Dodaj do ulubionych

Biedronka czyli cynizm monopolisty

IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.02.18, 10:52
Wszyscy robimy zakupy w biedronce. Wszystko można tam kupić a ceny są konkurencyjne. Żadna sieć handlowa nie zagrozi biedronce. I biedronka o tym wie.
Kolejki, kolejki. Zawsze. Rano, w południe i wieczorem.
Nawet jak personelu jest dużo to i tak są czynne tylko 2 kasy. Dziś widziałam jak kolejka zakręca, pani sobie gada z ochroniarzem, potem spaceruje wokół warzywniaka, gada z inną pracownicą, dzwonek, znowu pogaduszki. Taka mała kasjerka, spalona jak skwarka.
Firma wie o tym żenującym poziomie obsługi, ale nic z tym nie robi. Po co , klienci i tak przyjdą.
Braki kadrowe? Nie sądzę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: ads IP: *.play-internet.pl 21.02.18, 13:40
    jak masz problem z tym, że w trakcie dnia spędzisz te 10 minut w kolejce, to idź do spożywczego u siebie na osiedlu i po problemie
  • Gość: 💳 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.02.18, 14:59
    Problem jest, ale z obsługą. Ja mogę postać w kolejce, ale wtedy niech zwolnią kasjerkę, której nie chce się pracować a za zaoszczędzone w budżecie pieniądze poproszę obniżkę np. ceny pieluch.
  • Gość: ochrona IP: *.dynamic.mm.pl 21.02.18, 15:36
    Na pieluchy dostałaś ekstra 500 zł.
  • Gość: Okraska IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 21.02.18, 16:42
    Skarki sobie usmażyć do obiadu pierogu leniwy
  • xxxxxxxwwwww 21.02.18, 18:31
    Och biedny pozbierałeś się już po tym strasznym przeżyciu ktoś z kimś rozmawiał jak mógł😱😱 widać dużo masz wolnego czasu jak spędzasz tam rano południa i wieczory to chyba przez ten żenujący poziom obsługi 😂😂😂
  • beta.0 21.02.18, 19:16
    Chwila , chwila - kto powie, że to nie prawda, że kolejka w Biedronce zawinięta a kasy tylko 2 obsługują? Przeciez tak prawie zawsze jest. Dlatego chodzę do spożywczaka, bo czasu nie trace - a pieniądze dodatkowe i owszem. I co mam z tego powodu cieszyć się? A pisanie o czekaniu cierpliwym do kasy w Biedronce pisał chyba ten kto rzadko tam bywa.
  • Gość: Set IP: *.146.42.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.02.18, 21:32
    Monopolistą to by była "Biedronka" ,gdyby nie miała konkurencji... jakoś w "Chełmenku" nie widzę tego w żaden racjonalny sposób ... ale może jestem jakiś inny , nie kupuję w "Biedronce" i dlatego nie rozumiem ...
  • Gość: 👧 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.02.18, 09:40
    Ja pierd***! Nie mówcie mi, że nie denerwują was kolejki w biedronce. Firma, która co roku chwali się rekordowym wzrostem obrotów, która ciągle inwestuje otwierając nowe sklepy, obroty w milionach! I taka firma nie potrafi otworzyć odpowiedniej liczby kas do liczby klientów przebywających na sklepie? Nie wkurza was, gdy spieszycie się do pracy, chcecie zapłacić za dwie trzy rzeczy a czynne 2 kasy?
    Nie sądzę, że nie da się rozwiązać tego problemu. Biedronka po prostu nie chce rozwiązać tego problemu. Ma na to wyjeba***. Klienci i tak przyjdą. Kupią, zapłacą. Będą stać w tych kolejkach.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.02.18, 10:43
    Problem zostałby łatwo rozwiązany, gdyby funkcjonowała dodatkowa trzecia kasa wyłącznie dla tych z 500+. Oni robią zatory kupując masę towaru ( w tym piwsko i wódeczki na poprawę bytu dzieci) za nie swoje, a zabrane. Poza tym paniom się nie spieszy, co najwyżej kolejna kawkę wypiją pół godziny później.
  • Gość: 🙆 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.02.18, 11:41
    Głąbie, nie w tym jest problem. Jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to odpuść a najlepiej powtórz edukację podstawową. Nie ważne czy ktoś kupuje za 500+, 1000+, za wygraną w totka, za emeryturę czy przepuszcza kredyt z providenta. Nieważne.
  • Gość: Blablabla IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.03.18, 21:45
    Kolejna kawke? Żeby chociaż był czas na jedną kawke. To że ktoś się kręci wokół warzyw to tak owszem. Jest osobą, która jest tylko za to odpowiedziała i na kasę nie siada, chyba że idą dziewczyny na przerwę. Warzyw czy pieczywa by nie było to tez zle, bo przecież warzyw nie ma albo pieczywa. Zapraszam na jeden dzień usiąść po drugiej stronie, zobaczymy jak wtedy będziecie mówić .
  • Gość: kozaznosa IP: *.play-internet.pl 22.02.18, 20:21
    Myslisz czasem ? Wiecej kas ? A niby gdzie je postawic ? A moze zrezygnowac z częsci asortymentu by znalazlo sie miejsce ?
    Ja pier***le jakie euny tu pisują
  • Gość: abc... IP: *.dynamic.mm.pl 22.02.18, 20:41
    To jest Chełmek jak ktoś wcześniej zauważył, tu miejscowe frajery wszystko wiedzą lepiej i same by lepiej zrobili. Zobaczyli w Biedronce monopolistę bo poza perspektywą swojego fioletowego nosa nie zauważyli, że funkcjonuje cała masa różnych konkurencyjnych sklepów. Po tych wpisach widać, że przed tym miastem nie ma żadnej perspektywy dokąd będą żyli ci straszni mieszczanie a kler razem z PiSem może zdąży dokonać dzieła zniszczenia.
  • Gość: 😂 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.02.18, 21:31
    Wystarczyłoby gdyby były czynne te kasy które są. Glupku
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 22.02.18, 22:37
    Pomyliłeś się frajerze, zamiast wpisać, że bełkce GŁUPEK umieszczasz ikonkę , ale wszyscy i tak wiedzą czym jesteś.
  • Gość: Gfdryhh IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.02.18, 17:02
    To nie kasjerski tylko panie z biura niech ruszą grube duże dupy i do pracy . żenada nikt tam nie chce pracować robią z tej Biedronki obuz pracy .
  • Gość: Semiramida IP: *.play-internet.pl 22.03.18, 19:19
    Obuz ! ? tiaaa i wszystko jasne......
  • Gość: Pan IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 28.02.18, 17:08
    To wy ludzie wescie się do pracy a nie bzdury wypisuje cię .ludzka zazdrość nie zna końca.te kasjerki tam pracują a nie jak niektóre panie .do mopsu.,,.
  • Gość: H IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.03.18, 07:51
    Nikt nie ma żalu kasjerek . Chodzi o to, że jest ich za mało.
  • Gość: gf IP: *.play-internet.pl 20.03.18, 12:53
    Kolejny frustrat na tym forum.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.