i pomyślałem że lepiej wymienić czyli mówisz że wystarczy filtr i dolać oleju a ta Panieńska to ulica w Chełmnie ?
  • Gość: automat IP: *.tvgawex.pl 22.07.17, 14:06
    Ze skrzynią automatyczną jest tak, że jak zmienia biegi ładnie i płynnie to jej poprostu się nie rusza i tyle. Taka mała podpowiedz jeśli chcesz przedłużyć jej żywot i po odpaleniu szczególnie na wzniesieniu nie czuć niemiłego uderzenia w skrzyni to zanim wrzucisz P przed zgaszeniem auta to ZACIĄGNIJ RĘCZNY. W tym momencie skrzynia nie poddawana jest dziwnym naprężeniom bo po wrzuceniu P np. z górki i tak kawałeczek pojedzie co powoduje naprężenia w niej a ręczny przeciwdziała temu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.