Dodaj do ulubionych

GoStom- dentysta Gostomczyk opinie

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.17, 13:17
Od razu mowie, ze chodzi o Leczenie kanalowe- jakies opinie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Pacjentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.08.17, 21:52
    Nikt nic nie wie??
  • Gość: Rara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.17, 19:06
    700zl
  • Gość: optimus IP: *.centertel.pl 12.09.17, 18:14
    Na stronie "Gostom" wzniosłe ideały-rzeczywistośc ?brak "ręki",podejścia,kontaktu nie wspominając o indywidualnym.Nie jest w stanie sprostac potrzebom i oczekiwaniom.Czy dokładni? uważam że dewiza"aby do przodu" Zawsze ktoś przyjdzie a czy wyjdzie i bedzie zadowolony to mniej istotne.
  • Gość: Punisher IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.09.17, 08:53
    Mniej dokładni? Leczenie kanałowe jak i zachowawcze, jest jak najbardziej na wysokim poziomie... Gdyby nie oni to straciłbym zęba który każdy dentysta w Chełmnie skreślał. Profesjonalne podejście, zdjecie RTG i konkretna diagnoza. Polecam w 100%. Jedyne co by przydalo sie zmienic to zatrudnić rejestratora. Ale nie zmienie dentysty nigdy.. Gostom górą!
  • Gość: Jaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.17, 14:12
    No a dziewczyna która tam pracuje nie jest na rejestracji ?
  • chelminiak1978 25.09.17, 17:09
    Nie wiem skad ten komentarz??!! Chyba po to by im zaszkodzić. Czy ten ktos wogole bylw klinice? Wlasnie oni wyróżniają sie indywidualnym podejściem. Na wizycie mialem zdjecie rtg całej buzi, zdjecia fotograficzne wszystkich zebow . wytlumaczyli mi i pokazali ktore zeby sa do leczenia i dlaczego i ile to będzie kosztowalo. Lekarz rozmawial ze mną i odpowiadal na pytania.Gdzie ktos powieca na samo takie zbadanie kolo godziny czasu??!. A kanalowe z tego co sie dowiedzialem to cena zalezy od budowy zeba. Te z duza liczba kanalow kosztuje 700zl.
  • Gość: Marek IP: *.dynamic.chello.pl 16.10.17, 13:19
    Ja przez przypadek trafiłem w sobotę do CleanDent. Ból 6. Zostałem przyjęty bardo dobrze i profesjonalnie. Nowoczesny gabinet, zdjęcie panoramiczne w cenie leczenia, a koszt leczenia zęba kanałowo 450zł i wszystko na jednej wizycie. Pani dr przyjmowała parę lat u dr Kufla w Swieciu. Kontynuuje leczenie u pani dr i szczerze polecam ten gabinet.
  • Gość: truskawka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.06.18, 09:10
    Dentyści z Gostom to naprawdę fajnie ludzie i naprawdę starają się by spełnić oczekiwania klientów! Są precyzyjni dokładni i szybcy !
    Po drugie w Chełmnie nie ma dobrych dentystów więc cieszmy się że mamy państwa Gostomczyk . Trzeba poznać by móc oceniać . Byłam sprawdziłam i polecam 😊
  • avokado91 21.06.18, 10:38
    Mamy jeszcze CleanDent :) z własnego doświadczenia i znajomych też polecam :)
  • poker8516 25.09.17, 20:40
    GoStom to inny świat!!! Miałem kanałowe zęba 4 w klinice. Wyposażenie- kosmos- mikroskop, zdjęcia na miejscu i inne super sprzęty. Wyniosło mnie to 450zł (bez plomby). Kanałowe u nich co ważne od razu wiadomo ile kosztuje- nie ma wpływu ilość wizyt. Żaden dentysta nie poświęcił mi jeszcze tyle czasu na zęba- zero pośpiechu. Dokładni dokładni jeszcze raz dokładni. POLECAM!!
  • Gość: ula111 IP: 171.25.230.* 16.10.17, 17:33
    Byłam w Gostomie jest spoko, mogę polecić
  • Gość: Byłem IP: *.tvgawex.pl 21.06.18, 17:18
    Otóż niemiłosierny ból zęba leczonego kanałowo zmusił mnie do udania się do dentysty. Właśnie LECZONEGO KANAŁOWO na ul. Rybackiej. Koszt leczenia przekroczył 1tyś złotych. Po ok roku ból pojawił się nagle i był dość mocny. Co usłyszałem w recepcji?? TERMIN ZA 4 MIESIĄCE - czyli nie bierzemy odpowiedzialności za naszą robotę (gwarancja 2 lata obowiązuje i na zęby). Szybko do innego i trafiłem do GoStomu a tam....ból? proszę za 2 godziny przyjść. Dowiedziałem się, że kanał nie został dokładnie wyczyszczony i bakterie zaatakowały kości szczęki (zaatakowały nerw twarzy i stąd ten ból). Tydzień śmierdząca ropa lała się z zęba a co 2gi dzień antybiotyki wstrzykiwane w dziąsła. Zapłaciłem 600zł za ratowanie kości i zęba. Więc czy polecam?? OCZYWIŚCIE. Nawiasem mówiąc technika jaką leczy się na Rybackiej państwo w GoStomie widzieli....TYLKO W PODRĘCZNIKACH pod tytułem JAK KIEDYŚ SIĘ LECZYŁO. Na Hallera słyszałem też pełen profesjonalizm więc kilku dentystów w Chełmnie myślących, że będą do końca dni dyktować ceny MOOOOOCNO się teraz dziwi gdzie ich klienci.
  • Gość: Fifek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.18, 10:25
    Tak to prawda. Po danej konsultacji na rybackiej poszedłem gdzie indziej. Inni mają o wiele lepsze ceny i jakość o wiele lepszą. W tym przypadku jakość z cena nie idę w parze. Gostom polecam jak najbardziej!!!!
  • Gość: Madzia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.06.18, 19:57
    Ceny kosmos .
  • Gość: Pacjentka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.18, 02:11
    Poszlam z bolem zeba, to od razu po tym calym obfotografowaniu dowiedzialam sie, ze najpierw oczyszczaja zeby z kamienia, ktorego u mnie wcale nie bylo duzo i to nic, ze zab mnie boli.
    Na zdjeciu wyszlo ponoc, ze czeka mnie kanalowe warte ponad 700 zl lub usuniecie zeba. Jak dla mnie, na raz bardzo duzo. Poszlam do innego dentysty, ktory po rozwierceniu oznajmil mi, ze zadnego kanalowego nie bedzie, podobnie jak usuwania. Mam zainfekzainfekowaneo, stąd ten bol ogromny. Po dwoch wizytach wszystko bylo wyczyszczone i zaleczone, a ja zaoszczedzilam 6 stow:)
  • Gość: Gosc11 IP: *.146.164.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.07.18, 07:16
    Ciekawe tylko czy to kanałowe jest dobrze zrobione , skoro pani ząb był zainfekowany i czyszczony to przeszedł leczenie kanałowe. Znając chełmińskich dentystow na odpie...:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.