Dodaj do ulubionych

Mieszkanie

IP: *.play-internet.pl 23.10.17, 10:08
Poszukuje mieszkania 2 lub 3 pokojowego najlepiej w bloku max 52m2
Edytor zaawansowany
  • Gość: Iwona IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 11:05
    53 nie może być?
  • Gość: Edyta IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 12:33
    Najchętniej 4 pokojowe, ok 90-100 m2 /tylko nie kamienica/, w rozsądnej cenie. Przy tym uwaga, w metraż nie wlicza się balkonów, piwnic czy metrażu klatek schodowych wejściowych, bo tak to z klitki można zrobić metrażowo apartament.
  • Gość: a IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 13:30
    Metraż ok i rozsądna cena

www.otodom.pl/oferta/mieszkanie-m-5-w-chelmnie-ID3haZY.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=OLX_nieruchomosci_ad#gallery[1]
    To pewnie za małe?

www.otodom.pl/oferta/na-sprzedaz-ladne-mieszknaie-ID3mMBx.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=OLX_nieruchomosci_ad#xtor=SEC-18
  • Gość: Edyta IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 13:51
    Serdecznie dziękuję, za podpowiedź i rozsądną, jak na warunki chełmińskie cenę. Tylko na bazie tych pokazanych ofert: te 74 m2 to trochę za małe, muszę mieć 4 pokoje natomiast to teoretycznie 95 m2 , w rzeczywistości jest mniejsze o 9 m2 / ja bym na miejscu właściciela doliczył jeszcze metraż potencjalnego miejsca garażowego i części placu zabaw/, to wyszłoby mu ze 125 m2. Metrażowo z biedy można zaakceptować ten mniejszy metraż ale wtedy pojawia się dylemat czy nie warto trochę droższe ale nowe na Raszei? Ale niezależnie od uwag, które zawsze się pojawiają, dziękuję za zainteresowanie.
  • Gość: a IP: *.dynamic.mm.pl 23.10.17, 14:42
    Jeśli dobrze pamiętam, na Raszei są i owszem duże, ale dwupiętrowe. A ceny także kosmos. No i 2 felery. 1 to wszystkie 4 piętro. Jak ktoś lubi dygać kilka razy w dół i w górę, no cóż.Po drugie wszystkie są zarządzane przez spółdzielnie i jak na moje wyczucie, kosztowne w utrzymaniu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.