Dodaj do ulubionych

Pas do skrętu w prawo

IP: *.tvgawex.pl 08.11.17, 21:02
Pytanie mam,na co komu ten prawo skręt na Oś Skłodowską,nie mają już chyba na co pieniedzy wydawać.
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.17, 21:27
    Taką to mamy durną władzę w tym mieście. Podobno ma być też prawoskręt przy wyjeździe ze Skłodowskiej. Wszystko dla dobra mieszkańców. Ha, ha, ha.
  • Gość: biba IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.17, 21:34
    Skrzyzowanie na miare naszych możliwości. Wybory idą trza ludowi rzucić kiełbasę.
  • Gość: jaro IP: *.dynamic.mm.pl 08.11.17, 22:31
    Pan Kędzierski jak zwykle ma mój głos w 2018 roku. Nikt tak pięknie kuśwa nie rozpie... naszego miasta jak on.
  • 09.11.17, 12:13
    Bardzo dobry pomysł. Popieram!!!
  • Gość: aras IP: *.play-internet.pl 09.11.17, 12:44
    mój głos również ma, przynajmniej jest zabawnie
  • Gość: tiktak IP: *.dynamic.mm.pl 09.11.17, 23:10
    Ameryka na Skłodzie. Buahahha
  • Gość: qwa IP: *.tvgawex.pl 11.11.17, 19:01
    ..to se qźwa naskręcaliście........W PRAWO...
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.11.17, 20:00
    Zamienic nazwę osiedla z Curie- Skłodowskiej na os. Prawoskręcia. Każdy przyjezdny i tubylec sam dojdzie gdzie jest ten ewenement na skalę światową. Jak krzywa wieża w Pizie.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.11.17, 21:50
    Fajnie ;-) Ale pytanie podstawowe, po jaką cho...re???
  • Gość: chelminiak IP: *.tvgawex.pl 13.11.17, 21:20
    Zwężyli ulicę poszerzyli chodnik bezsens totalny.
  • Gość: Herne IP: *.dynamic.mm.pl 13.11.17, 22:51
    WTF ??????????????
  • Gość: cch IP: *.centertel.pl 14.11.17, 09:13
    No i super wyjazd z uliczki jednokierunkowej, wprost na przejście dla pieszych.
  • 14.11.17, 08:31
    Wiesz po co jest ten skręt. Aby ułatwić skręt w prawo.Jako mieszkaniec osiedla juz dawno widziałem taką potrzebę. Skręt w prawo tez byłby potrzebny za tunelem - jadąc od miasta.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 14.11.17, 09:43
    Miasto akurat jest tak zakorkowane że szok, trzeba prawko za świniaki mieć żeby mieć problem ze skręceniem w prawo z prawego pasa ;-)
  • Gość: Mader IP: *.dynamic.mm.pl 14.11.17, 23:18
    Dziś mądre głowy zmienili parking k.apteki i wjazd jest tylko od str.przejścia dla pieszych. Większość kierowców i tak waliła pod prąd. Swoją drogą jest tam niezły galimatias i kocioł nad którym nie sposób zapanować.:-)
  • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.17, 08:25
    Tylko pytanie - po co te rysowanki na wąziutkiej jezdni? Nie poprawia to płynności ruchu bo jak ktoś chce skręcić do miasta swoje musi odstać a w prawo zawsze się jakoś względnie sprawnie skręci. Wygląda to mi na taką sztukę dla sztuki. Nic nowego nie zrobiono ale gdzieś w papierach sprawozdawczych będzie " zrobiono skręt w prawo" , co zrobiono? kpina! To trzeba było czekać 3/4 kadencji żeby jakaś urzędowa głowa zauważyła potrzebę malowanki na jezdni. Brawo wy!
  • Gość: do mieszkańca IP: 171.25.230.* 15.11.17, 09:46
    Takich mamy radnych. Przegłosują wszystko co im burmistrz każe. Ostatecznie przecież to nie z ich kieszeni. A jak zabraknie na diety to podniosą podatki i po sprawie. Jeżeli ci ludzie remontują kino za 6 milionów a brakuje im na ekran i projektor - to czego od nich wymagać?
  • Gość: a.m. IP: *.demon.co.uk 15.11.17, 10:00
    Moze tak lepiej byloby cos zrobic ze skrzyzowaniem miedzy os. Jana Pawla a os. Raszei. Rondo np. i ze skrzyzowaniem kolo biedrony na ul.Lunawskiej?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.17, 13:33
    Śmieszny ten niby prawoskręt, chyba dla skuterów. A pomalowane zygzakowate linie chyba niedługo zobaczymy w TVN, Polsacie, a nawet w tym "publicznym" czymś. Cała Polska będzie miała ubaw.
  • Gość: cch IP: *.centertel.pl 15.11.17, 15:44
    Żeby tego wszystkiego było mało to jakiś ćwok postanowił zmienić znaki na tej krótkiej jednokierunkowej !
  • Gość: klakier IP: *.dynamic.mm.pl 15.11.17, 22:38
    a gdzie znak F-11 oraz oznaczenie poziome? Zmiana organizacji małej uliczki i wjazd przez krawężnik wielkości progu zwalniającego zakrawa o kpinę albo mega poczucie humoru :-) Powiem tak: jakie miasto takie pomysły.
  • 17.11.17, 13:09
    na co komu taki szeroki chodnik !?teraz dwa duże samochody nie mogą się minąć ,jeden musi ustąpić bo jakiś bałwan zabrał sporo z jezdni na rzecz chodnika !! trzeba to zgłosić do tv niech pokażą w całej Polsce !
  • Gość: Emma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.17, 16:46
    Bałagan jest bo kierowcy nie patrza na znaki. Natomiast wjazd przez przejscie dla pieszych i krawężnik wielkości progu zwalniającego to trochę przesada.
  • Gość: zxc IP: *.dynamic.mm.pl 19.11.17, 12:08
    Minęło kilka dni - lewoskręt ułatwia wyjazd z osiedla w kierunku miasta ?
  • Gość: tato IP: *.dynamic.mm.pl 20.11.17, 23:08
    Taa ułatwia, szczególnie jak od strony wiaduktu skręca (w lewo) ciężarówka lub długi bus. Śmiech na sali. Pasy ruchu jak dla microcarów.
  • Gość: das IP: *.centertel.pl 21.11.17, 10:10
    No właśnie, ciekawe jaka jest wymagana szerokość dla takiego pasa ruchu ?
  • Gość: asdfghnj IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.17, 11:08
    sprawdź w rozporządzeniu o warunkach technicznych dla dróg
  • Gość: Ciekwy IP: *.play-internet.pl 21.11.17, 11:20
    Czy nie mogli tam świateł przesunąć, wyjazd byłby dużo prostszy a nie polowanie czy może ktoś wpuści, przepuści bo tam czerwone. Chore
  • Gość: Joo IP: *.dynamic.mm.pl 21.11.17, 12:48
    Przesunięcie sygnalizacji świetlnej to już duzy koszt. A tu chodziło żeby zrobić coś co by było i jakoś to będzie. Jest skręt ? JEST. I jakoś to będzie :-) Taka nasza bylejakowatość.
  • Gość: Nie widziałem IP: *.play-internet.pl 22.11.17, 18:16
    Prawdę powiedziawszy nie widziałem nigdzie takiego dziwoląga , no może w dowcipach o Wąchocku , gdzie światła są za skrzyżowaniem. Pozdrawiam pomysłaodawców.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.17, 21:05
    Kędzierski musi odejść!
  • Gość: do widzenia IP: *.dynamic.mm.pl 22.11.17, 21:42
    Jesteście śmieszni z tymi zawołaniami na pustyni - Kędzierski to, Kędzierski tamto , a przyjdzie kampania i nie potraficie wystawić żadnego kamikadze , który miałby szanse z Kędzierskim lub w tym mieście. Wybierzcie sobie przeora z Pallotynów czy Fary i będziecie usatysfakcjonowani na skutek bojaźni przed nimi. Masakra!
  • Gość: gość IP: 171.25.230.* 23.11.17, 13:02
    A ja pytam co tam w urzędzie robi 15 radnych? Przecież to do nich należy ostatnie zdanie. To oni decydują o ty co będzie remontowane, kupowane itp. Ale ja już niczemu się nie dziwię po informacjach, że kupili jednostkę a teraz chcą się jej pozbyć lub ostatni hit - remont za 6 milionów kina ale bez wyposażenia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.