IP: *.dynamic.mm.pl 17.10.17, 20:47
Czy zna ktoś natalie kowalska z Chełmna??? Co o niej myślicie
Edytor zaawansowany
  • Gość: Nightmare IP: *.184.234.210.ipv4.supernova.orange.pl 17.10.17, 21:56
    O niej - nic.

O Tobie - jesteś skończonym, niedowartościowanym, zakompleksionym kretynem.

A teraz idź popłacz do poduszki.
  • Gość: Kora IP: *.centertel.pl 18.10.17, 16:37
    Wielkie ku...sko 2 dzieci zabranyvh a i tak wypie... z domu na kilkanaście dni baluje chleje i w dupie ma dzieci niech Mops i sad w koncu sie nią zajmnie a nie płazem jej to wszystko uchodzi
  • Gość: jjj IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 15:03
    Opieka i sąd niech wezmnie się za Ciebie .A nie wypisujesz na forum glupoty,widocznie jak tyle wiesz o niej to żądzisz w jakiejś melinie . Wielkie kurestwo to Twoja osoba jest i dajcie jej spokoj.i dzieciom odjebać się wrescie .Masz widzę z sobą problem to lekarz sie klania pojebusie .
  • Gość: Kora IP: *.centertel.pl 20.10.17, 16:32
    Co ty jej tak bronisz mna opieka sie nie musi zajac!
    Ale nia na pewno 2 dzieci zabranych a ona nadal baluje chleje i zostawia dzieciakow niech ktos zrobi z nia porzadek! Co z niej za matka zamiast walczyc o dzieci to ma to wszystko w dupie urzeduje na polnej i nie dlatego ze przebywam na melinach.
    Kazdy wie co to za kurestwo w cch ale no coz bron jej.
    Niestety ja mam te fakty potwierdzone a ty o mnie zadnych.
  • Gość: chada12 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 16:44
    piszesz pod pseudo daj namiar na siebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ty kaktusie
  • Gość: chada12 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 16:39
    jade z toba ku... jak po masle cisniesz o kims jedno jest jasne nie masz wlasnego zycia ciebie jak peta gasze.
  • Gość: chada12 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 16:52
    tylko pierdilicie na tym forum,mieszkanie posprzataj,naczynia umyj jak ci sie nudzi
  • Gość: chada12 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 16:32
    ta kurtuazja na ten temat jest bezpodstawna. Dochodze do konkluzji iz ten temat jest nie dla ciebie. wez sie udaj do poradni zdrowia psychicznego.Masz problem zadzwon do niej!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.