IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.17, 19:37
Obok mnie zamieszkał nowy sąsiad. Na Brzozowej. Puszcza tak głośno disco polo, że czuję się jakbym mieszkała obok remizy, w której trwa wesele. Co z tym zrobić. Nie zakłóca ciszy nocnej, jeszcze.
Okna zamknięte a hałas. Człowiek po pracy chce odpoczynku a nie umca umca.
Pomysły?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Karo IP: *.play-internet.pl 09.09.17, 19:45
    Teraz jest tak, że nawet w czasie trwania dnia można zaliczyć mandat - dzwoń do niebieskich ☺
  • Gość: z osiedla IP: *.dynamic.mm.pl 09.09.17, 20:40
    Karo skąd się urwałeś? Nie opowiadaj bzdetów, teraz to znaczy kiedy? Jeszcze twoi nie rządzą, na razie kłują tych wyżej. Niewiele możesz zrobić, poza delikatną perswazją, a jak trafisz na buraka to jedyna metoda - kup lepszy i głośniejszy sprzęt i zajedź go jakąś trudną do zdzierżenia muzą. Twoje zmartwienie to nic w porównaniu co się dzieje w blokach. Ale tu niestety chamstwo chamstwem się odpłaca i to jest skuteczne.
  • Gość: Oayo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.17, 21:24
    I tak się stało. Policja przyjechala, pogadali, a muza dalej gra.
    Moim zdaniem, jak ktoś lubi tak głośno słuchać muzyki to niech kupi dom na odludziu.
  • Gość: Rynek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.09.17, 21:37
    Współczucie. Ja mam sąsiada który pali dziwne rzeczy w piecu nawet w lipcu. Prania nie wywiesisz. Dziecka nie wystawisz na tarasie żeby w wózku spało bo śmierdzi. Prośby i groźby nie działają. Taki kut.s Ci życie truje i nic nie można zrobić
  • Gość: Oayo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 09.09.17, 21:50
    Ja wszystko rozumiem, impreza goście itd. Facet ma głośny sprzęt, wow! jestem pod wrażeniem. Ale we wszystkim trzeba zachować umiar. Co on sobie myśli, że nikomu nie przeszkadza?
  • Gość: vigo IP: *.opera-mini.net 12.09.17, 19:11
    >>>>z osiedla <<<<Musze cie zmartwic ! mozna dostac mandat za uciazliwy halas nawet o 12 w poludnie ....i nie mam tu na mysli wiertarki podczas remontu tylko wlasnie sluchanie glosnej muzyki.
    Skad wiem ? hehe sam zaliczylem setke
  • Gość: Tomasz IP: *.dynamic.mm.pl 09.09.17, 22:52
    w odwecie puszczaj mu jakieś Metaliki tak samo głośno jak on, albo głośniej
  • Gość: Gss IP: *.play-internet.pl 09.09.17, 23:22
    A moze po prostu z nim pogadaj i powiedz mu co l tym myślisz ...
  • Gość: Oayo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.09.17, 10:37
    Tak, bo to trzeba tłumaczyć. Facet włączył Martyniuka tak głośno, że przy zamkniętych oknach nie dało się oglądać telewizji. Dodał do tego podkład z pijackich krzykow. Sądzę, że spodziewał się zachwytu sąsiadów.
  • Gość: Marek_Nowak IP: *.rev.kpsi.pl 13.09.17, 13:03
    Zgłaszaj na policję, jak tylko jest okazja. Po kilkunastu zgłoszeniach rób doniesienie do prokuratury, że jesteś przez sąsiada uporczywie nękany głośną muzyką. Art. 190a ustawy Kodek karny. Czasu upłynie trochę, zanim prokurator to przemieli przy udziale policji oraz sąd, ale to chyba jedyny prawnie możliwy sposób na poradzenie sobie z tym.
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.mm.pl 10.09.17, 09:10
    nasraj mu pod drzwi i w gó... wbij wiadomosć co o tym sądzisz
  • Gość: bum bum bum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.09.17, 14:27
    współczuje im takiego sąsiada. Pewnie jestes jakimś byłym sb-k milicjant. co sie czepia ...Trzeba isc pogadac a nie policje wzywac.
  • Gość: Polak IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.09.17, 13:55
    Ja bym mu w nocy pod drzwi nasrał. Albo chociaż psią kupą rzuć w drzwi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.