Dodaj do ulubionych

Bank spoldzielczy chelmno

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.18, 08:35
Witam
Nie jestem z Chelmna ale mam konto w BS Chelmno.
Czy jako mieszkancy mozecie mi powiedziec co sie dzieje z bankiem?
od kilku dni nie moge sie zalogowac do konta, wpadlem w lekka panike ale dzis od rana nikt w banku nie odbiera telefonu. Bardzo proszę o krotka informacje na temat tej placowki
Edytor zaawansowany
  • julian29 13.02.18, 08:45
    Tez mam tam kato jakis czas temu bank listownie informowal o zmianach na kacie trzeba sie udac z tym listem do banku i wtedy bedzie mozliwosc logowania sie na kato
  • Gość: tubylec IP: *.dynamic.mm.pl 13.02.18, 09:24
    Porzućcie złudzenia, jego już nie ma. Bankomaty pozaklejane kartkami. Włosi nazywają to Finale Grande, przeczytaj po polsku i jesteś w domu.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 13.02.18, 09:44
    Współczuję
  • Gość: Konrad IP: *.centertel.pl 13.02.18, 14:20
    A to ciekawe co piszecie.Ja mam w tym banku konto i kilkaset tysięcy na nim i doskonałe mi się na nim operuje.
  • Gość: Set IP: *.146.44.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.02.18, 23:09
    @Konrad ale normalnie nic więcej nie stwierdzono ?
  • Gość: ODP IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.18, 20:28
    Musisz się udać do banku ponieważ zostala zmieniona nazwa banku podlegajacy pod Toruń oraz wiąże sie z tym zmiana logowania, informowali nas ostatnio o tym listownie...
    Stare logowanie juz jest nieaktywne pozdrawiam
  • Gość: telefon IP: *.play-internet.pl 14.02.18, 08:40
    Telefon teraz do BS Toruń, który przejął BS Chełmno : 56 6399500 a wsparcie techniczne 56 6399535 . Dostałeś na pewno listownie nowy login a hasło i nastepne hasła do przelewów przychodza SMS ami. Chyba ze zmieniłaes adres lub nie odbierasz poczty to zapytaj co zrobić. Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.