Dodaj do ulubionych

Koszt plombowania zęba u dr.Sławińskiej

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.17, 23:40
Ile wynosi koszt plombowania zęba w prywatnym gabinecimd pani stomatolog Sławińskiej?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Fhgg IP: *.play-internet.pl 09.09.17, 07:50
    Ok. 300
  • Gość: Jola IP: *.dynamic.mm.pl 09.09.17, 08:50
    Plus jej asympatyczne odniesienie do płatnika.
  • Gość: rwb IP: *.dynamic.mm.pl 09.09.17, 12:48
    1 ząb do 200zł
  • 12.09.17, 18:21
    koszty są bardzo wysokie sam leczyłem się tam i już zrezygnowałem leczenie to nie jedna wizyta tylko od 3 do 8 każda płatna około 300 zł można więc łatwo sobie policzyć
  • 20.09.17, 14:20
    za jeden ząb trzeba w tym miejscu niezależnie od dentysty zapłacić ponad 1500 zł ,leczenie trwa nawet dwa lat (kanałowe) proszę sobie samemu policzyć jaki będzie koszt ,polecam mimo kilometrów stomatologię w większym mieście tam faktycznie płąci się 300 zł za całość za najnowsze techniki i wyleczenie zęba na jedej lub dwoch wizytach ,korzystam od wielu lat z gabinetu w Bydzi i jest ok i tanio
  • Gość: b.klient IP: *.dynamic.mm.pl 20.09.17, 15:31
    Jeszcze jeden dowód jaka w tym Chełmnie beznadzieja. Klienta się kroi jak barana, korzystając z rachitycznej konkurencji.
  • Gość: do Stef90 IP: *.play-internet.pl 20.09.17, 23:05
    1500,-? chyba pomyliłeś się o jedno zero...Jaki gabinet w Bydgoszczy polecasz?
  • Gość: Tomasz IP: *.dynamic.mm.pl 22.09.17, 18:19
    Zwykle wypełnienie od 150do 200 zlotych
    Kanałowe od 400-750 zależy od ilości kanałów.
    Używa bardzo dobrej jakości materiałów I jest bardzo dokładna.
    Bardzo polecam panią doktor jest najlepsza w Chełmnie. A przy okazji bardzo sympatyczna kobieta.
    A jak wam drogo to idźcie zrobić za pół darmo z byle jakich materiałów...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.