Dodaj do ulubionych

Opieka nad seniorem w Anglii

IP: *.itsa.net.pl 09.11.17, 15:54
Opieka nad seniorem w Anglii
Wyjazd na początku grudnia na około 8 tygodni ze wstawką około 1200 Funtów netto/msc do podopiecznego: Pan mieszka w okolicach Oxfordu. Choruje na Parkinsona i czasem wymaga wsparcia nocami, zwłaszcza gdy potrzebuje napić się wody. Podopieczny ma specjalny cewnik zakładany tylko nocą, aby nie musiał wstawać do toalety. Pan mieszka z małżonką, która jest samodzielna, pokrywa przerwy opiekunów i robi zakupy. Pan David potrzebuje wparcia przy codziennych czynnościach takich jak zmiana pielucho-majtek, ubieranie się, mycie, gotowanie, wychodzenie z nim na spacer.
Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• doświadczenie w opiece nad osobą starszą (może być nad członkiem rodziny)
• czynne prawo jazdy
Gwarantujemy:
• Legalna forma współpracy i opłacone składki ZUS
• Atrakcyjne zarobki
• Dodatkowe premie za polecenie Opiekunki
• BONUS ŚWIĄTECZNY DO 300 FUNTÓW brutto
• Zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• Szkolenia językowe i opiekuńcze
• Całodobowe wsparcie Promedica24
Osoby zainteresowane kontraktem mogą dzwonić pod nr telefonu: 516 052 212. Promedica24 zaprasza!
Edytor zaawansowany
 • Gość: x IP: *.tvgawex.pl 09.11.17, 17:52
  " ze wstawką około 1200 Funtów netto/msc do podopiecznego" a co to znaczy ?
 • Gość: 456123 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.11.17, 08:55
  Ile godzin dziennie?
 • Gość: x IP: *.tvgawex.pl 10.11.17, 14:35
  jak pisze że codziennych czynności to całą dobę łącznie z sobotami i niedzielami na okrągło ....poczytaj sobie w internecie
 • Gość: krolina IP: *.opera-mini.net 11.11.17, 13:59
  Za prace 24/dobe z wyzywieniem i dachem nad glową ,te 1200 funtow szalu nie robia zwlaszcza ze funt juz nie kosztuje 5.70
 • reniaaaaa12 08.12.17, 10:34
  Akurat na grudzień zjechałam do domu, bo chciałam spędzić święta z rodziną, ale na początku roku znowu z nimi ruszam do UK. Na zarobki nie narzekam, zwłaszcza, że mam załatwione wszystko nawet jedzenie. Ciągle jakieś szkolenia nam organizują, a telefon odbierają całą dobę więc nie czułam się w obcym kraju zostawiona na pastwę losu.
 • Gość: Iwona IP: *.play-internet.pl 08.12.17, 18:06
  Witam.Chciałam dowiedzieć się czy załatwiała Pani wyjazd prywatnie czy za pośrednictwem jakiejś agencji zatrudniającej opiekunki? Jeśli to drugie,to z różnymi opiniami można się spotkać a jak to faktycznie jest,okazuje się dopiero juz na miejscu
 • Gość: zz IP: *.tvgawex.pl 09.12.17, 11:24
  ..pan Anglik ma swoją ojczyznę i opiekę ,opanujcie się zostawiacie swoje rodziny,dzieci,rodziców,małżonków a czasami się ich brzydzicie by służyć za parę funtów opuszczając ich na Boże Narodzenie !!!..
 • Gość: stuk puk IP: *.dynamic.mm.pl 09.12.17, 16:28
  Chory zyzunie , widać że oglądanie TvPis wypaliło ci resztki mózgu jeśli je kiedykolwiek posiadałeś, że wypisujesz takie idiotyzmy.
 • Gość: do stuk puk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.12.17, 09:45
  Można by napisać to samo o tobie zmieniając tylko nazwę stacji telewizyjnej. Ale wątpię, żeby ktoś chciał POniżyć się do twojego POwskiego poziomu.
 • Gość: stuk puk IP: *.dynamic.mm.pl 10.12.17, 10:33
  Wolę niedoskonałą liberalną demokrację uprawiają do niedawna przez PO a prezentowaną do dziś w TVN niż zamordyzm i otumaniającą propagandę pisobolszewi w reżimowej TVPis.
 • Gość: do stuk puk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.12.17, 11:33
  I na tym właśnie polega demokracja. Jeden lubi kawę a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ale to nie powód do języka którego używasz. Ale jest to zrozumiałe, szczególnie tam gdzie brak merytorycznych wypowiedzi.
 • Gość: stuk puk IP: *.dynamic.mm.pl 10.12.17, 12:26
  Widzę że jesteś jeszcze nie do końca stracony, a używam języka zrozumiałego dla was , bo capiące nogi w butach z których wystaje słoma , są wam bliskie. Ten język, którego niechlubnym eksponentem jest niejaka Pawłowicz z chęcią w publicznej debacie rozwijacie wy. Ciekawe tylko jakie przepoczważenie będziecie teraz przechodzić jak na stołku premiera nastąpiła wymiana kukiełek z gminnej brochy na nawiedzonego wykształciucha? zaimportowanego nie z waszej ferajny.
 • Gość: do stuk puk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.12.17, 19:36
  Na razie widzę tylko jeszcze większy strach w oczach opozycji. Strach przed definitywną utratą władzy. To nic, że żyje się lepiej, że spada bezrobocie, że wzrasta dochód narodowy to w ogóle się nie liczy. Najważniejsze, że takie działania utrudniają odzyskanie władzy więc trzeba je deprecjonować zawsze i wszędzie. A najgorsze w tym wszystkim jest , że totalna opozycja nie ma żadnego realnego programu który mogła by zaprezentować społeczeństwu !!!!!
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 10.12.17, 21:15
  Co ty w słownej korespondencji ze stuk puk, za farmazony wypisujesz. Co mnie zwykłego Kowalskiego obchodzą słupki wzrostu jakiegoś dochodu narodowego, jakiś programów, jakiejś totalnej opozycji czy słupki poparcia prorządowych ośrodków badania opinii publicznej totalnej momentami faszyzującej władzy? Dla mnie liczy się mój osobisty "dochód narodowy", program jak poradzić sobie w życiu w oparciu o mój zarobiony grosz a z dobrodziejstwem inwentarza władzy przyjmuję, że niektórym z nas trafiło się 500 zł ( piszę trafiło, jako istotne wspomożenie, bo i bez tego jak decydowałem się na dzieci to zakładałem ich utrzymanie w oparciu o posiadane i przewidywane środki) a urzędowe zezwolenie na podwyższenie stawki godzinowej nie jest żadnym beneficjum rządu, tylko wymuszeniem na większości prywatnych pracodawców nieco wyższej zapłaty. Jeśli tą władzę mam uznać za taką pro obywatelską w rzeczywistości a nie w "Kurskiego gębie", to czemu ta władza nie zapanuje nad szalejącą drożyzną, kreowaniem nowych miejsc pracy, gdzie byłaby konkurencyjność zarobkowa nowy miejsc, zapanowaniem nad służbą zdrowia, żeby nie traktowali mnie jak psa , którego trzeba jak najszybciej zbyć, stwarzaniem szansy rozwiązania problemów mieszkaniowych (a nie frazesów z jakimś mieszkaniem+), smogiem i nie kreowaniu nowej kasty z nie bezinteresownym błogosławieństwem czarnych, tych którzy dostąpili do koryta + .... Ja wiem, że wszystkiego nie da się zrobić od razu ale okres burzenia w stylu bolszewii wydawało się, że mamy za sobą a tu jej restytucja w setną rocznicę! Widząc, co się wokół dzieje sprawdza się smutne porzekadło, "że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi".
 • Gość: squater IP: *.play-internet.pl 11.12.17, 19:46
  Przestan cwierkac o realnym programie ....PIS tez go nie ma ! Aaaa juz wiem ! Dla ciebie realny program to taki ktory ląduje ci w portfelu Nic tylko zmiany na stolkach wszędobylskie (platne komisje) ktore do niczego nie prowadzą bo nie jest to w ich interesie finansowym. Ciągle kłótnie i zwalanie winy za wszystko na poprzedni rzad. Tak tak ,nawet halny w zakopcu to tez wina poprzedniej ekipy
 • Gość: do gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.12.17, 07:32
  Tylko, że poprzedni rząd miał to o czym piszesz głęboko w ......... i gdyby dalej rządzili to nic by się nie zmieniło. A jeżeli chodzi o pracę to niestety trzeba ruszyć się z CCH nie koniecznie za granicę. Tutaj obecna władza z radnymi remontującymi kino bez wyposażenia, kupującymi budynki jednostki z którymi nie ma co zrobić itp. przemysłowo CCH nie rozwinie. A poza tym to trochę dziwne, że od obecnej władzy działającej dopiero od dwóch lat oczekujesz zmian których nie wprowadzała poprzednia przez 8.
 • Gość: zz IP: *.tvgawex.pl 11.12.17, 14:38
  ...a przecież chodziło tylko o pracę i czy ją podejmować ,aleście się rozwinęli ! ha ha ha !!!!....
  PO świętach jeszcze więcej pojawi się takich wypocin nowe kompy- prezenty już czekają na wręczenie przez Mikołaja...
 • Gość: do squater IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.12.17, 21:20
  Jak by nie czarować rzeczywistości to program mają i co jest zapewne szokiem dla totalnej opozycji - realizują go. A o tym, że robią to dobrze świadczą opinie zachodnich ekspertów. I muszę tobie powiedzieć, że im to też przychodzi z dużą trudnością bo przecież mieliśmy wyprzedać do końca nasz majątek a potem tylko być tanią siłą roboczą dla UE.
 • Gość: Squater IP: *.play-internet.pl 13.12.17, 16:40
  Racja przychodzi im to z duża trudnoscią... majatek wyprzedany. Aaa przeciez jeszcze lasy zostaly no to hajda wycinamy ! Na drewno klient sie znajdzie to i na nagrody starczy
 • Gość: do Squater IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.12.17, 21:11
  Coś się chyba Tobie pomyliło, bo lasy to chciało sprzedać PO PSL podczas nocnego posiedzenia sejmu.
 • Gość: Squater IP: *.play-internet.pl 14.12.17, 20:28
  Ty to nawet czytac ze zrozumieniem nie umiesz ! Wyraznie napisalem wycinamy ! ...Nie mogą sprzedac lasow bo upodobnili by sie do PO :) ale drewno to juz opylic mozna ! I nie naduzywaj czyt. nie powtarzaj jak papuga slowa totalna... wyraz ten ma ponad 140 synonimow
  Zeby nie wygladalo ze jestem stronniczy to napisze tylko ze obie partie stawiam na jednym miejscu...zaglosowanie na jakąkolwiek plasuje sie w przedziale maloprawdopodobne a niemozliwe
 • Gość: Ala IP: *.centertel.pl 02.01.18, 14:45
  Praca aktualna ?
 • Gość: 44 IP: *.dynamic.mm.pl 02.01.18, 16:45
  Dla zainteresowanych jest cała paleta ofert podobnego typu z Niemiec / okolice Norynbergi/. Nabór będzie prowadzony po 15 tym stycznia br. Zatrudnienie legalne, wcześniej przygotowanie językowe i fachowe. Bliższe szczegóły będą podane bliżej tej daty.
 • Gość: Ania IP: *.dynamic.mm.pl 02.01.18, 17:43
  Czy praca bylaby mozliwa lipiec sierpień? Pracuje w szkole. Byłabym zainteresowana. Spełniam kryteria. Pozrawiam
 • Gość: 44 IP: *.centertel.pl 02.01.18, 19:13
  Nabór ma charakter ciągły- cykliczny. Tak jest możliwa tylko do końca kwietnia trzeba się zdecydować, musi być trzy miesiące wyprzedzania przy zaciągu okazjonalnym.
 • Gość: Niunia IP: *.centertel.pl 03.01.18, 16:05
  warto ?
 • Gość: Można IP: *.dynamic.mm.pl 03.01.18, 16:14
  Chyba żartujesz. Jeśli jesteś emerytką Rafalska da ci 50 zł! podwyżki w bieżącym roku, co niedziela do kościółka, jeszcze zrzuta na Rydzyka, przemarsz na cmentarz do mężulka - jesteś na swoim, gdzie ci będzie lepiej, żyć i umierać tu, gdzie zmarnowałaś całe życie. Można - można!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.