Dodaj do ulubionych

pomnik sowieckiego okupanta

IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.17, 18:28
do włodarzy tego miasta kiedy wykonają ustawę o usuwaniu symboli komunistycznych i z miasta usuną pomnik sowieckiego okupanta morderców i złodziei. nie ma miejsca w wolnej Polsce dla gloryfikowania sowietów, ta stalinowska hołota wyrządziła zbyt dużo krzywd aby miała pomnik w mieście.
Edytor zaawansowany
 • Gość: do udawanego patri IP: *.centertel.pl 12.08.17, 19:29
  Niech włodarze tego miasta olewają tę ustawę, która przynosi w relacjach z Rosją więcej skowyku niż pożytku i więcej na tym straci Polska. A twoja gorąca, pełna inwektyw głowa jest przykładem, że żyją jeszcze pogrobowcy Stalina i Bieruta i teraz żeby się uwiaryodnić nagle po latach przypominają o krzywdach o których słyszeli i może nad grobem komuś z rządzących przypomni się o nich . Będziesz miał wtedy pośmiertną satysfakcję po zmarnowany żywocie. Będziesz taki chełmiński wyklety, tylko musisz przypomnieć sobie "czyny" za które w cywilizowanym państwie długo oglądał byś świat z zza krat.
 • Gość: jenot IP: *.play-internet.pl 12.08.17, 19:31
  Nie masz wiekszych zmartwien ? Czy ty myslisz ze taki pomnik usuwa sie za 100 zl ? Widze ze lubisz trwonic kase na bzdety w dodatku nie swoją !
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.08.17, 21:05
  Narodowo-katolicki "patriota" szczeknął na forum jadem. Siedzisz głupku pod tym pomnikiem, że tak cię boli? Nie masz większych zmartwień? Dostajesz za friko 500+ razy ilość potomstwa i rozmyślasz, co by tu jeszcze rozpieprzyć? Za dużo już wam nie zostało, jeszcze repolonizacja mediów, spacyfikowanie do końca sądów, potem polexit.

  lLpiej się zajmij dalszym płodzeniem prawdziwych polaków.
 • Gość: patriot IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.17, 23:06
  tak jak ty piszą mali ludzie z małym rozumkiem
 • Gość: do gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.17, 22:00
  Zazdrościsz innym 500+ ? Skąd u ciebie tyle nienawiści do osób myślących inaczej? I na koniec - najpierw pomyśl potem napisz, taka mała rada.
 • Gość: ... IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 08:41
  No i po ich usunięciu będzie w końcu miejsce na pomniki Smoleńskie. Już PIS zaciera ręce, a jak się nie da to i tak coś wymyślą.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 09:08
  A gdzie wtedy pomnik "prezydęta" tysiąclecia "spieprzaj dziadu"?
 • Gość: Jan IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 10:03
  Czy Wy nie widzicie, że w tym wrzasku narodowo-socjalistycznego przykruchtowego prekariatu jest pewien zamysł? Chełmno pod obecnymi klerobojnymi rządami i niemocą pazernych radnych osuwa się w gospodarczą przepaść i turystyczną niemoc ściągając się o zaszczytne miejsce najbiedniejszej gminy w Polsce ale ma szansę mieć swoje 5 minut i rzeczywiście w miejsce obelisku postwojennego postawić/ oczywiście na czas przejsciowy/ pomnik prezydenta, którego niezaprzeczalnym wyróżnikiem była tragiczna śmierć.
 • Gość: do Jana IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.08.17, 10:38
  Dzięki takiemu myśleniu i wynikającym z niego pomysłom jak twój Chełmno nigdy nie ruszy z miejsca.
 • Gość: oprymista IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 11:14
  Nigdy nie ruszy z miejsca, nie ma takiej opcji.
 • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 13.08.17, 11:44
  Ty czytaj i przynajmniej staraj się zrozumieć co czytasz. Ja jestem tolerancyjny i widzę, że cię biedaku wypchali z kolejki jak bozia rozumek rozdawała/ nie przejmuj się w Chełmnie takich jest więcej/ , więc nie przypisuj mi odraźających koncepcji, nawet na myśli o których mierzi. A co do ruszenia z miejsca? jakiego miejsca? Tu potrzebny jest gospodarz, zdrowa myśląca rada i sensownie zorganizowana praca, tylko kto ma ją wykonać skoro zdolne do pracy ręce wyjechały, zostały mohery za których myśli Rydz lub Pallotyni ?
 • Gość: asdfghjkl IP: *.logitus.pl 14.08.17, 22:38
  pomnik jest ku czci żołnierzy, tych szarych ludzików, którzy polegli goniąc zbrodniarzy niemieckich. Żaden z tych, którzy oddali życie nawet nie pomyślał o tym, że kiedy spotkają się wielcy tego świata w Berlinie będą dzielić Europę na strefy wpływu. A tym, którzy tak bardzo chcą pozbyć się tego pomnika przytoczę obraz. Po wielu latach od zakończeniu wojny przy pomniku była staruszka, matka jednego z żołnierzy, który zginął właśnie na chełmińskiej ziemi po tym, jak dowiedziała się, gdzie został na wieki jej syn. Siedząc właśnie tuż przy pomniku płakała. Więc jeżeli sądzisz tak, to powiedz jej prosto w oczy, że jej syn był sowieckim okupantem.
  Postaraj się zrozumieć, że ci, którzy tyle krzywd wyrządzili Polsce byli głęboko schowani w schronach z dala od linii frontu. ginęli zaś ci, którym nawet przez myśl nie przeszło o tym co działo się po przepędzeniu Niemców. W każdym narodzie, w każdym miejscu są dobrzy i źli ludzie, i w Chełmnie też.
 • Gość: patriot IP: *.adsl.inetia.pl 15.08.17, 23:02
  ta jasne najlepiej usprawiedliwiaj tych bolszewików którzy z Niemcami położyli łapy na Polsce a konkretnie podzieli się łupem, ci szarzy grabili, gwałcili i demontowali fabryki po czym wywozili ich na tereny sowieckiego imperium, w ich szeregach byli oficerowie polityczni którzy dbali o ich morale, a to że wymordowali Polaków którzy mieszkali na terytorium sowieckim szacunki około 800 tys, to że wymordowali oficerów w Katyniu i podobnych miejscach to też jest niczym twoim zdaniem i dlatego powinno się ten pomnik zdemontować.
 • Gość: Vinci IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.08.17, 23:13
  Czytać umiesz a sarkazmu nie wyczules ?
 • Gość: gt IP: *.pl 16.08.17, 09:43
  władze miasta w myśl ustawy mają czas do września a potem wojewoda wyda stosowne postanowienie .no i ten kamol na Placu Wolności też musi zniknąć a szczątki Rusków na cmentarz komunalny razem z ich obrońcami!
 • Gość: zz IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.17, 09:55
  Pajac
 • Gość: pamiętamy IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.17, 13:04
  Nie wiedziałeś,że gt to przechszta jak Piotrowicz.? Najpierw lizał z ręki towarzszom, ale się na nim poznali i zarobił z kopa. Teraz przykleił się jako hejter PiSu i liczy, że coś za to przypucowywanie się dostanie. Uważa, że jak będzie hejtował spoza Chełmna to ludzie dadzą się nabrać na jego marną tożsamość.
 • Gość: gt IP: *.tvgawex.pl 18.08.17, 10:49
  do pamiętamy: kot ci zżarł brata a ciebie się brzydził....
 • Gość: pamiętamy IP: *.dynamic.mm.pl 18.08.17, 11:40
  Nawet towarzysze spoza grobu nie chcą o tobie słyszeć, sieroto, więc przykleiłeś się do PiSu. Pamiętaj, że zwycięska partia jak lawina zbiera wszystko po drodze, więc nie dziw się ,że szumowiny się też przyklejają.
 • Gość: Gość IP: *.146.67.228.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.08.17, 20:40
  Wolę ,,okupanta sowieckiego " niż twojego niemieckiego.
  .
 • Gość: truth IP: *.dynamic.mm.pl 19.08.17, 08:18
  Poniżej ciekawy materiał video opisujący wyzwalanie naszych terenów, autor skupia się na Świeciu, ale jest również sporo o Chełmnie:
  www.youtube.com/watch?v=iLWWaEWsqns&t=624s

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.