Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.09.17, 08:51
Love driwer nie polecam ...kierownik zarazem instruktor nie slowny szkoda gasac
Edytor zaawansowany
  • 10.09.17, 14:48
    Najpierw naucz sie pisac nazwe firmy a potem krytkuj pozdrawiam a ja goraco polecam drive by love
  • 10.09.17, 14:51

• 10.09.17, 14:50
    Najpierw naucz sie pisac nazwe firmy a potem krytykuj a ja goraco polecam drive by love
  • Gość: Kursant IP: *.tvgawex.pl 10.09.17, 16:42
    Również nie polecam szkoły Drive by love!Niedawno tam uczęszczałem i poziom nauki przez Pana właściciela jest zerowy. Straszenie kursantów jest u niego na porządku dziennym i myśli że wszystko mu wolno bo jest właścicielem.
  • Gość: Słońce IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.09.17, 18:07
    Polecam szkołę Drive By Love, super atmosfera zarówno na wykładach jak i na jeździe, dużo zaangażowania ze strony P.Dariusza, duża wyrozumiałość i luźna atmosfera, można się wiele nauczyć. Jestem bardzo Zadowolona z tego że mogłam jeździć w tak miłej atmosferze i bardzo dziękuję. Polecał tą właśnie szkołę i szczerze mówiąc nie kierujcie się tymi głupotami i negatywnymi opiniami co tu piszą, bo piszą to tylko ze zazdrości lub konkurencja, idzcie sami i sprawdzcie . Pozdrawiam serdecznie i powodzenia ;-)
  • Gość: Kursant IP: *.tvgawex.pl 11.09.17, 18:17
    Bzdury!!!Pisze bo byłem kursantem i każdy z mojej grupy potwierdzi że Darek jest arogancki,zawsze On ma rację a kursantowi jeśli się nie podoba to niech zmieni szkołę...Caly czas siedzi na telefonie podczas jazd...
  • 11.09.17, 20:55
    Zerowy moze dla ciebie bo ja sie uczylam w tej szkole i akurat mialam jazde z Panem.Darkiem i jakos bardzo duzo sie nauczylam dzieki jemu i za jego cierpliwosc a nie bylam latwa kursantka wiec. Co wypisujesz glupoty czlowieku je.. sie w ten lep a tobie jak sie nie podobalo i twojej grupie trzeba bylo isc gdzies indziej malo masz wyboru wiec sie nie udzielaj zegnam i pozdrawiam drive by love i goraco polecam i prosze nie czytac tych bzdur co inni wypisuja dobrze slonce napisalas to jest zazdrosc i nie nawisc ludzi lub konkurecji
  • Gość: Stary kierowca IP: *.tvgawex.pl 12.09.17, 11:45
    Fakt.czesto go widać z tel w ręku.jestem już starym kierowcą i mijając naukę jazdy sam na to zwróciłem uwagę a ze miasto malw a ja duzo jezdze to zwrocilem na to uwage...
  • Gość: Laska 123 IP: *.tvgawex.pl 14.09.17, 09:16
    To że chodziłes na prawo jazdy do DRIVE BY LOVE PODLEGA wątpliwości, ponieważ nie potrafisz napisać poprawnie nazwy szkoły A po drugie jeżeli jesteś na tyle odważny żeby wypisywać stek kłamstw powiedz to właściciela w oczy. No chyba, że wyslawiac się też nie potrafisz. Ja POLECAM tą szkołę. Pozdrawiam. ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.