Dodaj do ulubionych

Zasrane Chełmno!

IP: *.tvgawex.pl 13.01.18, 21:01
Chciałbym ostrzec mieszkańców miasta Chełmna, tych którzy nie sprzątają po swoich psach. Osrane chodniki, alejki na plantach itp. Jeśli spotkam kogoś, kto na moich oczach nie posprząta po swoim psie, to wezmę w rękę te psie gó... i nim właścicielowi mordę wysmaruje. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: Robert IP: *.centertel.pl 13.01.18, 21:05
    Szczególnie na Fialka
  • Gość: stary IP: *.tvgawex.pl 13.01.18, 21:10
    Popieram ! Bo po co komu pies w mieście, chyba żeby srał po ulicach. Pies potrzebny przy budzie ludziom na wsi, a nie w mieście, chyba że potrzebny co niektórym do jakich zboczeń.
  • Gość: Robert IP: *.centertel.pl 13.01.18, 21:12
    hahahahaha
  • Gość: Robert IP: *.centertel.pl 13.01.18, 21:19
    Szczególnie czarne
  • Gość: do stary IP: *.play-internet.pl 14.01.18, 16:33
    Na wsiach ? Przy budzie ? i jeszcze na jedno-metrowym lancuchu no nie ? Zmiana miejsca nie pomogla w zmianie myslenia ? Trzeba bylo zostac na wsi kartoflu ! Ludzie w miastach trzymaja psy i traktują jak przyjaciela To nie wiocha na ktorej pies zje to co ze stolu spadlo wzamian za sczekanie !
  • Gość: Gosc IP: *.bredband.comhem.se 13.01.18, 22:01
    Popieram mam psa i jeszcze.nigdy sie nie zdazylo zeby po nim nie posprzatac a paniusia idzie Grudziadzka psiak narobi a ona biedaka ciagnie zwroc uwage to jeszcze cie wyzwie a straz miejska nic nie widzi oprocz zle zaparkowanych aut
  • Gość: miodek IP: *.146.38.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.01.18, 22:37
    Co się suszy to się kruszy :D
  • Gość: 07zglossie IP: *.dynamic.mm.pl 13.01.18, 22:41
    Polecam brać przykład z Basia Kwarc - Akcja kupa 😂 przyda się śledztwo , żeby wszystkich wysmarować 😬
  • Gość: as IP: *.adsl.inetia.pl 14.01.18, 13:20
    bo w Chełmnie mieszkają brudasy. nie tylko nie sprzątają po psach - nie wszyscy, ale też w imię dokarmiania zwierząt wyrzucają wszystko co się da na chodniki, place. życzę każdemu z takich, aby wdepnął w to, co zostawi lub wyrzuci, przewrócił się i potłukł cztery litery oraz pobrudził. Są też tacy, którym swoich śmieci komunalnych z mieszkania nie chce się wyrzucić do pojemnika, tylko wrzucają do koszy na śmieci najbliżej mieszkania. Lenie śmierdzące i flejtuchy.
  • Gość: Antykupa IP: *.dynamic.mm.pl 14.01.18, 14:47
    Popieram, chyba też będę tak robił ;-) Załóżmy klub mścicieli smarowaczy kupą ...
  • Gość: genio IP: *.play-internet.pl 14.01.18, 21:48
    lubimy smarowac co ? ;)
  • Gość: Nodd IP: *.play-internet.pl 14.01.18, 16:44
    Nagminnie zasrywane przez psy miejsce to planty miedzy rybacka a Wodną. Idzie paniusia spuscza duzego psa ze smyczy i gdy pies zaczyna sie "skladac" babsko odwraca glowe i idzie w inną strone udajac ze nie jej ,albo ze nie zauwazyla ! Sam mam pieska ale nie wyobrazam sobie bym nie sprzatnąl po nim.... Nie ma dnia bym nie wdepnąl w gowno idac wyrzucic odchody mojego psa ! Druga sprawa ktora mnie denerwuje to fakt ze wlasciciele spuszczaja psy ze smyczy! Nic nie daje zapewnienie ze "on nic nie zrobi " bo nie jestem pewien jak zareaguje moj pies na widok galopujacego psa w jego kierunku Czyja bedzie wina jeslimoj pies ugryzie takowego ?
  • Gość: Dobra myśl IP: *.play-internet.pl 14.01.18, 19:55
    Bardzo dobry pomysł - każdy,kto szybko ucieka ze swoim pieskiem z miejsca zdarzenia powinien doświadczyć czegoś takiego.
  • Gość: Gbsjsvdb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.18, 19:59
    Sam sobie ryj swoim głów.. wytrzyj Ty bez duszony deb.sa tacy co nie lubią zwierząt to fałszywe świń.. z daleka ich poznasz!
  • Gość: Dobra myśl IP: *.play-internet.pl 14.01.18, 22:02
    lubienie zwierząt to jedno a chodzenie po zasranych ulicach i wdeptywanie w psie odchody to drugie .Drugie nie wyklucza pierwszego a wina leży tylko i wyłącznie po stronie właścicieli psów a nie zwierzaków
  • Gość: gg IP: *.tvgawex.pl 14.01.18, 21:28
    Kiedys się przekonałem wchodząc po ciemku na trawnik żeby posprzątac po swoim piesku,no i niestety wszedłem w dosłowiowe gó...,jestem za tym jesli ma sie pieska to trzeba posprzątac po nim ale....Nie na trawniku przecieżto nawóz a nikt nikomu nie każe wchodzic na trawnik do chodzenia są chodniki i alejki,także nie widzę potrzeby sprzątania na trawniku lecz na chodniku jak najbardziej nawet wypadałoby,pozdrawiam pozytywnie oburzonych.
  • Gość: Jurek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.18, 23:07
    yhm trawniki zasrane to w porządku.. no piękne widoki idąc chodnikiem można podziwiać i zapachy
  • 15.01.18, 17:55
    Lubię zwierzęta, ale jednocześnie gardzę
    tymi co nie potrafią sprzątać po swoim psie.
    Byłem jesienią na planetach po kasztany z dzieckiem
    dalej już nie muszę pisać czego było najwięcej.
  • Gość: chełminiak IP: *.tvgawex.pl 15.01.18, 18:21
    A co?kasztana walnąleś?he,he wstyd Ci o tym pisac ,rozumiem nie każdy jest taki odważny.
  • Gość: Jan IP: *.centertel.pl 16.01.18, 19:22
    Spadł śnieg i wszystko przykryl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.