Dodaj do ulubionych

Fotograf okolicznościowy, sesje zdjęciowe

IP: *.play-internet.pl 21.02.18, 18:39
Wykonuję fotografie okolicznościowe ( ślubne, narzeczeńskie, komunijne, urodzinowe) sesje dziecięce, rodzinne, indywidualne w plenerze bądź mobilnym studiu w Państwa domu.

Zapraszam do kontaktu

www.facebook.pl/PrzyjemskiPhoto
Edytor zaawansowany
  • Gość: pikaczu IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 21.02.18, 22:06
    Zawodowiec czy amator?
  • Gość: Gość..... IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 23.02.18, 11:16
    Amator!!!! Tylko robi z siebie specjalistę.
  • Gość: PrzyjemskiPhoto IP: *.play-internet.pl 23.02.18, 20:51
    Hmmm..... Powiedziałbym że hobbysta. Wiedza która mam i która rozwijam oraz posób w jaki robię zdjęcia (tryb manualny, obsługa lamp błyskowych, umiejętność wykorzystania światła zastanego itp.) nie świadczą o amatorszczyznie. Profesjonalista też nie jestem nie prowadzę biznesu w branży foto bo niemam takiej potrzeby. A wynagrodzenie jakie otrzymuje przeznaczam na rozwijanie pasji (inwestycja w sprzęt i jego amortyzacja). Napisać coś anonimowo każdy może panie "gość" . Mniej odwagę ocenić mnie podając swoje personalia żebym wiedział kto mnie ocenia. Pozdrawiam :)
  • Gość: Księgowy amator IP: *.dynamic.mm.pl 23.02.18, 23:12
    Z tym chwaleniem się wynagrodzeniem za foto, nie prowadząc biznesu to uważaj, bo Cię US zacznie ścigać o niezapłacone podatki a ZUS o składki...
  • Gość: PrzyjemskiPhoto IP: *.play-internet.pl 23.02.18, 23:41
    Po pierwsze aby przyjść zlecenie od czasu do czasu nie trzeba działalności gospodarczej. Po drugie US nie będzie ścigał bo podatek dochodowy otrzyma z umowy o dzieło w wysokości 18% rozliczony w PIT 36. Po trzecie ZUS nic do tego niema. Bo działalności nie prowadzę. A po czwarte zapraszam do lektury co to jest działalność gospodarczą a co umowa o dzieło.

Najpierw się dobrze dowiedz nim się wypowiesz... Pozdrawiam
  • Gość: pikaczu IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.02.18, 00:36
    Hmmm hobbysta to raczej na własny użytek.Jak ktoś chce porządne fotki to wie gdzie się zgłosić,a na takie "hobbystyczne"to chyba może bardzo niska cena skusić adekwatna do ich jakości.
  • Gość: Księgowy amator IP: *.dynamic.mm.pl 24.02.18, 12:30
    Jak na umowę o dzieło to luz (sam tak funkcjonuje), pisałem w dobrej wierze bo wcześniejsze posty nie wskazywały na taką formę uregulowania wynagrodzenia. Pozdrawiam i nie odbieraj moje osoby jako krytykanta...
  • Gość: fotograf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.18, 12:34
    Jak hobbysta może tytułować się fotografem:)
  • Gość: Quentin IP: *.184.223.192.ipv4.supernova.orange.pl 24.02.18, 14:13
    A czemu nie? Fotograf-hobbysta i wszystko w temacie.

Z całą sympatią - faktycznie zdjęcia są dość "przeciętne", chwalenie się używania trybu ręcznego z nikogo nie czynią artysty.

Niestety, większość zdjęć jest nieostra, gra światłem jest dyskusyjna, komuś się to może oczywiście spodobać, np. żonie pana Przemka ;)

Ale oferowanie usług z takim warsztatem... No, chyba że w ramach doszkalania i tworzenia portfolio. Szczerze życzę progresu i zmuszenia mnie do pochwał za kilka lat.
  • Gość: fotograf IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.02.18, 14:17
    No zdjęcia na własny użytek spoko.
  • Gość: hahaha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.18, 15:00
    Posiadam odpowiednie kwalifikacje do fotografowania w kościołach na uroczystościach, więc nie musisz się martwić że któryś ksiądz nie pozwoli na fotografowanie (a takie przypadki się zdarzają) hmm hobbysta...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.