Dodaj do ulubionych

Nine hills festival

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.17, 15:25
Fantastyczna robota. Miasto było wczoraj magicznie odmienione. Dziękuję ludziom, którzy włożyli w to swoją pracę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Thanks IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.08.17, 16:05
    Cieszę się, że w mieście coś się dzieje. Ludzie wyszli z domu. Szkoda, że burza.
    Ale. Mam nadzieję, że to się rozwinie. Bo jak dla mnie to amatorszczyzna i kicz. Piękne bramy, ale tam nie było co oglądać. Może zabrakło interakcji?
    Odczuwalny był też brak podwyższonej sceny na rynku. Brak miejsc siedzących.
    Impreza trwa, a w lokalu mówią, że zamykają, że czynne do 23... Biznesu geniusze.
  • Gość: takase IP: *.146.108.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.08.17, 16:24
    Brawo za inicjatywe,chęci działanie,ale ogółem w moim odczuciu -po 21 weszliśmy z rodziną na podwórka-brak zaangażowania ze strony organizatorów,ludzie wchodzi i wychodzili nie wiedząc o co chodzi,zachwycając się jedynie wystrojem,ogółem całość ok,ale przerost formy nad treścią,dziś informacja,że wszystko się wczoraj odbyło i z uwagi na pogodę nie odbył się spektakl-zrozumiane,ale o spacerku nawet nie wspomniane.Poza tym pełno osób spozywających alko gdzie popadnie.
  • Gość: Thanks IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.08.17, 17:21
    Dokładnie. Jakieś kredki, farbki czy inne pierdolki. Ok, ale po co? Brak instrukcji. Brama czasu, światła itd. Nie wiem, może mi brakuje wyobraźni.
    Wystawa zdjęć - dno. 26 zdjęć Samary.
    W przyszłym roku poprawcie się.
  • Gość: Lokalny IP: *.tvgawex.pl 12.08.17, 19:41
    Oj ludzie...narzekacie i narzekacie
    Co by nie było coś się u nas dzieje a nie tylko tandetny jarmark i orkiestry dęte.
    Szkoda organizatorów że pogoda była jaka była wieczorem
    Gratuluję pomysłu i mam nadzieję że z roku na rok będzie się rozwijać.
    Miło zobaczyć w końcu tyle znajomych twarzy w mieście i tłumy ludzi jak w Toruniu na ul .szerokiej
  • Gość: Bąż Woa IP: *.tvgawex.pl 15.08.17, 09:56
    Narzekamy, bo musieliśmy zrobić wysiłek intelektualny i wykazać minimum inicjatywy np. podchodząc do organizatorów i zadając pytania "o co chodzi" w danej instalacji...
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 19:37
    Gdzie obejrzę filmy i zdjęcia z tegorocznego festiwalu
  • Gość: oto ja IP: *.tvgawex.pl 13.08.17, 20:05
    I po tej imprezie wszyscy jak jeden z ChDK na zbity ryj na ulicę. Niedojdy nie potrafią zrobić tego co kilku ludzi robi spontanicznie i z pomysłem...
  • Gość: Brus IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.17, 22:43
    Zgadzam się!
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 15.08.17, 11:22
    Popieram. Nie dość , że to dużo kosztuje (CHDK), nie robi nic ciekawego, ma wyjątkowo nieudolne kierownictwo, ciągle umarzane podatki, to jeszcze amatorzy - pasjonaci jednym fajnym pomysłem przebili ich o głowę, a nawet dwie.

W związku z tym dwa ważne pytania:
    1.jak długo ten nieudacznik Napora będzie jeszcze szefem (nadmieniam, że gość kasuje krocie). W ogóle ktoś pamięta skąd on się wziął na tym stanowisku? Nominat?
    2. jak burmistrzowi nie wstyd afiszować się w pierwszych ławkach na imprezach NHF, promować się - skoro i on i jego dobrze wynagradzani pracownicy dopisali się do festiwalu na przyczepkę?

Walentynki nigdy nie odniosą takiego sukcesu, jak NHF. Aby tak było, musiałaby zmienić się ekipa organizacyjna z pseudofachowców pracujących na odpier... na pasjonatów, którym się chce.
  • Gość: a IP: *.tvgawex.pl 15.08.17, 23:06
    W końcu coś się działo, miasto żyło. Gdyby zabrał się za to chdk mielibyśmy pokaz orkiestr dętych.
  • Gość: melok IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.17, 20:21
    Super impreza. Takich imprez powinno być więcej. W tym stylu i z takim rozmachem powinna być też zorganizowana coroczna impreza " Walentynki" Zdaję sobie jednak sprawę, że takie imprezy kosztują dla tego mam taki pomysł. Zlikwidować w urzędzie wydział promocji i na umowę zlecenie zatrudniać profesjonalną osobę która by nam takie imprezy organizowała. A za zaoszczędzone z promocji pieniądze zapraszać zespoły, artystów na odpowiednim poziomie. Myślę, że dopiero takie działania mogą skutecznie promować nasze miasto i spowodować rzeczywisty rozwój turystyki.
  • Gość: Ania IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 22:42
    Jestem za
  • Gość: sdfsd IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.17, 08:37
    Bardzo fajna impreza. Gratulacje dla organizatorów pomysłu. W mieście panował super klimat. Na temat CHDKi i imprez przez nich wymyślanych nie będę się wypowiadał. Pozdr
  • Gość: Heheszek IP: *.184.214.221.ipv4.supernova.orange.pl 17.08.17, 18:42
    Faktycznie, festiwal i zaangażowanie godne podziwu. Dziękuję!

ChDK to taki dziwny byt. Odkąd pamiętam, z czasów gdy byłem nastolatkiem i tam bywałem - niewiele się zmieniło. Oprócz grupki osób które poradziłyby sobie bez tej instytucji, grupki pasjonatów - de facto niewiele wkładu własnego. Równie dobrze wystarczyłby portier który zapisanym osobom, wg grafiku, oddawałby klucze do pomieszczeń...

Szczytem dogorywania był wczesny XXI wiek. Ja wiem, że biesiada to ważny element kultury, ale... Podpinanie się pod imprezy "sieciówkowe" już wówczas były jedynym wyczynem.

Czy Jarmark Jaszczurczy miałby rację bytu bez ChDK? Można podejrzewać, że tak. Grupy osób zaangażowane, jak sądzę, i tak dalej by to robiły. Podobnie jak większość wydarzeń które mają miejsce w tym pięknym, acz smutnym mieście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.