Dodaj do ulubionych

Wolna od handlu niedziela

IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 09:40
Byliście rano w sklepie? Widzieliście? Wszyscy zachłystujacy się losem sprzedawców, popatrzcie dziś na nich! ta wolna niedziela nie wystarczy na regenerację! Teraz klęska myślenia pisowskich rządzących wreszcie dotyka i tych co uważają że to rozruby na górze i ich nie dotyczy.
Edytor zaawansowany
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 10:36
  Brakuje jeszcze ustawy o nakazie chodzenia do kościoła z rodziną pod groźbą kary do lat 5.
  Listy obecności, kontrolerzy chodzący po domach. I będzie git.

  Choć są w Chełmnie ludzie, którzy bywają na mszach dwa razy dziennie w każdy dzień tygodnia, przez co podnoszą średnią dla ciemnego luda. Ale to ciągle mało...
 • Gość: lekarz psychiatra IP: *.tvgawex.pl 10.03.18, 12:52
  Widzę że się męczysz ze swoją obsesją , to się nazywa schizofrenia !
 • Gość: tt IP: *.tvgawex.pl 10.03.18, 13:21
  gościu: medyk wooooła chodź chodź do mnie!
 • Gość: fiu fiu IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 14:18
  Zarówno lekarz psychiatra jak i tt to pewnie przedstawiciele nowej, zweryfikowanej przez nową władzę ELYTY. Po poziomie wypowiedzi wszędzie ich poznacie.
 • Gość: Kaktus IP: *.tvgawex.pl 12.03.18, 11:38
  Jeśli chcesz takiej represji, koniecznie musisz zagłosować za PO. Sprowadzą Ci nachoźców, oni wprowadzą islam i wtedy będziesz musiał chodzić - tyle że do meczetu:)
 • Gość: do fiu fiu IP: 95.40.15.* 10.03.18, 19:12
  Widzę, że masz jakiś problem. Czy chciałbyś o nim porozmawiać? Nie można w sobie skrywać żalów, bo potem można mieć z samym sobą coraz większe kłopoty. Otwórz się człowieku opowiedz o swoich problemach może ktoś tobie będzie w stanie pomóc.
 • Gość: hahaha IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 20:22
  wpis rzeczniczki Prawa i Sprawiedliwości, Beaty Mazurek, która na Twitterze zaapelowała do wyborców PIS

  NSZZ "Solidarność" apeluje o zgłaszanie wszystkich przypadków łamania ustawy ograniczającej handel w niedzielę. Zastrzeżenia można zgłaszać w samym związku, a także przesyłać do Państwowej Inspekcji Pracy.

  W niedziele objęte zakazem w każdym powiecie inspektor będzie pełnić dyżur. Jego zadaniem będzie sprawdzanie zgłoszeń w tej sprawie. Przypadek łamania zakazu będzie mógł zgłosić każdy - dzwoniąc na specjalne numery telefonów, które mają zostać zamieszczone na stronach internetowych okręgowych inspektoratów pracy.

  Brawo. PIS zachęca do udziału w TSW OOD ( tajny społeczny współpracownik ochotniczych oddziałów donosicielskich) donosicielskich).
 • Gość: do hahaha IP: 95.40.15.* 10.03.18, 21:28
  Widzę, że bardzo interesuje ciebie ta sprawa. Ciekawe dla czego?
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 10.03.18, 21:49
  Widzisz dlatego, że normalni Polacy żyli dotąd w przekonaniu, że okupacja a potem ormowska komuna wyczerpały miejsce w społeczeństwie/ nie myślę o donosicielstwie sakralnym zwanym spowiedzią/ na zżeranie go przez raka donosicielstwa , szpiclowania czy sygnalistów uznanych za cnotę przez PiS. Teraz wszystkim , którzy nie charakteryzują się deficytem intelektu mają kolejny namacalny dowód dokąd ta władza zmierza.
 • Gość: gość IP: 77.111.244.* 10.03.18, 23:17
  Kto nie z nami, ten wróg.

  Nastał czas kapusiów!
 • Gość: #do hahaha IP: *.play-internet.pl 12.03.18, 17:55
  Wszystkich interesuje ! Jak wyszlo na jaw ze komuna wyprodukowala TWBolka to wszyscy oburzeni larum podniesli ...Dzis po latach PIS produkuje "Bolkow" tak okolo ponad 300 ich naliczyli a to tylko po pierwszej niedzieli
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 19:35
  Moherowe Chełmno w czołówce donosicielstwa w województwie.

  Odebraliśmy kilkanaście takich sygnałów. Głównie z Bydgoszczy, Torunia, Chełmży czy Chełmna - mówi Waldemar Adametz, zastępca Państwowego Inspektora Pracy w Bydgoszczy.

  więcej Gazeta Pomorska
 • Gość: bies IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 20:38
  Bo tu egzystują żyjący jeszcze kryptopisiacy. Pogratulować moherowym babciom i dziadkom , gorliwym okupantom kościelnych ław - rozumienia katolicyzmu i głębokości ich wiary. Jeśli istnieje szatan , to nie może się doczekać kiedy nastąpi zaciąg z Chełmna , żeby przekąpać to towarzystwo w smole piekielnej a reszty dokona ogień piekielny.
 • Gość: do gościa IP: 95.40.15.* 11.03.18, 00:06
  Szkoda, że nie rozumiesz co się dookoła dzieje. Ciągle są my i oni. Tylko, że teraz wciąga się w to UE. Czy Polacy nie umieją normalnie żyć? Czy według ciebie donosy opozycji na swoją ojczyznę do Niemiec i UE do bardzo dobre działanie?
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 11.03.18, 07:12
  A kto skutecznie i bezwzględnie podzielił społeczeństwo ? Ja czy Kaczyński i jego ekipa.

  Już wkrótce chełmińskie rodziny w ramach odzyskanego czasu dla siebie będą mogły spacerować po odnowionym Placu Wolności miedzy samochodami różnej maści komiwojażerów z całego kraju a następnie udać się do ronda na pokaz i sprzedaż maści na głupotę rządzących. A to wszystko dzięki radnym i burmistrzowi, którzy doskonale wpisują się w proces rujnowania Polski.
  Kto wie, może Adrian przyjedzie?
 • Gość: do do goscia IP: *.play-internet.pl 11.03.18, 19:14
  <Szkoda, że nie rozumiesz co się dookoła dzieje.> No ty to juz jakis dziwny jestes ! Donoszą na swoja Ojczyzne ? A od kogo czerpali wzorce ? Przeciez nikt inny jak PIS donosil kiedy byl w opozycji !
  Nie pamietasz tego ? Za maly byles czy co ?
 • Gość: do gościa IP: 95.40.15.* 11.03.18, 09:11
  "A kto skutecznie i bezwzględnie podzielił społeczeństwo ? Ja czy Kaczyński i jego ekipa."
  Nic by nie zdziałali gdyby nie trafili na bardzo podatny grunt oraz bezmyślne działanie totalnej opozycji która za wszelką cenę podziały chce utrzymać. Być może totalna opozycja nie mając żadnego programu gospodarczego dla naszej ojczyzny uważa, że dalsze podtrzymywanie podziałów to jedyny sposób na przeżycie do kolejnych wyborów.
  A w pozostałych sprawach to zgadzam się z tobą. Radnym emerytom i zawodowym radnym powinniśmy za ostatnie pomysły już zdecydowanie podziękować. Dorzucił bym jeszcze kino za 6 milionów bez ekranu i urządzeń audiowizualnych, kupno jednostki bez jakiegokolwiek pomysłu co dalej, podniesienia sobie diet a nam podatków, brak wizji rozwoju miasta, "tłumy inwestorów których sprowadzili do miasta", remonty ulic, ostatnie walentynki itp.
  Chyba już najwyższy czas żeby radni zaczęli szukać sobie innych sposobów dorobienia do emerytur i wypłat - szczególnie ci "biedni i degradowani" od radnego Błażejewicza"
 • Gość: Yo IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.03.18, 09:27
  To proste, jeśli nie zmienią się radni, nie zmieni się nic w mieście. Logika. Na razie radni służą dobrze... sobie.
  Od 20 lat te same osoby zarządzają. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, jak funkcjonuje miasto, przy kolejnych wyborach weź w nich udział i zagłosuj na kogoś innego.
 • Gość: do do do gościa IP: 95.40.15.* 11.03.18, 20:48
  "<Szkoda, że nie rozumiesz co się dookoła dzieje.> No ty to juz jakis dziwny jestes ! Donoszą na swoja Ojczyzne ? A od kogo czerpali wzorce ? Przeciez nikt inny jak PIS donosil kiedy byl w opozycji !
  Nie pamietasz tego ? Za maly byles czy co ?"
  Ale chyba dobrze robili skoro totalna opozycja ich naśladuje? Gdyby robili źle, to zapewne totalna tego by nie robiła!!!!! A tak na poważnie, to podaj przykłady takiego masowego donosicielstwa do UE i Niemiec jak obecnie. Myślę że to jedyne ich działanie i opozycyjny sukces z którego będą znani. Bo nic konkretnego nie potrafią polakom zaproponować!!!!
 • Gość: na odlew IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 10:07
  O czym wy piszecie? szanowni dyskutanci? jakich przykładów i komu potrzeba? Może odwróćcie pytanie - proszę podać choć z jeden przykład działania czy ustawy tej nieudolnej PiSowskiej władzy, który nie woła o pomstę do nieba i bez czyjejkolwiek ingierencji powoduje kontrreakcję UE, USA, Izraela, Ukrainy ... czy jakiegokolwiek państwa z wyjątkiem Bałtyku. Polska nie zaczęła istnieć i się liczyć od końca 2015 roku, Polska przed 2015 r jako liczący się a nie chory człowiek Europy była członkiem wspólnoty gospodarczo-militarnej gdzie fundament stanowią wartości zniszczone przez PiS.
 • Gość: Do do goscia IP: *.play-internet.pl 12.03.18, 17:49
  Nie mnie oceniac czy dobrze robili ! A jesli mam juz oceniac obiektywnie to i PIS i PO robili zle ! Ale na milosc boska nie mozna mowic ze jak PIS donosil to bylo dobrze a jak PO to zle ! Chcesz przykladow to nie badz leniwy i sie wysil Google jest wielke
 • Gość: do na odlew IP: 171.25.230.* 12.03.18, 11:32
  "O czym wy piszecie? szanowni dyskutanci? jakich przykładów i komu potrzeba? Może odwróćcie pytanie - proszę podać choć z jeden przykład działania czy ustawy tej nieudolnej PiSowskiej władzy, który nie woła o pomstę do nieba i bez czyjejkolwiek ingierencji powoduje kontrreakcję UE, USA, Izraela, Ukrainy ."
  Jest krzyk, rozpacz. szok i niedowierzanie. Bo jakim prawem Polska chce sama o sobie stanowić. Jakim prawem chce bronić swoich obywateli i swej suwerenności bez zgody państw które raczyłeś wymienić. Wszyscy oni byli przyzwyczajeni do tego, ze polskie władze klepie się po plecach i ustala co mają robić, jakie prawo wprowadzać aby tylko innym żyło się dobrze naszym kosztem. My mieliśmy tylko wychowywac i kształcić obywateli po to aby mogli opuszczać kraj i pracować u nich za najniższe wynagrodzenie. Mieliśmy być kolonią i rynkiem zbytu dla przeterminowanych i najniższej jakości towarów. A teraz kiedy się rozwijamy, dochód narodowy wzrasta, ludzie znajdują prace podnosi się wielki krzyk bo taka sytuacja powoduję utrate taniej siły roboczej, rynku zbytu i powstanie nowej konkurencji. Tracą możliwość decydowania o naszym kraju i to najbardziej się im nie podoba.
 • Gość: na odlew IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 12:07
  Znów wracamy do skompromitowanej bajki " Polska Chrystusem narodów " zapominając o tym jak Chrystus skończył, ale miał ponoć na jego szczęście potężnego prorektora. Skąd ty dyskutancie się urwałeś ? Mały słaby kraik , w pechowym położeniu w Europie, przypadkowo , przejściowo rządzony przez jeszcze mniejsze intelekty, ma rozstawać po kątach tych, którzy są potęgami a za chwilę pokażą gdzie jest jego miejsce. Czy sam nie dostrzegasz, że to co robi władza to nie metoda tylko szaleństwo! Kiedyś w sytuacji beznadziejnej można było liczyć na wstawiennictwo autorytetu papieża- Polaka ale dziś opasłe biskupy nawet to zniszczyli.
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.18, 10:47
  Ale ci ta pisowska propagnda wyprała mózg. Jak wam pisuaram tak źle w tej złodziwjskiej UNII to ogłoście polexit. Ciemny lud to poprze
 • Gość: do na odlew IP: 171.25.230.* 12.03.18, 13:35
  " Mały słaby kraik , w pechowym położeniu w Europie, przypadkowo , przejściowo rządzony przez jeszcze mniejsze intelekty, ma rozstawać po kątach tych, którzy są potęgami a za chwilę pokażą gdzie jest jego miejsce. "
  To właśnie ludzie tacy jak ty z kompleksami wmawianymi od kilkudziesięciu lat o uniżoności Polski i Polaków doprowadzili do sytuacji w której jak powiedział przywódca totalnej opozycji "Polska to nienormalność". To dzięki takiej postawie w Polsce podobno Polakom nic się nie opłacało robić i zamykano fabryki, stocznie, huty. Nie opłacało się ale tylko tak długo jak były w polskich rękach. Jak przejał je obcy kapitał to zaraz okazało się że mogą działać. Problem jednak w tym, że zagraniczni właściciele zyski jakie z ich działalności uzyskują wywożą do siebie - bo na takich zasadach były sprzedawane - ciekawe dlaczego?. A my nikogo po kątach rozstawiać nie chcemy. Walczymy tylko o swoje miejsce w UE. Walczymy o swoje suwerenne miejsce a nie o pozycję wasala w UE. Czy to tak ciężko tobie zrozumieć?
 • Gość: na odlew IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 13:40
  Walczcie , przeszkadzać ci w tym nie będę, ale mnie i mnie podobnym z wami nie po drodze i na nas nie liczcie.
 • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 12.03.18, 15:06
  Naród chowany przez PIS na jedną jedyną słuszną modłę, naród wybrany.
  Czyż to nie faszyzm?
 • Gość: do gościa IP: 95.40.15.* 12.03.18, 15:42
  "Naród chowany przez PIS na jedną jedyną słuszną modłę, naród wybrany.
  Czyż to nie faszyzm?"
  Ciekawe zestawienie. Popatrz jak wychowywany jest naród amerykański, niemiecki, holenderski, angielski itp.Tylko jak to mówi przywódca totalnej opozycji "polskość to nienormalność" ma być sposobem na jedynie słuszną modłę chowania narodu przez opozycję.
 • Gość: antychryst IP: *.tvgawex.pl 13.03.18, 15:00
  Podpierdzielic wszystkich bo moze zarobi pare zlotych w ta niedzielę to jest to co moheron wychodzi najlepiej.
 • Gość: do antychrysta IP: 95.40.15.* 14.03.18, 08:30
  "Podpierdzielic wszystkich bo moze zarobi pare zlotych w ta niedzielę to jest to co moheron wychodzi najlepiej." Ciekawe, że takie podejście do lamania prawa spotyka się tylko u nas. W innych krajach UE był by czymś zupełnie normalnym i nikt tam nie robi z tego problemu. Może dlatego tak dalego nam do nich bo u nas cwaniactwo, łamanie prawa ma społeczną aprobatę.
 • Gość: w odp IP: *.dynamic.mm.pl 14.03.18, 08:50
  O jakim poszanowaniu dla prawa mówisz? Nie wie czy jesteś przeciętnym zjadaczem chleba , bo wtedy mozna przyjąć do wiadomości twoją wypowiedź, czy pisowskìm hejterem a wtedy to już inna rozmowa i zaczynamy pytania o szacunek najwyższych formalnie władz w tym kraju: PADa do poszanowania konstytucji, parlamentu do stworzenia atrapy TK, ministerstwa sprawiedliwości choćby w kontekście opinii Komisji Weneckiej i opcji atomowej UE z Art.7. Czego trzeba więcej? Jak masz odpowiadać w stylu bełkotu TVPis to daruj sobie, szkoda czasu.
 • Gość: Do goscia portalu IP: *.play-internet.pl 18.03.18, 20:06
  A to dziwne ! bo o ile mi wiadomo Hiszpania i Portugalia, (bądz co badz kraje zyjace rowniez z turystyki) tez nalezy do unii a jednak oni rozumieja ze w weekend robi sie najwiekszy bussines i nie ma tam zadnych zakazow !
 • Gość: do w odpowiedzi IP: 95.40.15.* 14.03.18, 09:52
  Mówię o poszanowaniu prawa przez wszystkie strony. Taśmy ujawnione z podsłuchów w "Sowa i przyjaciele" pokazuje dobitnie, że z prawem to się mijają jedni i drudzy. Co do obecnych działań to tak do końca nie jestem przekonany co do łamania prawa a w szczególności konstytucji. Konstytucja jest tak napisana, że praktycznie przeciętnie zdolny prawnik jest w stanie udowodnić, że jest łamana lub nie. Zapisy są tak sformułowane aby były niejednoznaczne ale zawsze tak sformułowane żeby kilka grup społecznych nigdy nie odpowiadało prawnie za swoje czyny. Dlatego też sądzie kradnie ale jest niewinny - bo przemęczony, czy ostatnio uniewinniają prokuratora bo nie był świadomy, że jest pijany. Zauważ, ze konstytucja nie broni zwykłych ludzi którzy za drobną kradzież odsiadują wyroki. Zastanów się jeżeli chcesz kiedy ta konstytucja powstała i jacy ludzie mieli decydujący wpływ na zawarte w niej treści.
 • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.18, 11:41
  Konstancja ma zapisy konkretne. Np, że prezydent musi zaprzysiądz wybranych przez Sejm sędziów, że wyroki TK są ostateczne i niezwłocznie publikowane przez rząd w monitorze, że kadencja Prezesa SN trwa sześć lat, że KRS jest niezależna od polityków, że sędziowie są niezawiśli Itp.itd. Wszystkie te konkretne zapisy konstytucji PIS łamie i za to kiedyś odpowie karnie.
 • Gość: ssz IP: *.play-internet.pl 18.03.18, 18:38
  ludzie sie przyzwyczają
 • Gość: ręce opadają IP: *.dynamic.mm.pl 18.03.18, 21:58
  Do czego? Że wszystko zdycha w upadłym mieście?
  A odnośnie tego filozofa, który oczekuje, że konstytucja jest za ogólna i nie broni zwykłych ludzi, to nie wiem czy śmiać się czy płakać jak czyta się takie dyrdymały kompletnego dyletanta. Ale nie ma się co dziwić, to średnia chełmińska.
 • Gość: do ręce opadają IP: 171.25.230.* 19.03.18, 09:27
  Niestety codzienność pokazuje, że ten niby "dyletant ma rację"
  - sędzia kradnie - niewinny bo przemęczony mówią koledzy sędziowie
  - prokurator złapany na jeździe pod wpływem alkoholu, wyrok - niewinny bo nie miał świadomości że jest pijany
  - sędzia kradnie części do wiertarki - uniewinniony przez kolegów (będzie otrzymywał trochę niższe wynagrodzenie)
  Pomyśl jakie wyroki za te przewinienia otrzymał by zwykły obywatel a potem dyskutuj na temat zmian.
 • Gość: ręce opadają IP: *.dynamic.mm.pl 19.03.18, 10:03
  Nie wiem czy cię stać na to ale spróbuj na chwilę oderwać się od jadu sączonego przez twoją TVPis i pomyśl: mamy ok 10 tyś. sędziów czynnych, jak w każdej grupie znajdą się jednostki patologiczne, niech będzie ich z 3% , nikt temu nie zaprzecza tak jak i istnienia kolesi po fachu którzy tych patroli będą bronić. I co czy jest to powód wyzywania czy pastwienia się nad całym stanem sędziowskim.? I teraz drugi przykład: mamy w Polsce więcej niż sędziów księży. Jak w każdym dużym środowisku nie da się uniknąć patologii. Przyjmijmy z tolerancją te same proporcje do pedofilii wśród księży i co ? na widok każdego zakonnika gawiedź krzyczy: pedofil!? - bzdura. Ale nie ma przyzwolenia ani władzy, ani afiliowanych przy niej środków masowego przekazu ani środowisk przykruchtowych do nagłośnienia bulwersujących przypadków. I żyjesz w takiej ułudnej świadomości , z którą jest ci wygodnie ale czy prawdziwie?
 • Gość: do ręce opadają IP: 171.25.230.* 19.03.18, 10:48
  Ja nie pastwie się nad nimi tylko pokazuje jak zapisy konstytucji pozwalają na to aby jednym włos z głowy nie spadł a drudzy (zwykli obywatele) odpowiadali za swoje przewinienia. Pytam czy tacy sędziowie i ich koledzy podejmujący takie decyzje powinni być jeszcze sędziami? A tak na marginesie to ci co ich w ramach koleżeństwa bronią to już znaczny procent sędziów i to jest dopiero poważny problem. I nadal uważasz, że z konstytucją jest wszystko w porządku i bardzo dobrze się stało, że konstytucja zezwala na takie działania - oczywiście tylko wybranym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.