Dodaj do ulubionych

Lotos w Stolnie

IP: *.play-internet.pl 21.09.17, 19:36
Jakie wrazenia z pobytu na stacji?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Wiktor6o IP: *.play-internet.pl 21.09.17, 19:44
    Stacja czysta i zadbana. Bardzo miła pani kasjerka. Pomocna i z pięknymi oczami, nie pamiętam imienia Ale czrnula. Natomiast kierownik podobno tak miał napisane na plakietce to jakiś burak i niedojda nawet iść nie potrafił i nie odpowiedział dzień dobry
  • Gość: Kshagvb IP: *.dynamic.mm.pl 21.09.17, 20:14
    Mila mila , ale juz nie pracuje, przynajmniej jej nie widzialem od kilku miesiecy na stacji
  • Gość: Wojt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.17, 17:03
    Koleżanka jej świnię podłożyła i ją wylali a była wporządku
  • Gość: Aśka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.09.17, 20:13
    Jak dla mnie to sami buracy nawet głupiego dzień dobry czy do widzenia nie umieją powiedzieć, kierownik pracuje tam jakby za karę.
  • Gość: Czarna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.09.17, 22:28
    Ta czarna Patrycja nieźle ziolko
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.17, 14:09
    W jakim sensie masz na myśli że to ziółko?
  • Gość: Karol IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 19.10.17, 20:35
    Oj tak niezłe ziółeczko ,pozdro Pati (v)
  • Gość: Dawcio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.18, 09:34
    Ziolko ....???
  • Gość: Zawiedziony IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.17, 07:22
    Brak kultury to raz, a to że nawet na stacji nie mają wydać 2 zł reszty to drugie. Więcej tam nie zawitam
  • Gość: Pola IP: *.play-internet.pl 22.09.17, 10:42
    Sracz rodem z PRLu zmienil sie w calkiem fajna toalete ! To na plus , obsluga spoko
  • Gość: Yolo IP: *.play-internet.pl 22.09.17, 16:25
    Blondyna buja sie z chlopakami w pracy z kierownikiem pseudo pewnie tez hahah
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.17, 19:56
    Haha nie tylko blondyna czarna (Patrycja) również, tyle szmat a podłoga nadal brudna !!!
  • Gość: Zzz IP: *.adsl.inetia.pl 22.09.17, 22:00
    Ciekawe która Taka zazdrosna ta Patrycja bardzo miła kultularna i ładna więc zaraz szmata sama jesteś zazdrosna szmata
  • Gość: Xyz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.09.17, 22:07
    Żeby być zazdrosnym trzeba mieć o kogo......
  • Gość: Qwerty IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.10.17, 21:41
    No tam kilka blondyn się przewinęło ale jedna zapadła mi w pamięć , oj wspominam ten jej kit - ......spojrzenie
  • Gość: City IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.10.17, 09:38
    Zapewne piszą o obecnie pracujących osobach
  • Gość: Wiechu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.17, 17:05
    Niektóre wpisy o już nie pracujących blondynach
  • Gość: KaroOl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.17, 07:59
    Oj ta wysoka blondynka ( z natury ruda i piegowata)to była dobra , ponad rok już jej nie widzę ,ruszyła na szersze wody do większego miasta bo na miejscu się towar do ........skończył
  • Gość: Qrka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.11.17, 10:49
    O jaką chodzi ,imię poproszę bo tylko jedna mi się kojarzy
  • Gość: Ferdek IP: *.play-internet.pl 20.11.17, 21:13
    Anna J
  • Gość: AJ IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.11.17, 11:13
    I co w związku z tym , zajmijcie się swoim życiem
  • Gość: Anna j IP: *.play-internet.pl 07.12.17, 15:46
    Co anna j nie zycze sobie zeby kto kolwiek co kolwiek o mnie pisal .nie macie prawa bo Głowno o mnie wiecie .tacy odwazni anonimowo.zapewne pisza to osoby zawistne zyciowo i bez grama pojęcia życiowego wiec koniec tej kretynskiej dyskusji .Z powazaniem Anna j była pracownica zajeb.... stacji
  • Gość: Pizon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.17, 09:11
    O co chodzi ? ,
  • Gość: Domcia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.12.17, 15:17
    Anna jot , o co chodzi?
  • Gość: Adach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.17, 18:24
    Po małym remoncie całkiem przyzwoicie
  • Gość: Anna j IP: *.play-internet.pl 11.12.17, 17:51
    A przepraszam czytac nie umiesz ktos mi nie życzliwie próbuje koło dupy robić ,a ty co tym ze wspominasz w ty momecie to probujesz temat ciągnąć czy o co komon.odwalić sie od mojej osoby i zająć sie własnym życiem .życzliwa osoba przysłała link może i dobrze bo jestem świadoma co sie wypisuje ps. anonim wcale nie musi być anonimem mamy sposoby
  • Gość: Edzia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.17, 07:55
    Teraz jest fajnie , remont , nowi ludzie , idzie ku lepszemu
  • Gość: Icek IP: *.dynamic.mm.pl 10.12.17, 11:25
    A on nie będzie remontowany?
  • Gość: taki tam IP: *.play-internet.pl 10.12.17, 15:39
    kierownik tam to nic innego nie potrafi robić bułki jako zwykły kasjer ale obecny wtedy kierownik odchodził to mu zaproponowali taką poradę ten człowiek o niczym nie ma pojęcia nawet dobrze odpowiedzieć dzień dobry klientom szczere to tam powinni zaczynać zmiany od niego właśnie
  • Gość: Juras IP: *.play-internet.pl 10.12.17, 19:58
    Pewnie i bulki mu nie wychodza. Nie potrafi zarzadzac ludzmi, boi sie wlasnego cienia, a jak cos kiedys chcialem jako zwykly klient to on nic nie wie, bo to trzeba samemu z szefostwem. Tak to ja dziekuje za zakupy tam. Szczerze, to pracownicy sa bardziej kompetentni od niego ...
  • Gość: Ewel,,,ina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.18, 16:59
    Był remontowany , nie tak dawno
  • Gość: Witek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.17, 08:00
    Jakie wrażenia? Normalne , , , , ,wjeżdżasz ,tankujesz ,płacisz i odjeżdzasz , jak z każdej innej stacji
  • Gość: ~lala IP: *.centertel.pl 03.01.18, 17:52
    dobra firma
  • Gość: Maciuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.01.18, 18:45
    Dziś byłem na tej stacji , przyzwoicie tylko z tymi regałami które trzeba omijać w drodze do kasy to małe przegięcie .Oprócz tego pełna satysfakcja
  • Gość: można? IP: *.dynamic.mm.pl 12.01.18, 23:05
    Pomyśl jeśli jeszcze nie wiesz. PiS załatwił handel marketowy na rzecz uruchomienia handlu na stacjach. Te regały są jak znalazł, jeszcze będziesz chętnie korzystał ze stacyjnych zakupów.
  • Gość: Maciuś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.18, 11:49
    Skorzystam
  • Gość: do można? IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.01.18, 07:11
    Niekoniecznie. Wystarczy odrobinę pomyśleć i robić zakupy wcześniej. Myślenie nie boli - podobno.
  • Gość: można? IP: *.dynamic.mm.pl 13.01.18, 09:43
    Jesteś niewolnikiem myślenia PRL albo pieszczochem komuny dlatego w takiej mętnej wodzie czujesz się jak ryba w wodzie. Nie po to walczyliśmy o demokrację i wolność wyboru za tamtych czasów, żeby teraz PiSowski walec je tendencyjnie rozjeżdżał . Chcę kupować, moja sprawa kiedy to robię. A jak komuś ważniejsze jest maszerowanie z meżusiem pod rączkę w niedzielę do kościoła zamiast pracy to niech to robi a w poniedziałek nie wyciąga ręki po 500+ na które nie zarobił.
  • Gość: do można IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.01.18, 13:44
    Ja też uważam, że w wielu krajach starej Unii Europejskiej nie ma demokracji bo nie mogę kupować kiedy chcę.
  • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 13.01.18, 14:28
    Żal mi ciebie a raczej twojej niewiedzy. Porównujesz niektóre kraje starej Unii / o zasadach funkcjonowania tam handu nie masz pojecia/ gdzie reguły są jasne i czytelne dla wszystkich z cebulolandem rządzonym przez PiS, gdzie w przyszłych rozwiązaniach dotyczących handlu , ograniczenia / a wręcz zakładana ekspansja/ nie dotyczą spółek reżimowych i kościoła. Nie sil się więc na komentarze przy tak wątłej wiedzy.
  • Gość: Justyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.01.18, 18:44
    Mnie nie przeszkadza ani praca ani handel w niedzielę ,mogło by tak zostać
  • Gość: Saga IP: *.play-internet.pl 18.03.18, 18:27
    Tankuję głównie na lotosie w stolnie, sporadycznie na innych stacjach. Zastrzeżeń nie mam. Zbieram punkty w programie nawigator i na fajne rzeczy można punkty wymienić :)
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.03.18, 10:34
    Też tankuję na tej stacji , teraz jest tam normalnie......
  • Gość: Klient IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.03.18, 06:34
    [Do Anna]
    A przed tem według Ciebie było nie normalnie.....?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.