Dodaj do ulubionych

optyk ul biskupia

IP: *.adsl.inetia.pl 17.02.18, 20:51
zamowilam okulary progresywnw na ul biskupiej zle dobrane oprawki przez co szkla ciagle zaparowane wiec wycieram od wycierania sie porysowaly choc wycieralam specjalnymi chusteczkami przez porysowania mam problem z dobrym widzeniem gwarancja tego nie obejmuje bo to uszkodzenie mechaniczne czy ktos ma podobne doswiadczenie prosze o odpowiedz
Edytor zaawansowany
  • Gość: niezadowolony IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 17.02.18, 21:09
    Już kiedyś był wątek o tym optyku.Głownie negatywne opinie,ja również pod nimi się podpinam,obsługa -"kup pan szybko nie zawracaj gitary",oprawki nie tanie ale po tyg się już uszkodziły-oczywiście uszkodzenie mechaniczne.
  • Gość: On IP: *.play-internet.pl 06.03.18, 12:02
    A
  • Gość: NieRozumiem IP: *.dynamic.mm.pl 18.02.18, 22:23
    Nie kupowałem tam nigdy okularów, ale co mają wspólnego oprawki z parowaniem szkieł? Noszę okulary nie od dziś, ale coś takiego nigdy mi się nie zdarzyło i nie widzę tutaj żadnego związku.
  • Gość: Aga IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.18, 20:21
    Zamówiłam tam okulary wystawili mi ze szkła zamiast - dostałam +, mówili że muszę się przyzwyczaić, oczywiście później samai sie zdziwiła. Oczywiście czekanie az wystawia odpowiednie szkła. Gdy otrzymałam dobre okulary wylecialo mi szkoło stwierdzili, ze mam za grube szkła do oprawek. Bardzo się zirytowałam i zażądała zwrotu pieniędzy z łaska oddali. Nie wiem jak ten optyk tak długo się utrzymuje.
  • Gość: gosc IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 28.02.18, 07:12
    najlepsza Pani Jesionek
  • Gość: Kid IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.18, 22:15
    Jesionek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.