Dodaj do ulubionych

Elektryk do domu z polecenia

IP: *.146.35.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.09.17, 22:59
Witajcie.
Czy macie godnego polecenia elektryka, ktory rozprowadzi instalacje w nowym domu, doradzi, pomoze i jest sprawdzony?
Bede wdzieczny za namiary :)
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: set IP: *.146.67.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.09.17, 00:16
    Każdy elektryk z uprawnieniami zrobi Ci tak samo , ale Tobie chodzi o elektryka taniego,tylko nie chcesz się przyznać ..

jest takie przysłowie " Za tanie pieniądze psy mięso jedzą" ... jeśli to do Ciebie nie przemawia,to szukaj dalej taniego-dobrego elektryka...
  • Gość: hhhhh IP: *.146.35.171.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.09.17, 09:48
    Ty trollu pieprzony, zaloze sie, ze mieszkasz w jakiejs ruderze i stad Twoj problem. Otoz szukam fachowca a nie typowego Janusza, ktory odwali mi instalacje tak, ze bede tego zalowal. Buduje swoj pierwszy i ostatni dom, wiec nie zamierzam brac byle kogo.
    Tania to moze jest Twoja kobieta, stad Twoje uprzedzenie.
    Czytając Twój kometarz do mojego posta, nasuwa mi sie tylko jedna myśl.
    Jesteś po prostu ZJEBEM GENETYCZNYM.
    Sadze ze prostota tej wypowiedzi i prosty jezyk dotrze do Ciebie najlepiej.
    Powodzenia dalej w zamieszczaniu bardzo konstruktywnych komentarzy na forum.
  • Gość: set IP: *.146.41.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.09.17, 12:16
    Bardzo dziękuję za obrzucenie inwektywami ,które pasują tylko do ciebie.
    Bo tylko człowiek tak nazwany nie potrafi korzystać z innych form czerpania wiedzy,niż forum .
    Mimo tego podpowiem ci,że w Chełmnie jest co najmniej dwóch elektryków z własną działalnością, którzy są dobrze znani w środowisku lokalnym, poza nim,oraz cenieni za fachowość . Wystarczy teraz znaleźć sobie namiary tych Panów ,zadzwonić i dowiedzieć się co?kiedy?i za ile?
    Nazwisk ci nie podam , bo nazwałeś mnie bardzo brzydko, ale stare powiedzonko mówi : "Kto się przezywa,ten sam się tak nazywa" Zrozumiałeś? Czy trzeba ci bardziej dosadnie i prostacko wyjaśnić?
  • Gość: Rood IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.10.17, 13:26
    Polecam p.Sławomira Kołtonowskiego robił mi 2x instalację 1 na działce 1x w domu bardzo dobry gość z uprawnieniami,ale bez własnej firmy.Tel 661 475 111
  • Gość: Warto IP: *.play-internet.pl 31.10.17, 09:23
    573 245 670. Pan Roman solidny człowiek. Mozna zadzwonic i sie dowiedziec
  • 12.11.17, 17:04
    Proszę admina o skasowanie tego wątku.Prośba p.S...
  • Gość: nicolae IP: *.146.107.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.11.17, 09:08
    Haha. Trzepie Pan kasę bez działalności a teraz prosi o usunięcie tematu bo trzęsie porami żeby się nie wydało. Żal:)
  • Gość: prąd IP: *.tvgawex.pl 12.11.17, 17:58
    Pan Roman Minga. Robił mi w firmie. Wejście - praca- wyjście. Wszystko ładnie poukrywane, nic na odpierdziel i na zasadzie bo nie widać bo zasłonięte.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.