Dodaj do ulubionych

Butik z francuskimi ubraniami na Rynku

IP: *.centertel.pl 10.02.18, 16:52
Czy ktoś z Was był dziś na otwarciu i napisze jaki mają asortyment/ rozmiary?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Knhkn IP: 95.40.114.* 10.02.18, 17:54
    Chujowy/ch...owe
  • Gość: Gość2324 IP: *.centertel.pl 10.02.18, 22:20
    Nikt nie był?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 01:38
    Idź i się dowiedz cwaniaczku. Taniej reklamy szukasz?
  • Gość: Gosc2324 IP: *.centertel.pl 11.02.18, 13:22
    Jakbym mogła pójść to bym poszła. Jednak na tym forum infantylni ludzie. Nie wiesz, nie komentuj.
  • Gość: Ty IP: *.play-internet.pl 11.02.18, 20:50
    Właśnie
  • Gość: Bully IP: *.play-internet.pl 11.02.18, 13:22
    LOOOOLLLL - do cch zawitała francuska moda...no...no...Zbliżamy się do zachodu
  • Gość: modelka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 21:07
    Ciuchy na poziomie tanich sieciówek - może trochę lepiej niż Reserved i ta półka. Generalnie obciach takie coś wciskać jako nowości. I do tego ta doradczyni ds. wizerunku z Bydgoszczy, to już w ogóle obciach, laska nie ma pojęcia o czym mówi i pisze. Żenada generalnie.
  • Gość: Gość2324 IP: *.centertel.pl 11.02.18, 21:50
    A to szkoda, myślałam, że coś fajnego się pojawi w CCH. Nie przepadam za sieciówkami i tymi sztucznymi materiałami, z których produkują większość ubrań, więc miałam nadzieję, że tu tak nie będzie. A kim jest ta stylistka? Co znaczy "że nie ma pojęcia" ? On tylko na otwarciu tam była, czy będzie częściej dostępna w butiku?
  • Gość: do gość2324 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 22:30
    A może podejdziesz do sklepu i się dowiesz? Tak będzie najprościej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.