Dodaj do ulubionych

zamknęli haos???

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.18, 18:15
Czyżby Haos poszedł już z torbami?? Od trzech dni nieczynne. Jakie macie o tym informacje?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Xxx IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.18, 20:53
    Czas najwyższy
  • Gość: chłopzmazur IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 22.02.18, 20:55
    No wychodzi na to ze zamknęli. Dużej straty nie ma i tak juz tam mało kto chodził...
  • Gość: Gosc IP: 171.25.230.* 26.02.18, 08:52
    Ja chodzilem.
  • Gość: ese IP: *.static.ip.netia.com.pl 23.02.18, 09:55
    Haos po prostu nie umiał konkurować z innymi lokalami. Ja myśląc o kebsie/pizzy to od razu narzuca mi się na myśl megusta lub pablo. Wybór zawsze pada na jeden z tych dwóch.

Gdyby te lokale zrobiły sobie profil na pyszne.pl to byłoby super i z pewnością zwiększyłaby się liczba klientów, a pieniądze za jedzenie wpływają od razu na konto (Przy zamówieniu masz opcję płatności z góry, przelewem. Oczywiście można też wybrać opcję płatności przy odbiorze). Wystarczy poświęcić godzinę na wprowadzenie menu na stronę i wtedy każdy może sobie przez internet w kilka sekund zamówić żarcie. Ekstra sprawa, tylko z Chełmna nie ma tam żadnego lokalu...
  • Gość: Klijent IP: *.centertel.pl 23.02.18, 14:16
    Bo po co pośrednik ma zarobić na tym ?
    Kto ma zamówić to zamówi telefonicznie.a i płacenie przy odbiorze jest lepsza opcja .jak się spóźnia lub coś schorzenia to po prostu rezygnujesz a nie płacisz za kota w worku...
  • Gość: adi IP: *.dynamic.mm.pl 26.02.18, 21:14
    Co z tego jak na dobrego kebsa trzeba do Hamburga jeździć ?
  • Gość: Mokasyn IP: *.tvgawex.pl 26.02.18, 21:41
    Adi daj namiar na dobrego kebsa w Hamburgu, bo ja w ostatnim czasie na dobrego prosto do istambulu latam. Hamburg byłby mi bardziej po drodze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.