Dodaj do ulubionych

Gdzie tanie OC i AC w Chełmnie?

IP: *.play-internet.pl 09.11.17, 08:19
Jak wyzej :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: kierowca IP: *.tvgawex.pl 11.11.17, 16:04
    Najtaniej zawsze jest u miłej pani koło sklepu Bekera z częściami. W tym roku niespodzianka bo przy szalejących podwyżkach OC tam OBNIŻKA o 100zł
  • Gość: kazimierz dzban IP: 165.225.64.* 26.01.18, 11:11
    Potwierdzam! Taniej niż w link4 czy innych ubezpieczalniach. Nie potrafili pobić jej oferty :)
  • Gość: ?? IP: *.dynamic.mm.pl 26.10.18, 11:20
    ?
  • Gość: Asia IP: *.centertel.pl 25.01.18, 23:47
    link 4
  • Gość: hkk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 26.01.18, 00:46
    w internecie
  • Gość: Klient IP: *.centertel.pl 26.01.18, 08:56
    PZU
  • Gość: Mela IP: *.dynamic.mm.pl 27.10.18, 14:52
    Tanio juz nie bedzie,,wszedzie trzymaja cene
  • Gość: ese IP: *.static.ip.netia.com.pl 26.01.18, 11:21
    RAMIKA, ubezpieczenia na grudziądzkiej - bardzo polecam. Cen tej pani nikt nie przebije.
  • Gość: Kali IP: *.play-internet.pl 26.01.18, 17:21
    PZU po kilkunastu latach przechodze do CUK ... ten sam pakiet a 200 z gorszem zostanie w kieszeni
  • Gość: GłośnaCisza IP: *.dynamic.mm.pl 26.01.18, 20:44
    Polecam CUK na Dworcowej
    Ubzp z PZU kupisz tam taniej niż w PZU .
    Ogólnie chcą pomóc.
  • Gość: AgaS IP: *.play-internet.pl 27.01.18, 16:51
    Tylko rankomat. Zapłaciłam w tym roku 600 zł mniej niż w zeszłym przez ubezpieczenia koło bramki. Pan z rankomatu telefonicznie super doradził i załatwił tańsze ubezpieczenie. Dokumenty dostałam i mailowo i pocztą.
  • Gość: frodo IP: *.play-internet.pl 27.01.18, 17:25
    W moim przypadku 600 zeta mniej oznaczaloby ze towazystwo musi mi jeszcze oddac za to ze u nich ubezpieczam :D
  • Gość: agas IP: *.play-internet.pl 23.09.18, 08:52
    Ja dzięki panu z rankomatu zapłaciłam również 600 zł mniej niż tam na przeciw Urzędu Miasta. Tam nie potrafili mi policzyć zniżek, które miałam zanim wyszłam za mąż, a pan z rankomatu potrafił zrobić tak, aby ubezpieczyciel to uwzględnił.
  • delfinekklasa 20.09.18, 14:37
    Nie przepłacaj za OC, Zrób kalkulację i sprawdź ile możesz zaoszczędzić na OC
    bankierplus.pl/ubezpieczenia
  • Gość: Stary IP: *.tvgawex.pl 21.09.18, 09:50
    Dla osób korzystających z internetu zdecydowanie polecam Rankomat, świetna sprawa, taniej nigdzie nie kupi OC, korzystam z niego od lat i jestem bardzo zadowolony.
  • Gość: Bystry IP: *.centertel.pl 21.09.18, 12:40
    Tyle że z Internetu z wszelkiego rodzaju stron jaja zaczynają się dopiero wtedy jak coś się stanie.
    Tak naprawdę kupując np.OC trzeba dokupić NW i tu jest dodatkowa opłata do tego dochodzą rodzaje naprawy . Udział własny itp.itd...
    A na koniec wyjdzie że to było twoje własne niedopatrzenie i sam będziesz sobie winny bo źle wypełniła i polisa będzie nie ważna.
    Co do ubezpieczeń to w PZU mi wyszło taniej OC +ME o 100 zl niż u Pani koło arpol oraz centrum ubezpieczeń na ul.hallera.po wizycie w tych 2 miejscach odpuściłem inne.
    ONI OSZUKUJĄ ,WPISUJĄ MAŁE PRZEBIEGI DO SYSTEMU-NIE TAKIE JAKIE ROBIMY.WPISUJE ZE AUTO NIE JEST PARKOWANE NA ULICY A NP.NA PRYWATNEJ POSESJI. I TYM PODOBNE KLAMSTAW POWODUJĄ ŻE UBEZPIECZENIE NIE DOŚĆ ŻE JEST DROGIE TO WRAZIE PROBLEMÓW POŚREDNIK SIĘ WYPRZE I POWIE ŻE TAKIE OTRZYMAŁ INFORMACJI A TY KLIJENCIE ZOSTAJESZ Z ..RĘKĄ W NICNIKU.. I NIE WAŻNA POLISA PONIEEAZ PODAŁEŚ DANE NIEZGODNE Z PRAWDA...TO TAKA MAŁA PRAWDA O POSTEDNIKACH UBEZPIECZENIOWYCH...
    NIESTETY TEN SYSTEM JEST WZIĘTY Z ZAGRANICY GDZIE KIEDYŚ ZAMIESZKIWALEM I BYŁEM W SZOKU GDY TO SAMO WPROWADZONO W POLSCE...
    TERAZ JUŻ WIECIE SKĄD TYLE TAKICH BIUR W NASZYM MAŁYCH CHELMMNIE I INNYCH MIASTACH BO TO SEIETNY INTERES A WINA ZAWSZE SPADA NA KLIJENTA I POŚREDNIK MA PROWIZJĘ I ZAWSZE CZYSTE RECE. ..
  • Gość: Mela IP: *.dynamic.mm.pl 26.10.18, 08:32
    Szukam czegos tanio,,wszedzie takie ceny ze szczeka opada,,,gdzie bedzie najtaniej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.