IP: *.tvgawex.pl 03.03.18, 00:11
czy wy też macie taki kiepski internet ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Uzytkownik IP: *.centertel.pl 03.03.18, 10:35
    Od 2 tygodni Internet gawexu jest do dupy.ssdzilem że to tylko u mnie.chyba nie jestem sam...
  • Gość: net IP: *.tvgawex.pl 03.03.18, 10:38
    Tak też to własnie zauważyłem internet do dupy a płacić trzeba,nie rozumiem.
  • Gość: Uzytkownik IP: *.centertel.pl 03.03.18, 10:45
    Z tego co wiem jeżeli usługa nie jest w pełni dostępna to nie trzeba płacić za cały abonament. Muszę to sprawdzić
  • Gość: ja IP: *.tvgawex.pl 03.03.18, 11:16
    U mnie bylo zawsze ok tylko w wczoraj (piątek) cos padł.
  • Gość: tg IP: *.tvgawex.pl 04.03.18, 11:37
    wielokrotne interwencje ! przerwy ! wooooolny!przerwy!
  • Gość: Kazik IP: *.play-internet.pl 05.03.18, 15:33
    Polecam celcom
  • Gość: jaaa IP: *.static.libet.pl 05.03.18, 15:52
    Ja mam podobny problem, ale z multimediami bo non stop mi net rwie i resetuje się router. Porażka
  • Gość: Zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.18, 16:05
    Porażka
  • Gość: telman IP: *.man.bydgoszcz.pl 06.03.18, 14:23
    Ja też swoje doświadczenia opiszę;
    internet tragedia !!!!!!, jeżeli by zapewnili chociaż 16 Mbps stabilnie to pal ich licho, ale ten co chwilkę się zrywa albo prędkość spada do 1 Mbps gdzie stawia nas to na równi z krajami 3 świata !!!
    kasę biorą niemałą, bo konkurencja taką pipidówkę olała, ale mam nadzieję że wysyłając zainteresowanie do poważnego dostawcy i kilku telefonach może ktoś w końcu do nas dotrze !!!
    ci ludzie jak dzwonisz są oderwani od rzeczywistości, niech spojrzą na ranking prędkości internetu i ich stawki ....
    a za kasą to piszą i wydzwaniają w mgnieniu oka, jakby tak skuteczni byli z dostawą netu to by problemu nie było ....
    ale jak pisałem niedługo mam nadzieję ....
  • Gość: prawiebyły IP: *.tvgawex.pl 08.03.18, 21:40
    internet od kilku miesięcy dno, muł i wodorosty w 21 wieku takie rzeczy, ja uciekam i kilku moich sąsiadów również, limit zaufania wyczerpany !
  • Gość: uuu IP: *.tvgawex.pl 09.03.18, 17:22
    ja na Gawex nie narzekam,problemy i awarie zdarzają się wszędzie,a jeśli już to panowie tam pracujący zawsze służą pomocą
  • Gość: telman IP: *.man.bydgoszcz.pl 13.03.18, 13:35
    pomocą służą lecz na kilka godzin, potem znowu problemy, awarie, i inne tłumaczenia
    mam porównanie w 2 innych lokalizacjach awaryjność gawexu porażająca w porównaniu z innymi
    technologia co jest wynikiem prędkości też .....
    do uuu : sądzę że piszesz z firmy, bo kogo znam i ma gawex to klnie niemiłosiernie ....
  • Gość: EXo IP: 171.25.230.* 13.03.18, 20:55
    Zapraszam do CELCOMU net na światłowodzie,zero cięcia czy spowalniania i braku sygnału.
    Nawet pod obciążeniem zbytnio nie odczuwam spadku.Też miałem Gawex i Multimedie tych dwóch firm nie da się porównać z tym co mam teraz.Telewizja też ok. oglądasz co chcesz np.KSW zamawiasz z pilota dekodera i masz odrazu czy inne pakiety typu HBO,Canal+.Dodatkowo cały swój pakiet tv możesz sobie oglądać w smartfonie gdziekolwiek jesteś z apką JAMBOX.
  • Gość: telman IP: *.man.bydgoszcz.pl 14.03.18, 13:36
    ciekawa propozycja 4 razy szybszy internet i jeszcze taniej ....
    gawex z taką infrastrukturą to upadnie niebawem ...
  • tomaszkowal88 18.03.18, 00:40
    Słabo u nich

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.