Dodaj do ulubionych

Białe sportowe audi w cch

IP: *.play-internet.pl 16.10.17, 17:47
Kto jeździ całymi dniami po cch białym audi na rejestracjach ZN???
Edytor zaawansowany
  • Gość: a fe IP: *.dynamic.mm.pl 16.10.17, 17:56
    Koleś chce wyrwać blachary. Doczeka się.
  • Gość: Gosc IP: *.tvgawex.pl 16.10.17, 18:27
    Kupił ktoś nowe auto to się chce nim nacieszyć i jeździ sobie. Co w tym dziwnego. Po paru dniach mu się znudzi...a ludzie jak to ludzie-gadać muszą i znaleźć w tym coś nadzwyczajnego.
    Na zadna akcje ńie przyjechał bo nie chcialby rzucac sie w oczy wiec nie szkodliwy....
  • Gość: robcielewanda IP: *.play-internet.pl 16.10.17, 19:04
    dzisiaj jakaś młoda mu sprzedała fakasa na grudziądzkiej, to tak się zburzył że aż mu ciśnienie w gaciach spadło
  • Gość: Wera IP: *.play-internet.pl 16.10.17, 19:09
    To nie chodzi o sam fakt, że ma jakieś tam auto...Jeździ ciagle po cch jak wariat i stwarza niebezpieczeństwo
  • Gość: Wwwwww IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.10.17, 19:28
    Chyba wiem o kogo chodzi, przyjechal buc z tego calego coventry i mysli ze jest jakims wazniakiem, ponoc laska go zostawila i teraz chce wyrywax jakas na swoje auto w leasingu
  • 17.10.17, 21:12
    Nie buc to raz dwa powiedz mi to w twarz dwa nie laska mnie zostawiła zapraszam i nie auto na raty a i tak szybko jadę ze musicie jeszcze raz zerknąć na blachy
  • 17.10.17, 22:27
    Sam jesteś buc spotkajmy się chętnie usłyszę to w twarz No pokaz ze masz jaka
  • Gość: sss IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 17:01
    Jak jezdzi to jego sprawa ..Ale nie jest z coventry .Ale wy dziwne jestescie hehe .i żadna laska go nie zostawila domyslie sie kto to ..Swiecie sie klania.
  • 17.10.17, 20:55
    Nie na Grudziądzkiej baranie bo było to koło bramki a na Grudziądzkiej dostała zjeby a czemu wy tacy ku... anonimowi to zapraszam czemu nikt mi tego nie powie osrani ?
  • Gość: wisniaczerwonarolk IP: *.play-internet.pl 17.10.17, 22:21
    WSZEDZIE TYLKO WIŚNIA WIŚNIA!!! WISNIA TO CI Z NOCHALA WYLECI JAK CI ZAJEBIE Z BANIORA
  • Gość: wiem IP: *.tvgawex.pl 16.10.17, 21:16
    No cóż auto NIE jest nowe, to TTka, kupiona zapewne przez córkę znanego w Chełmnie kamieniarza, bo raczej nie przez....no cóż, do mężczyzn to raczej dziewczyna szczęścia nie ma. Ciekawe co się stanie jak okaże się, że podrywa na jej furkę laski :)
  • 17.10.17, 21:04
    Siedzisz mi w portfelu???? Czy siedzisz jako nierób za 500+ ????? I nie masz co robić piszesz o ludziach 10lat mnie nie było ale nic się nie zmieniło ciagle żyją ludzie którzy plotkują zazdroszczą No cóż nie masz kasy pie...o innych a my kasę mamy i się bawimy
  • Gość: tomi3562 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.17, 21:59
    no to kolego ostro sie przejedziesz niedlugo heheh
  • Gość: Ona!! IP: *.play-internet.pl 17.10.17, 22:30
    Nie macie co robic ?! To weźcie sie za robotę wszyscy !!! Co wy od niego chcecie ? Żal ściska ze ma wiele a wy nic ? Haha żałosne to wszystko !!! Te groźby wsadźcie sobie w buty !!!! 😊😊😊
  • Gość: Pieprzk@ IP: *.play-internet.pl 17.10.17, 22:43
    heh czasem tuba w solarce może zaszkodzić ubrać warto wtedy okulary !!! Pozdro nie dla fałszywych gnojarzy
  • Gość: sss IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 17:04
    Brawo wisnia niech żyją swoim zyciem plociuchy pomylone zazdrosne hehehee
  • 17.10.17, 22:25
    No nie mam bo mamy tyle siana ze sramy na ludzi i nie zostawila
  • Gość: wisniarolkitt IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.17, 22:28
    co ty bredzisz chlopie ? opowiadaz ludziom ze laski szukasz bo juz ci sie reka zmeczyla, pojezdzij lepiej na rolkach i wtedy zgrywaj wazniaka w tym miescie hah
  • 17.10.17, 22:34
    Brak wam odwagi????? Anonimowi co to k jest ???? Obsrance !!!!! Śmiech z was mam ja się bujam bo mogę a kto podskoczy ?pisac
  • Gość: lolowpie... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.17, 22:37
    możemy się ustawić, ale na rolkach
  • Gość: lolowpie... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.10.17, 22:41
    TYLKO BIAŁE ROLKI TT !!!
  • Gość: Makia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 18.10.17, 20:59
    Hahahahahahahaha chore ludzie
  • Gość: Xxx IP: *.play-internet.pl 19.10.17, 11:44
    By kupił passata to każdy by gadał tyle lat za granicą i takim samochodem jeździ, kupił fajne audi i każdy gada że będzie blachary wyrywał. Ludzie dajcie spokój i weźcie się do roboty.
  • Gość: fajnysamochod IP: *.play-internet.pl 19.10.17, 13:56
    widać po wypowiedziach pana z audi duże braki intelektualne, które próbuje nadrobić posiadaniem "fajnego" samochodu. Jako, że ma fajny samochód nie możemy mieć do niego żadnych zastrzeżeń, może jeździć niebezpiecznie, bo ma fajny samochód, może zaczepiać dziewczyny i nie mogą mu odmawiać, bo ma fajny samochód. Samochód warto dodać nawet w Chełmnie nie robi na nikim większego wrażenia, ale ważne, że dla tego pana jest fajny. pewnie długo i ciężko na niego pracował i to najlepsze co go w życiu spotkało, więc zostawmy go w spokoju, niech będzie szczęśliwy on i jego fajny samochód.
  • Gość: nareszcie IP: *.tvgawex.pl 19.10.17, 18:27
    Nie znam pana z białego samochodu ale jest sporo prawdy w tym co mówisz. 10 lat tyrania na zmywaku i jedyne co można zrobić to kupić auto i poszpanować w Chełmnie po czym wrócić do mieszkania gdzie się mieszka w 10ciu na jednym pokoju i do bycia popychadłem dla angola....ale w Chełmnie??? KRÓL, PAN i WŁADCA. Nie wiem może pan z białego auta jest zupełnie inny, niestety większość moich znajomych która wyjechała taka właśnie jest. Zapytacie skąd to wiem?? od PRZYJACIÓŁ którzy mieszkają niedaleko nich, oczywiście działa to we wszystkie strony więc opowiadający stają się kanwą opowiadań :).
  • Gość: Xxxxx IP: *.tvgawex.pl 20.10.17, 14:25
    Ten Pan przesladuje dziewczyny jezdzac za nimi po miescie. Niewazne jaki ma samochod, mam to gdzies, ale takie zachowanie jest ponizej krytyki
  • Gość: Japko IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 14:37
    Ramknij ryj szmato

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.