Dodaj do ulubionych

Do wszystkich Opisujacych pana z Z Białego Audi

20.10.17, 15:13
Sprawa została zgłoszona na policję każdy wpis każda obelga będą kierowane na drogę sądowa wszyscy zostaną namierzeni po IP pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • 20.10.17, 16:34
    Tiger, czy to ty?
  • Gość: BYŁA IP: *.play-internet.pl 20.10.17, 17:26
    Witaj :) i myślisz,że to zamknie te fałszem przeszyte twarze? Możesz robić co zechcesz jesteś tematem numer jeden,ale spokojnie za jakiś czas znajdzie się kto inny.Tu w tym pięknym mieście mieszkają sami pospolici plotkarze i przepełnione żalem łby gdy komuś się lepiej wiedzie.Przyjechał byś Fiatem 126p też byłby temat bo miał byś np. oryginalne buty,albo kurtkę za ciemną lub jasną.Tu panuje stereotyp chamstwa i obłudy w jednym,a jak już się ktoś miły trafi to i tak Cię zje za plecami...tylko czekaj jak będą nazywać Cię komfidentem.Miej ich wszystkich w dupie bo życia nikt za Ciebie nie przeżyje ani też nikt za Ciebie nie umrze.Pozdrawiam :)
  • Gość: Ggh IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 31.10.17, 22:05
    Tak
  • Gość: stary IP: *.146.174.142.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.10.17, 22:32
    wisniabialaaauditt ,tzn doniosłeś sam na siebie??? no nie wytrzymam, w jednym wątku wyzywa innych forumowiczów wręcz na pojedynek ,używając przy tym obelg względem nich ..a w kolejnym informuje,że złożył donos na Policję,bo czuje się obrażony i nie wiadomo co jeszcze.

To ja Ci napiszę tak : uważam,że masz poważny problem . Ze sobą samym . Jest jednak nadzieja, to się leczy.
  • Gość: nie znajdą IP: *.tvgawex.pl 20.10.17, 22:48
    Powodzenia życzę. Choć nie raz obrażano tutaj osoby z "imienia i nazwiska" (a białych audi jeżdżą tysiące). Pomimo zgłoszenia sprawy na Policję sprawy umarzano...Straszenie nic nie da, zgłaszanie wątku do moderatora też nie, pisanie skargi na działanie moderatora też nie (sprawdzone). Jedyne co pozostaje to nie przejmować się i tyle. A czytając te wpisy....niestety panowie policjanci pewnie się uśmieją, że z taką pierdołą przychodzą WSZYSCY właściciele BIAŁEGO AUDI.
  • Gość: blabla IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 23:10
    dobre sobie. dorosly facet ktory zgrywa gangstera dodaje wpis, ze zglosil sprawe na policje :D jaka sprawe? przeciez policja chyba padlaby ze smiechu. poza tym nie zglasza sie niczego jesli nie jest sie niewinnym, a z tego co wiem to, kierowco bialego audi, kierowales w czyims kierunku grozby karalne
  • Gość: dziewczyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.10.17, 23:38
    Witam drogi autorze wątku.
    Mam nadzieję, że nie zapomniałeś wspomnieć na policji o tym jak prześladowałeś mnie z koleżanką i groziłeś na Grudziądzkiej, że zrobisz mi krzywdę. Uwierz mi, że to JA się dopiero mogę poskarżyć, bo póki co jeszcze tego nie zrobiłam.
    Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
  • Gość: Lko IP: *.play-internet.pl 21.10.17, 04:02
    Autor watku jest smieszny 😁 pies na baby wiem coś o tym 😁
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 21.10.17, 09:41
    Zarządzanie strachem jest jedną że skutecznych metod obecnie rządzących ale próba jej zastosowania przez wieśniaków, którym słoma wystaje z butów, nawet jeśli zasuwali na zmywaku w Anglii jest śmieszne i żenujące jak sam autor tego wątku.
  • Gość: Pinki IP: *.play-internet.pl 21.10.17, 11:33
    Jeżeli ten Pan zgłosi to na policję i do sądu to macie czego się bać......ja raz wypowiedziałam się brzydko o kimś właśnie na tym forum i wylądowałam w sądzie.....sprawa, wyrok i nasrane w papierach,i kara finansowa.....i po co mi to było.... żałuję
  • Gość: hahaha IP: *.opera-mini.net 21.10.17, 21:58
    To pierwszy dostalby działe autor wątku. Jego wulgarny jezyk w obrazaniu forumowiczow to chyba jego styl :D Nie powiem ...ma gosc tupet ! Obraza innych a sam zglasza na policje ze jest obrazany :D a to ci numer :D
  • Gość: knap IP: *.opera-mini.net 30.10.17, 18:26
    haa
  • Gość: Nomad IP: *.opera-mini.net 09.11.17, 18:29
    Na policje to ja to ja zadzwonie ! Auto najwyrazniej nie posiada kierunkowskazow ! Bo jakos nie chce mi sie wierzyc ze kierujacy pokonuje 4 skrzyzowania i na kazdym skreca bez kierunku
  • Gość: ooo! IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.17, 19:10
    Ale macie temat, choroba ma różne stadia , na początku nie raz nie boli Nomad.
  • Gość: Nomad IP: *.opera-mini.net 10.11.17, 16:14
    ooo ! widzisz tego nie wiedzialem :) wiesz to z wlasnego doswiadczenia ? Widze ze poczatek choroby masz juz dawno za sobą... Przy epogeum pada na szare komorki odpowiedzialne za gramatyke.
    "Nieraz" lepiej milczec, zamiast sie osmieszać.
  • Gość: ooo ! IP: *.dynamic.mm.pl 10.11.17, 19:10
    Nomad wróć do Gimbazy, to niewiele kosztuje i wróć do czytania ze zrozumieniem.
  • Gość: Nomad IP: *.opera-mini.net 11.11.17, 12:57
    Do gimbazy to ty wroc jaskiniowcu skoro do tej pory nie zakumales ze "nie raz" pisze sie w tym wypadku RAZEM qrwa !!!!
    Ja pier***e co za kartofle tu piszą !
  • Gość: × IP: *.dynamic.mm.pl 11.11.17, 17:57
    Spójrz w lustro kretynie.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.17, 19:34
    A miejscowa policja ślepa, głucha i nic nie wie (jak te 3 małpy). To kwestia czasu, kiedy spowoduje wypadek. Widziałem jak gamoń jeździ, lepiej unikać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.