Dodaj do ulubionych

Lokal Dworciwa 7B

IP: *.146.106.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.01.18, 10:13
Witam. Ma ktos moze namiary na wlasciciela lokalu Dworcowa 7B tam obok Szyszki od telewizorow i Rittera. Stoi pusty a szukam wlasnie lokalu do wynajecia. Z gory dziekuje za pomoc
Edytor zaawansowany
  • Gość: Lokalik poszukuje IP: *.dynamic.mm.pl 07.01.18, 13:08
    Nikt nie pomoze? A moze wie ktos czyje sa lokale na Podmurnej? Jeden obok komisu z telefonami malutki a drugi przy plantach obok papierniczego?
  • Gość: Wiem IP: *.play-internet.pl 07.01.18, 21:40
    Wiem czyj jest na Dworcowej 7j tam gdzie komputerowy był i będzie do wyjanecia na dniach
  • Gość: gośc IP: *.play-internet.pl 07.01.18, 22:37
    www.olx.pl/nieruchomosci/biura-lokale/chelmno/
  • Gość: Lokalik IP: *.dynamic.mm.pl 08.01.18, 07:21
    Dzięki za link do olx ale to juz mam przesledzone. Chodsi mi o lokale ktore stoja puste ale nie ma ani ogloszen ani zadnych kartek na oknach a pelno jest takich lokali na terenie chelmna.
  • 09.01.18, 12:45
    Lokal przy dworcowej 7b, należy do banku spółdzielczego i znajduje się w nim serwerownia, nie jest do wynajęcia
  • Gość: Lokalik IP: *.146.32.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.01.18, 17:02
    Wlasbie sie tego dowiedzialem. A lokal 7i wiecie do kogo nalezy? Przed ostatni w tym szeregu lokali..
  • Gość: wiem IP: *.play-internet.pl 11.01.18, 22:03
    Zapytaj geodete p. Kirysa, bo on tam ostatnio wynajmował. Z tego co wiem to płacił 1000zł plus rachunki tylko najgorszy problem to ogrzewanie elektryczne
  • Gość: Lokalik IP: *.dynamic.mm.pl 12.01.18, 19:55
    Wiem. Pytalem juz tego Pana ale sie nie dogadalismy. I wystawil lokal juz na olx. Ale obok niego jest tez lokal pusty. Czemu ludzie nie wystawiaja kartek z numerem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.