Dodaj do ulubionych

Butik z francuskimi ubraniami na Rynku

IP: *.centertel.pl 10.02.18, 16:52
Czy ktoś z Was był dziś na otwarciu i napisze jaki mają asortyment/ rozmiary?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Knhkn IP: 95.40.114.* 10.02.18, 17:54
    Chujowy/ch...owe
  • Gość: Gość2324 IP: *.centertel.pl 10.02.18, 22:20
    Nikt nie był?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 01:38
    Idź i się dowiedz cwaniaczku. Taniej reklamy szukasz?
  • Gość: Gosc2324 IP: *.centertel.pl 11.02.18, 13:22
    Jakbym mogła pójść to bym poszła. Jednak na tym forum infantylni ludzie. Nie wiesz, nie komentuj.
  • Gość: Ty IP: *.play-internet.pl 11.02.18, 20:50
    Właśnie
  • Gość: Bully IP: *.play-internet.pl 11.02.18, 13:22
    LOOOOLLLL - do cch zawitała francuska moda...no...no...Zbliżamy się do zachodu
  • Gość: modelka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 21:07
    Ciuchy na poziomie tanich sieciówek - może trochę lepiej niż Reserved i ta półka. Generalnie obciach takie coś wciskać jako nowości. I do tego ta doradczyni ds. wizerunku z Bydgoszczy, to już w ogóle obciach, laska nie ma pojęcia o czym mówi i pisze. Żenada generalnie.
  • Gość: Gość2324 IP: *.centertel.pl 11.02.18, 21:50
    A to szkoda, myślałam, że coś fajnego się pojawi w CCH. Nie przepadam za sieciówkami i tymi sztucznymi materiałami, z których produkują większość ubrań, więc miałam nadzieję, że tu tak nie będzie. A kim jest ta stylistka? Co znaczy "że nie ma pojęcia" ? On tylko na otwarciu tam była, czy będzie częściej dostępna w butiku?
  • Gość: do gość2324 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.02.18, 22:30
    A może podejdziesz do sklepu i się dowiesz? Tak będzie najprościej.
  • Gość: Gosc IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 01:29
    Sklep ok, ciuszki upchane ciasno ciężko coś ogarnąć , wizualnie w środku tak sobie, minus mego za to ,a ciuszki i fajne i nie fajne kwestia gustu, na początku każdy wystraszył sie że drogo ale w sumie na każdą kieszeń ,
  • Gość: Paula IP: *.dynamic.chello.pl 11.04.18, 23:46
    A czy próbowałaś kiedyś zamawiać z butiku online, np: ipbutik.shop? Ekstra cena, naprawdę tanio. Kupiłam sukienkę z gorsetem za tylko 45,90. Wysoka jakość i polski producent
  • Gość: Iza IP: *.dynamic.mm.pl 12.04.18, 00:02
    Ty nie rób sobie jaj, za 45 zł - wysoka jakość i polski producent . Może ci się pojarało, kupiłaś na wagę w lumpeksie albo z darów z Caritasu, teraz mogą sobie pozwolić na gesty ,taka kasa do nich płynie...
  • Gość: Kavy IP: *.dynamic.mm.pl 13.04.18, 16:56
    A w którym miejscu dokładnie mieści się ten sklep?
  • Gość: hfhjsghfs IP: *.centertel.pl 13.04.18, 20:48
    Koło fryzjera (po tej stronie gdzie poczta).
  • Gość: żona i mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.04.18, 19:41
    Ładny sklep, warto tam zajrzeć. Jest malutki ale klimatyczny. Ciekawe nietuzinkowe sukienki i miła obsługa. Jeśli kogoś zwyczajnie nie stać to niech nie krytykuje tylko odbędzie się smakiem. Nie wiem dlaczego ludzie piszą tutaj same złe opinie ale myślę że taki jest prawdziwy powód. Każdy ma prawo wyboru. Można iść do lumpka albo do pepco ale raz na jakiś czas warto kupić sobie coś pięknego, droższego, co nas kobiety ucieszy. Musimy o siebie dbać, czerpać radość nie tylko z opieki nad naszymi dziećmi. Czy nie należy nam się droga sukienka co 2 miesiące? Mi się należy i sobie kupię!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.