IP: 109.77.226.* 23.02.18, 15:32
witam ja z zapytaniem czy się coś zmieniło w chełmnie od 13 lat czy warto wracać ? z emigracji
Edytor zaawansowany
  • Gość: ukochany kraj ... IP: *.dynamic.mm.pl 23.02.18, 17:15
    Kulfonie widać że długo cię tu nie było, teraz kulfony wyszły z mody , na topie są KULSONY - zbrojne ramię rządzących. A co do twojego pytania , widać że na emigracji żart ci się wyostrzył. Degerngolada w nacjonalistczno- katolickim sosie nabrała tempa. Nie chcę być złym prorokiem ale wielkimi krokami zbliża się czas, że katolandu opuścić nie będzie można , tak obrazowo przypomnij sobie "rozkosze lat komuny.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 23.02.18, 18:42
    Już pisiedlcy budują centralny port lotniczy pod jakąś zapadła wioską , aby zaspokoić potrzeby powracających emigrantów z dobytkiem przesiedleńczym. Rynair szykuje dodatkowe loty, podobno minimum 30 na dobę.
    Emigranci powracający do macierzy spiesza się, aby załapać się na mieszkanie + z dopłatami do czynszu i socjal 500+.
  • Gość: powroty IP: *.tvgawex.pl 24.02.18, 10:39
    Jak widzisz przez, przez "bul" goryczy i porażki odstawienia od koryta dowiedziałeś się o tym iż działają u nas z powodzeniem programy prospołeczne a bezrobocie jest najniższe w historii jego pomiarów. Jeżeli masz głowę na karku to bez problemu poradzisz sobie i w Chełmnie otwierając dobrze prosperujący interes co widać po autach jakie jeżdżą w tym małym mieście bo przyznasz, skoro w tak małym miasteczku BMW z M na klapie, Mercedesy klasy S, najnowsze AUDI czy LEXUSY nie robią na nikim już wrażenia to coś musi być na rzeczy..... Z drugiej strony masz NIEUDACZNIKÓW, życiowych których jedynym zajęciem jest pobieranie 500+ od znienawidzonego rządu i biadolenie jakie to mieszkania są drogie. A co do sytuacji w kraju? Zmieniło się dużo gdyż z kraju który jak marionetka wykonuje polecenia staliśmy się krajem który nie słucha nikogo a kiedy próba sił i straszenie sankcjami nie pomogło Bruksela nie wie jak wyjść z twarzą i po cichu wycofuje się ze swoich pomysłów. Masz głowę na karku?? Możesz wracać.....
  • Gość: Ela IP: *.tvgawex.pl 23.02.18, 18:51
    Zależy czego oczekujesz...
    Za granicą lepsze są tylko pieniądze. Lecz nie masz mormalnego życia,rodziny.jeżeli masz jakiś grosz aby kupić mieszkanie to wracając możesz tu fajnie żyć.
    Prace da się znaleźć i można spokojnie zyc.
    Oczewiscie zaraz będą głupie komentarze,narzekania itp.jak to u nas...maruderow jest pełno
    Ja wróciłam niedawno i bardzo się cieszę że jestem w końcu..u siebie.. w kraju.wrecz żałuję że zrobiliśmy to tak późno.czas na powroty jest dobry .nawet w takim Chełmnie da się normalnie zyc...
  • Gość: tubylec IP: *.dynamic.mm.pl 23.02.18, 20:32
    Ela - jeśli nie jesteś PiSowskim hejterem to pochwal się i przybliż to swoje szczęście. Jestem mieszkającym w Chełmnie od lat, znam prawie wszystkich ale o takim ewenemencie jak twój powrót nie słyszałem i nikt z moich znajomych nie słyszał, może wróciłaś incognito ?
  • Gość: Ela IP: *.tvgawex.pl 23.02.18, 21:40
    Polityka mnie nie interesuje bo na polityków nie liczę.trzeba liczyć samemu na siebie...
    Po co mam chwalić sie i przybliżać moje szczęście?
    Aby tacy jak ty żyli moim życiem i plotkowali ?
    Typowe podejście-żyć cudzym życiem a nie zająć się własnym i coś w życiu osiągnąć.
    Znasz prawie wszystkich- gratuluję znajomości-:)
  • Gość: powroty IP: *.tvgawex.pl 24.02.18, 10:43
    Idealnie to ujęłaś, skończył jeden temat a zaraz pewnie przeskoczy do tematu z mieszkaniami i wyleje swoje żale jakie są drogie :). Typowy NIEUDACZNIK który biadoli ale siedzi na przysłowiowej dupie i nic nie robi.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 24.02.18, 12:10
    Jesteś typowym druniem, który atakuje dyskutantów jak coś piszą nie po twojej myśli. Widać, że w tej umieralni dobiegnie kres twoich dni.
  • Gość: Coda IP: *.play-internet.pl 24.02.18, 09:58
    Jesli jestes w wieku w ktorym nie musisz juz pracowac lub twoj status majatkowy jest wystarczajacy by nie pracowac to wracaj do Chelmna :D Jesli jednak nie , to za zaoszczedzone pieniądze kup mieszkanie w miescie z perspektywami ! Swiecie , Bydgoszcz, Toruń. Co do twojego pytania.... Ooo tak ! Duzo sie zmienilo ! To jeszcze wieksza umieralnia niz 13 lat temu tyle ze z wyremontowanymi zabytkami ! Nie wracaj tu tylko dla znajomych czy rodziny. Tych mozesz przeciez odwiedzac :) inaczej czeka cie taka sama wegetacja w jakiej oni tkwią
  • Gość: gośććććććććććć IP: *.play-internet.pl 24.02.18, 21:31
    taaaaaaaaaaa.....tutaj jak już to wracać...ale np.raz na rok...dwa...
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 24.02.18, 22:28
    Chełmno to taki duży DPS.
  • Gość: Hanna IP: *.hsi06.unitymediagroup.de 24.02.18, 10:19
    Miasto wypieknialo zawsze wracam z checia do domu na urlop .
  • Gość: hahahaha IP: *.dynamic.mm.pl 24.02.18, 10:34

Taaaaaaaaaaaa, cudownie
  • Gość: golo IP: *.dynamic.mm.pl 24.02.18, 14:05
    TO misato starcyh ludzi :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.