Dodaj do ulubionych

Sędzia może być złodziejem

IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.18, 12:18
Bez komentarza, bo całkowicie zbędny. Ale...
W każdej podobnej sytuacji należy powołać się na casus sędziego Mirosława Topyły i twierdzić, że mam nienaganną opinię, nie mam "logicznego motywu" kradzieży, jestem roztargniony i przeciążony pracą, a także mam "deficyt samokontroli".

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,23046129,ostateczny-koniec-sprawy-sedziego-oskarzonego-o-kradziez-50.html#Z_Czolka3Img

Sędziowie....
Edytor zaawansowany
 • Gość: do gość IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.18, 12:39
  No to obrońcy wartości i sędziów do dzieła. Wkłady do zniczy w dłoń i skaczemy na mrozie. Przecież ruch to zdrowie.
 • Gość: x IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.18, 12:54
  kolesiowski wyrok. I jak tu nie wygonić tych, co bronili rękami, nogami i biegłymi sędziego złodzieja. Ciekawe, czy teraz pod sądem znajdą się znicze. Zwykłego, szarego człowieczka już dawno skazano by na tygodniowe roboty. Śmiechu warte. Uprzywilejowana kasta. I nic w tej materii nie zmieniło się od dziesiątków lat. Czemu biedny - bo głupi, czemu głupi - bo biedny, a człowieczek jak był nikim, tak dalej zostanie. I mamy bronić kolesi. Tylko kolesie stawią się pod sądami ze zniczami.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.18, 14:18
  Czy członkowie kasty z Chełmna, Grudziądza, itp. wyrażą oburzenie skandalicznym wyrokiem kasty wobec członka kasty?
  Na marginesie, pilnujcie każdego grosza zawsze i wszędzie, za wami może stać nierozgarnięty sędzia z deficytem samokontroli. Żenada!
 • beta.0 21.02.18, 12:50
  Na taką goracą prośbę az żal odmówić. :) Jak czytam poniższe komentarze to tak się zastanawiam - jaka jest ich konkluzja? Ano - ci źli sędziowie, pozbyć się ich! I co w zamian? Przyjdą lepsi, sprawiedliwsi, dorzeczni w prawie... Uff... I pewnie PIS ich podeśle. Tak wolę w sprzeciwie w obliczu obecnej sytuacji stanąć ze zniczem pod sądem niż udawać, że wszystko jest cacy i nadejdą lepsze czasy. I nie dlatego, że sędziowie zwłaszcza chełmińscy są cacy (mam spore doświadczenie w tej kwestii). Ale dlatego by nie było gorzej. I tu trzeba myśleć trochę szerzej niż wyżywać się na jednym epizodzie = godnym napiętnowania, ale nie wartym rozlania na cały problem sądów. Bo piętnowanie sędziego to co innego niż piętnowanie teoretycznej wizji sadów w ogóle.
 • Gość: mieszkaniec IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.02.18, 14:54
  A przypomnijcie bo nie pamiętam, kto w CCH nawoływał do marszu z wkładami do zniczy żeby ich bronić? Ktoś z radnych brał w tym udział?
 • Gość: p IP: *.adsl.inetia.pl 20.02.18, 18:01
  oczywiście, że przynajmniej jeden. nie podam nazwiska, bo osobiście nie widziałem go, ponieważ nie brałem udziału w obronie kolesiów. widział go mój znajomy. to ten, co udaje takiego prawego, a w rzeczywistości jest szują popierającą kolesiów.
 • Gość: obywatel IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.18, 18:47
  Jest osobą publiczną. Podaj nazwisko, przecież ten radny zapewne się nie wstydzi swoich poglądów. Tak samo jak wstydu nie ma inny radny, co oszukiwał na oświadczeniach majątkowych, płakał w sądzie w Toruniu, że nieświadomie, że to mu zrujnuje karierę. Acha, w sądzie w Chełmnie (I instancja) zgłosił się samoistnie świadek, akurat Kędzierski, który zaświadczył, że kolega radny jest osobą kryształową.

  Gdyby to było dziś, to można by powiedzieć, że w/w radny (przeszedł w 2014 jednym głosem-swoim) jest roztargniony i ma deficyt samokontroli.

  Rada dla wszystkich, którzy prowadzą albo mają jakieś sprawy w sądach- zwracajcie uwagę w czasie rozpraw (analiza materiałów, dowodów, zeznań, opinii biegłych, itp.) i wydawania wyroków, czy sędziowie nie są roztargnieni. To może byc podstawa do kasacji.
 • Gość: Pomidor IP: *.dynamic.mm.pl 20.02.18, 19:33
  Widzicie chełmińskie jełopy, że casus KOGUT jest zaraźliwy. Wasze PiSowskie senatory, mimo że to było w niesmak naczelnikowi, uratowali kolesia a wy teraz robicie halo z naśladownictwa, które sięgnęło bruku .Psucie państwa było/ za PO także/jest i będzie? Wasze obrażanie na zaistniałe fakty jest koninkturalne i fałszywe ale kiedyś lud pracujący miast i wsi a dzisiaj ciemny lud tak ma.
 • Gość: do pomidora IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.18, 11:09
  w sposób bardzo wyraźny zbaczasz z tematu, obrażasz. A chodziło tylko o wyrażenie swojej opinii. oburzające jest to, co się stało z kogutem i sędzią.
 • Gość: zyz IP: *.dynamic.mm.pl 21.02.18, 11:35
  Najgorsze jest to , że kasta nie tylko nie potrafi oczyścić się z chwastów, ale nie chce tego zrobić.
 • Gość: 50 zl IP: *.tvgawex.pl 21.02.18, 12:53
  No kodomia i ubywatele z cch w osobach emerytowani nauczyciele ,obecni nauczyciele,radni miejscy,starosta,i cała reszta lemingów kiedy wychodzicie ze zniczami pod sąd bronić roztargnionego sedzi co ukradł. Aha zimno w dupe poczekamy do wiosny może ludzie zapomną .
 • Gość: ku refleksji IP: *.dynamic.mm.pl 21.02.18, 14:43
  W korespondujących wypowiedziach do wpisu Pomidora - szczególnie zyz - pokazujecie jak do głosu , za sprawą hord tzw, dojnej zmiany , dopchali się prostaki, rezeczywiście najgorszy sort tego społeczeństwa, kiedyś zwany lumpenproletariatem . Jak to się skończyło , wystarczy spojrzeć na historię przedwojennej Italii. Nie mam złudzeń, że czeka nas to samo.
 • Gość: obserwator IP: *.dynamic.mm.pl 21.02.18, 15:23
  A dlaczego złodziejami jeśli przyjąć wasz punkt widzenia mogą być tyko beneficjenci obecnej " dobrej zmiany "?. Przykład jako jeden z wielu to np. niezpłacanie za paliwo i próba odjazdu przez p. Wąsika tj. wysokiego rangą urzędnika chyba ze służb specjalnych.
  A tak wogóle to nigdy nie zdażyło wam się czegoś zapomnieć?. Jeśli tak to czy inni wyzywali was od złodziei?
 • Gość: mi nigdy IP: *.tvgawex.pl 21.02.18, 16:16
  No spodni, bluzki, pendriva, reszty 50zł kiedy daję 7zł za napój to jakoś nie przydarzyło mi się nigdy wziąć przez roztargnienie....
 • Gość: do ku refleksji IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.18, 18:14
  " dopchali się prostaki, rezeczywiście najgorszy sort tego społeczeństwa,"
  A w Naszym ojczystym języku potrafisz coś napisać?
  Myślałem, że będzie coś "ku refleksji" a tu typowy język totalnej opozycji, język którym posługują się ludzie nie mający nic ciekawego do powiedzenia - typowe, brak argumentów to chociaż spróbujmy obrazić.
 • Gość: do beta.0 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.18, 18:24
  Nie bardzo rozumiesz kontekst sprawy. Rzeczywiście, jeden ukradł 50 zł i jest to naganne, złe i powinno być napiętnowane a sędzia powinien ponieść karę.Dla czego?. Bo karę i to niejednokrotnie więzienia ludzie otrzymywali z bardziej błahych powodów. Ale to co jest najbardziej bulwersujące w tej sprawie to zachowanie innych kolegów sędziów, ich wyrok i jego żenujące uzasadnienie. .Pokazali w ten sposób, że są ponad prawem i ich żadne prawo nie obowiązuje.
 • Gość: zyz IP: *.dynamic.mm.pl 21.02.18, 23:21
  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,23054833,wiadomosci-analizuja-kradziez-50-zl-ekspert-mowi-o-dominujacej.html#Z_MTstream
 • Gość: gość IP: *.man.bydgoszcz.pl 22.02.18, 09:36
  dla wszystkich którzy potrafią osądzać znalazłem coś takiego w necie:
  bialystok.onet.pl/dzialacz-pis- ... no/ne98yb6
  tak nietypowe potrącenie że nawet biegli nie mogli się połapać i opinii wydać, tak jak przy wypadku sołtyski ...

  a tu dla odmiany zwykły obywatel w prawie identycznym zdarzeniu i wyrok:
  www.gazetakrakowska.pl/kryminaly ... ,12939328/

  z tym że pislamista po wyroku już by nie mógł na listach wyborczych widnieć ....

  bardzo ciekawy wpis, szokujący mnie bardziej niż 50 zł sędziego :(
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.02.18, 14:50
  Okazja czyni sędziego.

  Sędzia sędziemu oka nie wykole.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.