Dodaj do ulubionych

Kontrkandydat dla Kędzierskiego

IP: *.dynamic.mm.pl 24.09.17, 22:29
Za rok wybory. Czy sławny komitet twoje chełmno twój powiat ma mocnego, albo w ogóle jakiegoś kontrkandydata dla Kędzierskiego?
No bo chyba nie Janusz porażka Błażejewicz czy Jacek nic nie wiedziałem Kordowski? Może Maćkowski albo Lolo ( ktoś kojarzy tych radnych ? ). A Danuta Konowalik- dobry organizator?
Edytor zaawansowany
 • Gość: stary IP: *.146.161.113.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.09.17, 00:26
  chełmenko nie ma kandydata na burgermajstra ??? dlaczego mnie to nie dziwi ? bo to chełmenko ....buhahahahahahahhaaa

 • Gość: mieszkaniec IP: 171.25.230.* 25.09.17, 08:39
  Radna Konowalik? Czy to ta specjalistka od remontów ulic ?
 • Gość: ziom IP: *.dynamic.mm.pl 25.09.17, 11:24
  Ten wątek i wpisy pod nim to jakaś tragifarsa znudzonego ziomka.
 • Gość: Mario IP: 95.51.47.* 25.09.17, 12:49
  Ja uważam,że nie może być żadnego kontrkandydata ponieważ nawet gdyby taki się znalazł to i tak nie ma szans bo obecnie nam panujący jest najlepszy.Dowód na to ? Tyle lat przy władzy
 • Gość: Piwoo IP: *.cust.tele2.se 25.09.17, 14:35
  Falko da radę
 • Gość: Tom IP: *.dynamic.mm.pl 25.09.17, 16:27
  zmarł kilka tygodni temu
 • Gość: gosc IP: 195.47.201.* 26.09.17, 14:15
  Ciekawe czy PiS kogoś wystawi ?
 • Gość: amen IP: *.dynamic.mm.pl 26.09.17, 14:41
  Zbonikowskiego - ma takie zasługi w sądownictwie , na bieżąco go nawiedzając. Ma też doświadczenie - może zdezaktywować imigranta gdyby taki się pojawił. Nie będzie nadużywał służbowego samochodu, ma doświadczenia ponad krajowe w elektrycznych a ponadto jest nabożny więc czego potrzeba z Chełmnie więcej?
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 26.09.17, 16:30
  Kupię prywatne długi Kędzierskiego za 8 % wartości nominalnej.
 • Gość: Zielony IP: *.184.247.252.ipv4.supernova.orange.pl 26.09.17, 20:09
  Znam kilku młodych którzy próbowali się przebić przez ten beton.

  Bezskutecznie.

  Demokracja nie działa. Ludzie albo idą i głosują na nazwisko które już znają, albo zwyczajnie jest im wygodnie z tymi, którzy są na górze. Spójrzcie ilu naprawdę łebskich ludzi z tego miasta rozsianych jest po całym świecie, bo po co mają tu siedzieć?
 • Gość: Nadzieja IP: *.play-internet.pl 28.09.17, 19:04
  Mam nadzieję, że są jeszcze u nas młodzi , którzy mają pomysł na strategię rozwoju Chełmna. W końcu podróżują, widzą jak być może . Mi ciagle w uszach brzmi smutne jak pierwszy powiedział - wszystkie małe miasta upadają to i Chełmno upadnie. Wydaje mi się , że z takim podejściem trudno oczekiwać sukcesów w rozwoju tego potencjalnie turystycznego miasta. Już założenia są smutne i nie nastrajające do działania. A jek przewodnik stada nie pociągnie to zaprzęg chyba dobrze nie pojedzie.
 • Gość: Janusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.17, 08:50
  Tylko powiedz jak się przebić przez ten "beton".

  Przecież nawet lokalne "media", często plujące na co się da, są najwyraźniej przychylne obecnej władzy.
 • Gość: ese IP: *.static.ip.netia.com.pl 29.09.17, 08:44
  Ile trzeba mieć lat żeby kandydować?
 • Gość: Fifi IP: 95.51.47.* 29.09.17, 10:06
  chyba trzeba być pełnoletnim :-)
 • Gość: Realista IP: *.play-internet.pl 29.09.17, 10:25
  A ja sobie myślę tak : Kto tu mówi o betonie, media są raczej neutralne . A o wymogach kwalifikacyjnych wiekowych warto sobie poczytać w przepisach . Bo schodzenie na łatwiznę już na początku to pierwszy krok do plajty. Trzeba włożyć sporo pracy. Zrobić uczciwą kampanię.
  Warto tez poznać przepisy samorządowe, by mieć pojęcie co to za praca. O czym tak naprawdę burmistrz decyduje, czy musi robić przetargi jak np. wybiera nowy bank, czy coś sprzedaje itp .O czym decydują radni, by nie gadac głupot. Dobre przygotowanie to podstawa. Można śledzić stronę UM na BIP, zobaczyć jak działa obecnie nasze miasto, jak chcielibyśmy by działało. Jakie są bolączki, budżet, osiągnięcia i porażki , potrzebne inwestycje . Można porozmawiać z pracownikami , może Ci którzy na emeryturze lepiej widzą i powiedzą co warto by zmienić, Rozmawiać z ludźmi. Dać się poznać ale nie w ostatnim tygodniu przed wyborami. Pokazać jak jest realna wizja rozwoju miasta, bo opowiadanie o nadchodzącym przemyśle i inwestorach już było. Trzeba zyskać zaufanie. A nie stawiać krzyżyk już na starcie. Kiedyś młody kandydat też został wybrany.

  I wtedy dopiero można powiedzieć jak ludzie wybierali. Czy chcą głosować czy nie. Bo ja sobie myslę, że ludzie kombinują dobrze - jak nie ma zbytniego wyboru to po co iść na wybory. Bo potencjalny elektorat jest bardzo duży , nie tylko mohery jak pisujecie. Ale musi być wybór by iść wybierać. Przynajmniej ja tak myślę. A jak się popatrzy na poprzednie wyniki to może i nie wiele brakowało... a kampanie były jakie były, wg mnie słabe i zbyt późno. Ale to tylko moje spostrzeżenia i wielu mędrców na forum zaraz mnie zakrzyczy, że jak taki mądry mogłem kandydować jak tak filozofuje, że i będzie jak jest, ze sensu nie ma , że to i tamto, ciągle na NIE .A ja uważam , że wcale nie musi . Musi to być porządny kandydat któremu ludzie będą chcieli zaufać. Powodzenia. Nic nowego nie bierze się z nicnierobienia. Jak patrzę na sąsiednie Świecie to miło się rozwija. Może ma więcej kasy a może lepiej wydaje i szanuje to co ma, może korzysta z unijnych środków, a może fakt ze jest jedna gmina miejsko gminna to lepiej.. Bo jak np. nieraz patrzę na ubadziane betonem nowe chodniki po skończonej elewacji to chciałbym zapytać , czy ktoś to sprawdza, kto pobiera z UM opłaty za zajęcie miejskiego pasa, jak ten pas po skończeniu np. elewacji wygląda. Jak zgrabiają liście czy ziemię i potem lezy to kilka dni nie zebrane to chciałoby się zapytać czy ktoś nad tymi pracami publicznymi czuwa, jak robiono samowolke na targowisku to chciałoby się zapytać czy była jakaś osoba " odpowiedzialna " która poniosła za to konsekwencje ????itp. itd. Jak " bezrobotni remontują " droge i za rok kałuże są jeszcze większe - czy ktoś to sprawdza ? Jak słusze o domu socjalnym na starówce , gdzie i tak już dziś jest problem z pijaczkami na ławeczkach na Grudziadzkkiej to ... może warto zapytać w Świeciu jak to robią, ulice są zrobione porządnie raz na zawsze a nie latami z łatami i dziurami, pijaki nie siedza na rynku ? I takie dziwne jak na mój gust remonty : Najpierw równamy na ulicy płyty - kasa idzie, potem zalewamy asfaltowe łatki - kasa idzie , potem cienki asfalt wylewamy - kasa idzie i efekt i tak cały czas mizerny. A policzyć wydana kasę. To wg mnie tak jak z remontem w domu - jak zrobić to porządnie. Ciągle problem z nieskoszonym zielskiem na poboczach nawet w centrum miasta. To taka wizytówka jak się wchodzi do domu - czy jest porządek , jaki jest gospodarz?
  Bo chciałoby się by w Chełmnie było ładnie. I sobie myślę, że dużo jest tu przestrzeni do ugrania dla dobrych ludzi i fachowców.
 • Gość: Złomek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.17, 12:45
  Raczej?

  Ile razy opisywane były nieistotne pierdoły jako prawdziwe afery, a gdy władze coś zawaliły to...

  Oczywiście, nie ma co robić z igieł wideł, ale nie wydaje mi się, by było one zupełnie neutralne na tym polu.
 • Gość: gość IP: *.146.2.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.09.17, 11:17
  Konowalik, ty se tu nie rób reklamy. Ty lepiej zajmij się prawnukami. A na emeryturze to lepiej drogi buduj prywatnym właścicielom a nie do koryta.
 • Gość: No IP: *.play-internet.pl 30.09.17, 18:26
  Też uważam ze lokalny tygodnik był obiektywny, nawet robiąc burzę mózgów przedwyborczą. Ale myślę żeby były wybory musi być wybór. Wierzę, że takowy będzie i się będzie chciało chcieć.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 30.09.17, 19:18
  Na mieście krążą ploty, że Kordowski chce spróbować.
  Chociaż, nie wiem, czy ma status niekaranego? Grzywna wymierzona przez sąd to też kara.
 • Gość: chodzący po ziemi IP: *.dynamic.mm.pl 30.09.17, 19:27
  Porzućcie wszelkie złudzenia, Kononowicz był, jest i będzie. Nie ma żadnego elementu wyborczej układanki nie sprzyjającego obecnie rządzącemu. Mohery, Grudziądzka i służalczość wobec kleru mają się dobrze, dotychczasowi olewający akt wyborczy nie wyrazili chęci zmiany zachowania, nie pojawił się żaden naturalny nowy pretendent, miasto w swym staczaniu dalej przechyla się na skrajnie prawą stronę / a na tą Kononowicz chuchał i chucha cały czas/ , pieski ujadający tak jak my na tym forum dalej jak stanowiły tak stanowią wentyl upuszczający powietrze, więc karawana się toczy i tak dalej toczyć się będzie. To smutne ale w tym mieście bazowego elektoratu się nie zmieni, więc widoków na jaśniejsze perspektywy brak.
 • Gość: Nie IP: *.play-internet.pl 01.10.17, 12:59
  Możesz się zdziwić. Nikt ze starej ekipy wg mnie nie ma szans ( radni, dyrektorzy.... ) to już było i szkoda głosu
 • Gość: Ja IP: *.play-internet.pl 09.10.17, 09:18
  Stare już było
 • Gość: obcy IP: *.dynamic.mm.pl 14.10.17, 12:24
  Kędzierski- czy to ktoś ważny?
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.03.18, 07:23
  A może na koniec kadencji drodzy radni wzorem Wołomina obniżyć mu pensję o 1/4 np. za nieprawidłowe wykonanie drogi Kwiatowej? Zresztą przykładów niegospodarności mamy bez liku.

  metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141637,23117441,radni-pis-obnizyli-pensje-burmistrz-wolomina-po-10-godzinnej.html#Z_MTstream
 • Gość: as IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.18, 10:40
  A może czas na młodego, przedsiębiorczego i nie nauczyciela ? Miastu potrzebny jest kreatywny zarządca...
 • Gość: Zmiana IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.03.18, 20:12
  Idzie nowe. Tylko dopilnujmy aby wszyscy poszli na wybory.
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.03.18, 14:37
  Najlepsza radna Konowalik, specjalistka od budowy dróg. W mig wybuduje nam w Chelmnie sieć autostrad.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.03.18, 14:57
  I parking na Placu Wolności. Zresztą dajcie jej kasę i wolną rękę, to dopiero zobaczycie....
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.03.18, 18:14
  Pytanie do Kędzierskiego

  Dlaczego samochód ważnego urzędasa może stać w niedozwolonym miejscu przed Urzędem Miasta, a mój ani innego mieszkańca nie? Czy Ford Kuga nr CCH 2N66 jest ponad prawem?
 • Gość: re IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 14:37
  Gościu nie potrafisz odpowiedzieć sobie na proste pytanie? Twój samochód tam nie postoi bo jesteś kmiotem! Co do odpowiedzi na pytanie wątku - oczywiście radna Konowalik może przejść bez wyborów, przez aklamację tak jak praktycznie każdy radny - nic nie mogę - z dzisiejszej rady. Ja rozumiem macie takie mnóstwo tuzów, na czele z radną Konowalik, że o rozstrzygnięcie dylematu trzeba zapytać kółko różańcowe. A tak przy okazji czy obecni radni nic nie mogę/ poza braniem diet/ przekształcili już się w koło różańcowe przy urzędzie?
 • Gość: www IP: *.dynamic.mm.pl 11.03.18, 15:50
  Wystartuje i niestety czarnym koniem będzie Barbara Konieczna - pisówka. Ona będzie miała poparcie miejscowego elektoratu pisiaków i może namieszać.
 • Gość: Zmiana IP: *.static.ip.netia.com.pl 12.03.18, 20:18
  Idzie zmiana tylko trzeba wierzyć że się to uda... A lustro.. Ma 2 odbicie.. Czasem trzeba zrobić krok do tyłu aby zrobić 2 do przodu.. A że beton jest to wiemy.. Czas na zmianę...
 • Gość: hahaha IP: *.play-internet.pl 13.03.18, 16:04
  jakie poparcie będzie miała Pani z PiSu? ta, która otwierała w Chełmnie swoje nietrafione biznesy, jeżeli nie umiała o to zadbać to jak ma zadbać o interesy miasta
 • Gość: bez znieczulenia IP: *.dynamic.mm.pl 13.03.18, 16:26
  Ale zapewni, że zadba o interesy osadzonych tu kuriewnych ojców i ma wygraną. Mohery to nie jest kategoria istot myślących, kierują się instynktem stadnym a nie wiem czy ktoś z was był wewnątrz tłumu, co potrafi podjątrzona tłuszcza? Wszystko zależy co się zdarzy do dnia wyborów, sytuacja w kraju jest tak płynna, że wszystkie dzisiejsze zaklęcia mogą okazać się w ciągu trzech- pięciu dni historią bez znaczenia. Byliśmy przyzwyczajeni do stabilności i przewidywalności a znależliśmy się w bagnie.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.03.18, 22:54
  Z deszczu pod rynnę. Zamiast notorycznego szkodnika i nieudacznika, pani po przejściach. Na to wszystko jeszcze ta pani z pisu, co cztery lata temu dorożką se jechała po Grudziądzkiej, koń się sfrajdał, a sprzątnąć nie było komu plus cwany radny od degradacji - i będzie komplet.
  Normalnie matriks.
 • Gość: goścxyz IP: 95.51.47.* 14.03.18, 07:59
  Tak tylko krytykować co niektórzy potrafią a może sami wystartujecie do walki o stolec?
 • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 14.03.18, 13:01
  SPOKOJNIE. KANDYDAT ZOSTANIE NAMASZCZONY NA NOWOGRODZKIEJ, TO NIE BĘDZIE NIKT PRZYPADKOWY.WSZYSTKO DLA DOBRA MOHEROWYCH LUDZIKÓW.
 • Gość: gosc IP: *.man.bydgoszcz.pl 14.03.18, 13:48
  smutne jest to że nikt kto coś mógłby sobą reprezentować nie chce słyszeć nawet o kandydowaniu ...
  niestety zostało to co zostało i jak zawsze trzeba wybierać mniejsze zło ....
 • Gość: Squater IP: *.play-internet.pl 15.03.18, 17:11
  Bo nikt kto moglby naprawde cos zrobic ,nie chce sie babrac w tym błocie...Wstajesz rano i nie wiesz czy wolno zjesc sniadanie czy juz ustawa sklecona na prędce tego zabrania. Przeciez ta partia poza pomyslem jak zdobyc glosy (500+) zajmuje sie tylko powolywaniem komisji do komisji i czystkami na stolkach. Zupelnie jak by sie nie spodziewali ze wygraja a teraz jedynym pomyslem na rzadzenie jest improwizacja i klotnie z calym swiatem .....Procz z San Eskobar oczywiscie
 • Gość: komentator IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.03.18, 16:15
  kolego ciemny jesteś jak tabaka w rogu. poczytaj ile podatków z wyłudzania VAT uszczelniono, ile zmian w administracji, w sądach normalnie będzie, wojsko jest odbudowywane itd.
  Jeśli to dla ciebie nic to znaczy to co zrobiły poprzednie władze? pokaż kilka działań na miarę odzyskania 30 miliardów rocznie od mafii Vatowskiej?
 • Gość: Do komentator IP: *.opera-mini.net 25.03.18, 16:40
  hehehhihih Wojsko odbudowane ? Wyrzucili generalów z doswiadczeniem a teraz na predce po weekendowych kursach nowych mianują :D zmiany w administarcji ? jakie ? Tych kilku wiceministrow co zdimisjonowali ? Stworzyli dla nich rownie intratne jak i niepotrzebne stanowiska ....zainteresuj sie tematem zanim cos wyseplenisz
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 08:08
  Czy Konieczna to ta pani, której małżonek był prześladowany, bity, głodzony, polewany wodą na mrozie i rozstrzeliwany na poligonie wojskowym jako żołnierz rezerwy w stanie wojennym?. Co mu pomnik przed Rewalem stawiali. Jeżeli tak to wygra w cuglach, ciemny lud ją poprze.
 • Gość: do Squate IP: 95.40.15.* 15.03.18, 19:42
  Chciał byś żeby tak było nie? A ty masz jakiś pomysł na nasze miasto? Szczerze wątpię. Nie czekaj aż coś od niego otrzymasz. Lepiej zastanów się co TY możesz dla naszego miasta zrobić. Ale pewnie to dla Ciebie za trudne.
  A w przypadku rządzących to osobiście wolę żeby nasz kraj dalej się tak szybko rozwijał (analizy zachodnich specjalistów) niż był jak poprzednio "kamieni kupą i istniał tylko teoretycznie"(analizy sytuacji ekonomicznej kraju sporządzone przez rządzących specjalistów z PO-PSL)
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 15.03.18, 21:02
  Ja pier... ale się rozwija. Wszyscy nam zazdroszczą. Tak się rozwija, że nie nadążam liczyć, jak to sie dobra zmiana uwłaszcza Sadurska-65 tys. /mc, nagrody po 60-75 tys., spece od bilbordów wracają do Mateuszka, Mateuszek przepisuje majątek, nikt nie wie, ile ma , skąd, podwyżki dla biedaków ministrów, kwota wolna dla osłów i senatorów po 30 tys/rok.? Adrian bełkoce i nie wie co mówi, Mateuszek składa wieńce dla kolaborantów nazistów. Jest gorzej jak u Sowy.
 • Gość: do gościa IP: 95.40.15.* 15.03.18, 22:34
  "Ja pier... ale się rozwija. Wszyscy nam zazdroszczą. " Nie tylko zazdroszczą ale chcą naśladować. Chociażby nasze rozwiązania dotyczące ściągalności VAT.
 • Gość: karol IP: *.dynamic.mm.pl 15.03.18, 23:36
  Tak, a także 32 tys. policjantów w 2 lata na obstawie miesiączek (śląski garnizon zagroził buntem, jak jeszcze raz wywiozą ich do Wawy), 3 mln zł koszty miesiączek. Adrian to raczej na pewno nie dostanie pozwolenia na wjazd do USA, no chyba, że na spotkanie z asystentem asystenta jakiegoś pomocnika sekretarza stanu. Z tej zohydzonej unii na pewno będzie mniej pieniążków, rolnicy się ucieszą, już szykują traktory, kombajny, łańcuchy i opony. Niektórzy myślą o koktajlach Mołotowa, coby nie zapomnieć. Oj, się będzie jeszcze działo.
  Raj, normalnie raj.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 16.03.18, 12:58
  Tylko z dzis
  - 4 mln zarobił w dwa lata Jasinski- Orlen, przyjaciel Kaczyńskiego
  - Max Kaczkowski z PZU- 137 tys. miesięcznie, niestety jeszcze nie siedzi,
  - 13,5 tysiąca złotych otrzymała była już rzeczniczka MON Anna Pęzioł-Wójtowicz, gdy jeszcze szefem resortu był Macierewicz
  - od kwietnia do grudnia 2017 awansowała dwukrotnie - do stopnia podpułkownika, a następnie pułkownika
  - Służba Ochrony Państwa do końca czerwca ma ogłosić przetarg na 5 limuzyn dla najważniejszych osób w państwie. Auta dla VIP-ów będą kosztować 2,1 mln zł kazde
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 17.03.18, 22:35
  Co do meritum tematu zasadniczego.

  Niektórzy kandydaci stanowią ciekawy studium przypadku dla psychologów. Np. gdy chęć kandydowania (po 4 kadencjach fatalnych dla miastach skutkach) uzasadniają tak:

  Dla mnie najfajniejsza w tej pracy jest nieprzewidywalność tego, co się dziś wydarzy.

  Jeden z radnych po dwóch dekadach (20 lat oddanych społeczeństwu) wraca do pingponga.
  W końcu...

  www.pomorska.pl/wiadomosci/chelmno/a/dobrze-im-w-urzedach-chelminscy-samorzadowcy-chca-startowac-ponownie-rezygnuje-przewodniczacy,13014908/
 • Gość: Robert IP: 77.111.244.* 17.03.18, 22:59
  masz rację

  Nieudacznik rzecze , że cały czas stara się ruszyć gospodarkę mieszkaniową. Prowadził rozmowy z przedstawicielem TBS-ów, zorganizował spotkanie dla radnych z deweloperem z Warszawy, który proponował wybudowanie budynku za 20 mln zł.

  Dalej nieudacznik powiada, że "wszystko okazywało się bez sensu. Byłem u wojewody. Chcieliśmy skorzystać z programu rządowego Mieszkanie +. Mieliśmy aportować swój udział, a Krajowy Fundusz Mieszkaniowy dopłaciłby. Rozważaliśmy budowę obiektów przy Biskupiej lub Kościelnej - mówi burmistrz. - Gdy wysłaliśmy wniosek okazało się, że zmieniły się warunki i nie możemy skorzystać. W kolejnej kadencji przyszły burmistrz będzie mógł budować z dopłatą z KFM w wysokości 40 procent. Gdy uporam się z rozpoczętymi inwestycjami, zacznę starać się o te pieniądze."

  Panie Kędzierski. Weź się człowieku ogarnij, podobno wyprzedałeś kilkaset mieszkań za ułamek procenta. Nic ci nie wychodzi. Ciągle zmieniają ci przepisy. Całe życie pod górkę. Zdolność kalkulowania i przewidywania, jak również organizacyjne zerowe.
  Mam nadzieję, że nie uporasz się z rozpoczętymi inwestycjami,że będziesz odsunięty raz na zawsze od naszych pieniędzy, tak będzie będzie lepiej dla tego ludzi z tego miasteczka.


  A radni, no cóż, przyzwalali na to harcownictwo, klepali każdy durny pomysł bohatera...Tez jesteście winni, że nie ma mieszkań komunalnych, socjalnych. Żadnej polityki mieszkaniowej.
 • Gość: komentator IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.03.18, 16:20
  obecny burmistrz to tylko wynajduje powody dlaczego coś nie zrobił. jakbym miał takiego pracownika to już dawno bym go wyrzucił, a u nas uchwał się 16 lat!!!

  co pan dokonał przez te 16 lat? o ile spadło wszystko w mieście w czasie pana rządów. idealny obrazek rządów to wygląd budynku na plaży nad jeziorem. jak wyglądał 16 lat temu i jak dzisiaj wygląda
 • Gość: TARZAN IP: *.25.157.50.static.3s.pl 20.03.18, 21:56
  Co ty chcesz od naszego burmistrza. Przecież to taki fajny gość, uśmiecha się jakby we Świeciu na Sądowej się urodził i miał na koncie poważny wypadek z głową. Do tego jak coś powie to można z krzesła ze śmiechu spaść, potrafi się ogarnąć i wie gdzie zdobyć tanie kredyty bankowe na dom oraz inne wydatki rozrywkowe, potrafi wypić tyle ile trzeba a czasem i szklankę więcej, pracuje ciężko jak nigdy w życiu. Generalnie do rany przyłóż, powinien leczyć ludzi gadaniem albo dotykiem.
  I do tego rządzi naszym Chełmnem od 16 lat i przecież tyle dokonał, mogliśmy być już na dnie a jesteśmy trochę niżej. Czyli zagłosujmy na niego ponownie bo mu się należy i ma tyle kredytów.
 • Gość: chełminiak IP: *.dynamic.mm.pl 20.03.18, 22:36
  TARZAN - pierdu pierdu ja posłucham. Ten twój krzyk bezsilności nic nowego nie wnosi. Widać, że masz ptasi móżdżek . Sytuacja jest taka, że psy szczekają, karawana toczy się dalej. Zastanów się, jeśli na to cię stać, co zrobić, żeby twoi moherowi pobratyńcy zmienili preferencje wyborcze - tylko nie na Misiewiczów.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 20.03.18, 22:45
  A straż miejska nadal ciało po imprezach do chaty?

  Jakby to robili komercyjnie, to chociaż jakis dochód dla miasta...by był.
 • Gość: komentator IP: 95.40.51.* 25.03.18, 10:37
  uwolnienie Chełmna od fatalnych rządów obecnego burmistrza to kwestia już tylko 8 miesięcy. za 240 dni Chełmno będzie wolne! a cała świta ustawionych na wysokich stołkach już drży co z nimi będzie, zamiast angażować się we wspieranie fatalnego stylu rządzenia powinni wspomóc zmiany w Chełmnie i odnowę naszego miasta
 • Gość: mieszkaniecmi IP: *.dynamic.mm.pl 25.03.18, 11:04
  Komentatorze- palmowa niedziela - i wszystko jasne- nic dodać nic ująć.
 • Gość: do mieszkaniecmi IP: 95.40.15.* 25.03.18, 11:24
  Już pierwszy przerażony się odzywa.
 • Gość: coś na rzeczy IP: *.dynamic.mm.pl 25.03.18, 12:00
  Jakby coś nie poszło, to słyszałem, nieudaczny zostanie zastępcą dyrektora wodociągów, tak już mają poukładane.
 • Gość: komentator IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.03.18, 22:17
  wróci tam skąd przyszedł
 • Gość: misio IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 30.03.18, 12:22
  Wróci albo i nie da rady.
  Czy już coś wiadomo co trzeba zrobić aby otrzymać tak korzystne kredyty w banku spółdzielczym, których zwykły śmiertelnik nie otrzyma?
 • Gość: do misio IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 31.03.18, 10:36
  takie kredyty dostępne są tylko określonej grupie kolesi a nie takim szarakom jak ja czy TY
 • chelmno2016 08.04.18, 21:43
  Jedynym poważnym kandydatem jest Jacek Kordowski.
 • Gość: do chełmno2016 IP: *.play-internet.pl 08.04.18, 22:36
  rozpoczął już pan kampanię przedwyborczą poważny kandydacie - p.J.Kordowski?
 • Gość: tubylec IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 07:38
  P. J.K przez 16 lat będąc radnym " nic nie mogę " poza braniem" diet tubylcom się zaprezentował więc po co mu kampania?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.