Dodaj do ulubionych

Sobotnie występy zespołu pomorza

IP: *.play-internet.pl 24.10.17, 07:53
Jestem zarzenowana postawą zespołu. Jako obsewator w nocy z soboty na niedziele widzialam jak kopia jeden po drugim leżącego chłopaka. Jak potwory a nie ludzie. Normalny czlowiek nie byl by w stanie kopac lezacego. Zachowanie kiboli. Wstyd ze noszą i hańbia stoje ludowe.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Panchis IP: *.play-internet.pl 24.10.17, 09:31
    Hańbą może być tylko to, że ktoś się rzuca na takie osoby, jeśli z góry wiadomo, że są z JAKIEGOŚ zespołu. A co gorsze, że ktoś stał i teraz się chwali, że widział, a nie pomógł.... i sam siebie nazywa OBSERWATOREM
  • Gość: ober IP: *.play-internet.pl 24.10.17, 09:47
    Jak moglam pomoc zebyscie mnie tez jak psa skopali? Ciekawe ze wam nic sie nie stalo a dwojka tych chłopaków trafila do szpitala. Wstyd wstyd i wstyd ..
  • Gość: tomK IP: *.dynamic.mm.pl 24.10.17, 14:17
    pewnie za darmo po mordzie nie dostali. Tyle w temacie
  • Gość: go IP: *.dynamic.mm.pl 24.10.17, 14:50
    Może za kolorowo ubrani byli?
  • Gość: obserwator IP: *.dynamic.mm.pl 24.10.17, 20:50
    Proponuję nie dyskutować z takimi ludźmi, gdyż i tak nie zrozumieją. Być może zmienią zdanie jak sami dostaną po mordzie.
  • Gość: anna IP: *.dynamic.mm.pl 24.10.17, 15:51
    a bo te wszystkie orkiestry i inne kundzie to po jednych ojcach są
  • Gość: heh IP: *.tvk.torun.pl 24.10.17, 20:05
    Od co cała mentalność tego forum. Nikt nie widział co tam zaszło i o co poszło a wszyscy huczą. Brawo Wy :)
  • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.17, 21:29
    "zarzenowana" wszystko jasne. A propo. To tych dwóch niewinnych ludzi zaczepilo jednego z chłopaków, uderzając go w twarz. Więc co, mieli stać i dać się lać czy reagować? Nie ich wina, że tych dwóch było słabszych. Lepiej siać plotki niż dowiedzieć się jak było naprawdę... Żałosne
  • Gość: ///// IP: *.dynamic.mm.pl 25.10.17, 08:30
    ///// N ie ma wytłumaczenia żadnego ze strony zespołu. Było Was więcej , przytrzymać i dzwonić na policję, a nie wdawać się w bijatykę .
    ////// Brawo kulturo chełmińska. Było was więcej, tak czy nie? Jak reagować? / przytrzymać i zadzwonić na policję/, a nie skopać leżącego. Wyszło z Was po prostu chamstwo , a nie kultura, inaczej nie można tego nazwać.

was więcej

• Gość: mieszkkaniec IP: 171.25.230.* 25.10.17, 10:52
    Ciekawe kto prowadzi ten zespól i jak wychowuje młodzież do niego należącą?
  • Gość: Gosc IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.17, 13:32
    Od wychowywania nie jest osoba, która prowadzi zespół. Chłopacy dobrze zrobili broniąc się.
  • Gość: Kora IP: *.play-internet.pl 25.10.17, 12:59
    To już nie da się nazwać obrona jednej osoby tylko bestwialstwem w stosunku do tej drugiej! I to wy w taki sposób reprezentujecie Chełmno?! W kilkunastu jednego jest łatwo skopać prawda? Waszym obowiązkiem było wstrzymanie tego co się dzieje i wezwanie policji, a nie wykonaniu wyroku!
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.17, 13:28
    Wy macie chyba coś z głową, gdzie ty widziałaś kilkunastu na jednego, dwóch chłopaków na dwóch napastników... Nie siej plotek, policję od razu wezwał zespół... Przestańcie komentować i kłamać bo to jest żałosne.
  • Gość: Nnjj IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.17, 13:30
    I to chyba Pani obowiązkiem powinno być wezwanie policji a nie przyglądanie się, a później wypisywanie głupot na forum publicznym.
  • Gość: ober IP: *.play-internet.pl 25.10.17, 20:55
    Wiem co widziałam . Osoby w stojach kopali leżącego.On podnosił sie i znowu był kopany.Wiec nie pisz głupot ze opowiadam bujdy. Co teraz sie wstydzicie? Czy któryś z was jest poszkodowany? Mam nadzieje że poniesiecie konsekfencje.......
  • Gość: Gość IP: *.adsl.inetia.pl 25.10.17, 21:29
    Kobieto konsekFencje, to już chyba twój polonista poniósł, w dupie byłaś, gó... widziałaś.
  • Gość: nero IP: *.play-internet.pl 27.10.17, 22:43
    W strojach ludowych????
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 25.10.17, 21:31
    Czyli bandyta z debilem w jednej chodzą parze w tej wiosce.
  • Gość: gość IP: *.146.109.245.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.10.17, 16:54
    O jak to zdrowo,
    raz na ludowo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.