Dodaj do ulubionych

Dziecko wypadło z okna w Chełmnie 06.04.18

IP: *.rev.kpsi.pl 06.04.18, 12:15
W radiu słyszałem że 16 miesięczne dziecko wypadło z 3 piętra w Chełmnie. Wie ktoś coś wiecej?? co z dzieckiem??
Edytor zaawansowany
  • Gość: hyy IP: *.tvgawex.pl 06.04.18, 13:04
    Wszystko jest napisane na pomorskiej.
  • Gość: ktoś IP: 78.10.205.* 06.04.18, 13:17
    wiadomo jak się nazywał
  • Gość: Wypadek IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 13:19
    Tak jeszcze date urodzenia wage podadza,juz sensacja .Teraz najważniejsze jest dziecko a nie jak sie nazywa
  • Gość: audi IP: *.static.ip.netia.com.pl 06.04.18, 14:06
    Wypadło z 2,5 piętra, opiekowała się nim nieletnia, której najwyraźniej facebook w głowie a nie opieka nad dzieckiem. Tak to jest z tymi małolatami, tylko w smartfonach dupy wypinać do zdjęć.

Słyszałem od sąsiada że ona to dziecko PODNIOSŁA I ZANIOSŁA DO DOMU JAK GDYBY NIGDY NIC. Przecież podnosząc dziecko mogła je uszkodzić, połamać, naruszyć pękniętą kość, doprowadzić do krwotoku, coś strasznego zero odpowiedzialności.

Mam nadzieję że skończy w poprawczaku/więzieniu za swoje czyny. To moja subiektywna opinia.
  • Gość: rozsądku IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.18, 14:58
    Nieszczęśliwy wypadek, cóż takie jest życie. A ty od razu skorzystał byś z rynkowej szubienicy dla de facto drugiego dziecka występującego w roli opiekunki. A skąd miała wiedzieć ( choć sposób postępowania , o którym piszesz jest typowy dla paniki) jak postępować? Gdyby była starym ramolem jak ty może postąpiłaby inaczej, inne doświadczenie, obycie w skrajnych sytuacjach... Masz pretensje i domniemasz , że bawiła się smartfonem nie krucyfiksem. Teraz taki jest ten świat a ty zostałeś w chełmińskich zaściankach i gumakach jak 50 lat temu. Dajcie spokój dziewczynie i jeśli wasza troskliwość jest tak daleko posunięta to życzcie poszkodowanemu dziecku szczęścia.
  • Gość: Gość IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 15:02
    Bardzo dobrze napisane,ten kto juz skazal dziewczyne sam moze miec takie kłopoty.Ludzie najważniejsze jest teraz dziecko i nic innego .nue pytac jak sie nazywalo ,ile wazylo itd .trzeba modlic sie by dziecko wyszlo z tego całe.Chelminska spolecznosc zywi sie taki tragediami
  • Gość: U hxy IP: *.centertel.pl 06.04.18, 16:18
    Może kiedyś o tobie też kiedyś będziemy tak pisać. Albo jesteś półgłówkiem albo dzieckiem. Wypadki się zdarzają
  • Gość: Un IP: *.pl 06.04.18, 14:27
    chelmno.com.pl/2018/dziecko-wypadlo-z-okna-na-drugim-pietrze-zostalo-przetransportowane-do-szpitala-helikopterem-lpr/
  • Gość: Alanek IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.18, 14:54
    Czyj to Alanek wypadł? Znacie Matkę?
  • Gość: vvv IP: *.tvgawex.pl 06.04.18, 15:08
    DO audi ,walnij się w łep!! nie oczerniaj jak nie wiesz jak było,,cwaniaczek ciekawe jak ty byś się zachował na pewno byś spanikował!!obyś nie był w takiej ani podobnej sytuacji!!! łatwo kogoś oczernić ale trudniej potem naprawić krzywdę!!!
  • mm2.7 06.04.18, 18:20
    Jakas Zalewska podobno
  • Gość: Jah IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.18, 17:44
    Wie ktoś co z tym maluszkiem??oby przeżyło!!słyszałam że to nieszczęśliwy wypadek każdemu mogło się zdazyc teraz najważniejsze żeby przeżył
  • Gość: Obserwator IP: *.tvgawex.pl 06.04.18, 18:24
    Prawdopodobnie zmarło 😭😭😭
  • Gość: Gosc IP: *.bredband.comhem.se 06.04.18, 18:35
    Nie nie kazdemu moglo sie zdarzyc.bo jak sie ma dzieci to trzeba miec.oczy dookola glowy jesli to jest to dziecko o ktorym mysle to mamusia ma niewiele wiecej lat niz ciocia
  • mm2.7 06.04.18, 18:47
    Chyba ok 5 lat różnicy No ale najważniejsze jest to aby chłopczyk przeżył biadaczek malutki
  • Gość: taktojest IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 21:55
    czy to ważne ile ma lat , w takiej sytuacji? ludzie...ważne jest teraz życie dziecka , a nie ile mamusia miała lat błagam!!!
  • Gość: Oli IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 21:48
    Agata Zalewska ?
  • mm2.7 06.04.18, 22:05
    Z tego co słychać to tak dokładnie ta
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 06.04.18, 22:29
    Weźcie się za modlenie żeby to dziecko przeżyło i wróciło do zdrowia a nie pie...cie jak na Chełmińskie ameby przystało...
  • Gość: Ja IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 22:57
    Ludzie opamietajcie się przecież to jest tragedia rodzinna czy nie macie za grosz szacunku czy wogole wiecie jak się czuje matka tego dziecka i cała rodzina...
    Nikt z was tego niewie więc dajcie spokój chociazby na forum..
    Nie ważne ile miała lat i kto to taki czy to jest ważne NIE ważne jest oby maluszek żył! US, anujmy ta rodzinę i dajmy chociażby tu spokój. Pozdrawiam
  • Gość: Gość IP: *.tvgawex.pl 06.04.18, 23:08
    Straszna tragedia a Was interesuje tylko kim jest matka i ile ma lat...Szukacie sensacji i zaraz z matki chcecie zezeobić najgorszą,nieodpowiedzialną...Opamiętajcie sie bo to maleństwo właśnie walczy o życia a rodzina z pewnościa przechodzi piekło...
  • Gość: Dali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.18, 23:18
    Macie rację ja sama przeżywam jakby to było moje cały dzień myślę o nim sama mam dzieci w tym wieku i nie przeżyła bym tego straszna tragedia oby maluszek żył cały czas się modlę o niego co ta rodzina przechodzi straszna tragedia
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 06.04.18, 23:25
    Straszna tragedia rodzinna. Te wpisy to masakra, kompletnie nic nie wiecie ,nic ,byle oczerniać, . Nieszczęśliwy wypadek . Mam nadzieję że przestaną być wypisywanr te komentarze idiotów, módlmy się o zdrowie maluszka
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 07.04.18, 00:04
    Ciesze się, że pod moim komentarzem odezwali się LUDZIE, prawdziwi ludzie. Musimy wierzyć w to, że dzieciaczek wróci do zdrowia, będzie się cieszył życiem. Niestety sama osobiście wiem, że nie wystarczy mieć oczu w dupie, bo to są dzieci, wypadki się zdarzają a nie powinny... :( Nam zostaje modlitwa.
  • Gość: Anna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 07:18
    Czy moze ktos wie jak sie ma ten aniolek ??? Mam nadzieje ze nawieksze zagrozenie juz minelo ?
  • Gość: wstyd IP: *.dynamic.mm.pl 07.04.18, 08:57
    Zapomniałaś o wodzie święconej, mohery i chełmińskie wieśniaki , plotuchy, to dla was takie charakterystyczne , macie dniową sensację na tej pustyni , możecie się anonimowo wyżyć na matce, opiekunce, podkreślić swoją zapobiegliwość , wyższość, jacy to nie jesteście mądrzy omiatając ozorem wszystkich po kolei. Wstyd udawani parafianie, którzy jutro gorliwie idąc do kościoła będziecie mieli temat do plotek. Tyle warta jest waszą wiara i wasza rzekomą modlitwa.
  • Gość: sam on IP: *.dynamic.mm.pl 07.04.18, 00:53
    je*bać was aferowicze je*bane zajmijcie sie swoimi dupami
  • Gość: Tata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.18, 08:36
    To pewnie tatuś odpisal
  • Gość: Aduś IP: *.tvgawex.pl 07.04.18, 12:59
    Mam taki pomysł. Żebyśmy my mieszkańcy Chełmna w dniu wyjścia maluszka do domku bo innej opcji nie biorę pod uwagę zebrali się o umówionej godzinie pod jego domem i zebrali zabawki dla niego. Myślę że to jest naprawdę dobry pomysł. Kto mnie popiera?
  • Gość: Hula IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 14:17
    Super pomysl,ja chętnie wezmę w nim udział :)
  • Gość: Hula IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 14:20
    + proponuje stworzyć wydarzenie na facebooku i dodac jak najwieksza liczbe mieszkancow miasta. Na tym forum sami aferowicze i watpie zeby ktoś wzial udzial w inicjatywie :)
  • Gość: pata IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.18, 20:22
    A ja musle ze w tej sytuacji bardziej beda potrzebowac pieniazkow np. Na rehabilitacje czy operacje. Poczekajmy na informacje od rodziny ja chetnie dorzuce sie do zbiorki by tylko ratowac zdrowie malego
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.mm.pl 07.04.18, 14:18
    Jestem za. Powinniśmy się wzajemnie wspierać jako mieszkańcy jednego miasta. ❤️
  • Gość: afawfoa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 14:48
    Wy sie przejmujecie dzieckiem a mamusia na fejsie siedzi i udostepnia konkursiki <3
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 07.04.18, 14:58
    Co za matka ,ona juz wczoraj wieczorem w dupie to wszystko miala
  • agi489 07.04.18, 16:19
    Czy ktoś ma jakies świeże informacje o stanie zdrowia dziecka? Nigdzie nic nie piszą :(
    Ps nie sądzę żeby matka na fejsie siedziała, takie posty same sie udostępniają gdy na to zezwolisz. Współczuje całej rodzinie i trzymam kciuki za Alanka
  • Gość: Hsgsgdhdj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.18, 16:34
    Pół Chełmna chodzi i mówi że zmarł więc też nie wiem co się dzieje chyba to ploty
  • Gość: myszor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.18, 16:41
    Już konkursy znikły
  • Gość: ioio IP: *.dynamic.mm.pl 07.04.18, 16:43
    Dajcie tej matce spokój i nie gadajcie że ma w dupie bo tego nie wiecie.
  • Gość: Wiosna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 18:35
    Czytam nie które kom i nie rozumiem czegoś takiego jak ..to był nieszczęśliwy wypadek...fakt wypadki chodzą po ludziach ale do diabła żyjemy 21 wieku i wiele jest zabezpieczeń szczególnie na okna ...W takim okresie jakimAlanek to dziecko jest ciekawe świata i tym bardziej czujność rodziny powinna być wyostrzona tym dziej że twym mieszkaniu są okna nisko osadzone ...co do matki to się nie wypowiem bo nie znam wiem że młoda i może nie doświadczona choć oczywiście jej to nie usprawiedliwaia ale gdzie była reszta rodziny ?Mam nadzieję że Alanek będzie dzielny i będzie walczył aby wszystko dobrze się skończyło dla niego ..od wczoraj modlę sie za tego Aniołka
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.04.18, 18:45
    Nie chce sobie wyobrazic co przezywa Jego mama
    lzy sie cisna do oczu jak o tym myle. Niech Bog ma w opiece tego malego Aniolka
  • Gość: CHEŁMINIAK IP: *.tvgawex.pl 07.04.18, 22:34
    Szkoda maluszka że tak się stało tylko biedna teraz rodzina ma okropne dni naprawdę współczuję im i życzę żeby maluszek przeżył i był zdrów jak rybka,dziękuję i pozdrawiam z szacunkiem rodzinę.
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.18, 00:03
    Nie wyobrazam.sobie zeby bylo inaczej
    Oby ten kochany Aniolek wyzdrowial
  • Gość: A kisz IP: *.dynamic.mm.pl 08.04.18, 10:22
    Chory moherze - jaki sens ma twój wpis. Idź lepiej do kościoła i grzej ławę , będzie to miało taki sam sens jak twoje wpisy. Pustak.
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.04.18, 13:15
    Bede sie za Ciebie modlic 😉
  • Gość: kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.18, 22:42
    wiadomo coś o stanie zdrowia tego chłopczyka?Modlę się o tego aniołka aby wszystko było dobrze
  • Gość: Olo IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 09:04
    Trzeba życzyć dziecku dużo siły a lekarzom szczęścia by je uratowali a psu na budę potrzebne są te fałszywe smędzenia moherowych babek , najpierw omiatających ozorami całą rodzinę i matkę dziecka . Te udawane modlitwy zostawcie dla siebie w swoich intencjach bo skamlanie o rozum w waszym przypadku to już za późno
  • maras700 10.04.18, 10:32
    Twoim zdaniem każdy, kto modli się o zdrowie tego dziecka jest fałszywy? Masz chłopie problem, wrzucasz wszystkich (modlących się) do jednego garnka, a siebie uważasz za kogoś lepszego i nieomylnego.
  • Gość: Hff IP: *.146.237.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.04.18, 21:13
    W na stronie jest opisany stan dziecka
  • Gość: Widz IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.04.18, 12:53
    Alanek będzie mial rodzeństwo czy ciocia która się nim opiekowała jest w ciąży?
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.04.18, 13:15
    A co cie to interesuje ciekawska szelmo??? Plotkaro . was tylko nurtuje sensacja ciekawskie plebsy
  • Gość: rak IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.04.18, 14:40
    A czy ktoś jej tego broni? Nie jest to zakazane.

Odpowiadam: rodzeństwo. 19 letnia matka będzie miała kolejne.

Tylko żeby tego kolejnego lepiej pilnowali.
  • Gość: Fdbnct IP: *.146.67.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.04.18, 14:59
    To ciocia czy mama chciałaś coś plotkowac a nie wyszło hehe
  • Gość: Gosc IP: *.play-internet.pl 11.04.18, 15:07
    Chelmno zyje plotami,nikt nie patrzy i nie mówi co ma w swoim domu.Teraz to liczy sie gdzie komu cos przyczepic kogos oczernic.typowe dla mieszkancow oczywiście nie wszystkich
  • Gość: Widz IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 11.04.18, 15:36
    Jak to mama to gratuluję humoru .Wesola uśmiechnięta chodzi po mieście
  • Gość: Gosc IP: *.cust.tele2.se 11.04.18, 15:44
    Patola ma wszystko gdzies a wy chcecie zbiorke robic ludzie otworzcie.oczy
  • Gość: ania IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 11.04.18, 17:31
    Tak ? Za kazdym razem jak sobie przypomne to piekne duze oczy tego chlopczyka to sciska mnie w gardle.
  • Gość: G23 IP: *.bredband.comhem.se 11.04.18, 20:26
    Czy wiadomo coś o stanie dziecka?
  • missagent001 12.04.18, 11:27
    czy wiadomo cos o stanie tego dziecka?
  • Gość: Mama-5678 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.04.18, 23:34
    Z tej strony mama małego Alanka . Mało obchodzą mnie wasze plotki i co o mnie sądzicie ale dziękuję tym co sie modlą wasze modlitwy zostały wysłuchane i Alankowi sie poprawia dlatego chodzę uśmiechnięta wielu z was by sie cieszyło z tej informacji . Nikomu nie życzę takiej tragedii nawet tym najgorszym plotkarą.
  • missagent001 13.04.18, 06:55
    Modlimy sie, mam syna w tym wieku
  • Gość: prawdziwamama IP: *.static.ip.netia.com.pl 13.04.18, 10:01
    Z tej strony mama Alanka.

W dupie mam to że się podemnie podszywacie i wypisujecie bzdury na mój temat nawet mi się nie chce tego czytać.

Moje życie moja sprawa czemu jestem uśmiechnięta a was to obchodzić nie powinno.

nara
  • Gość: Iza IP: *.dynamic.mm.pl 13.04.18, 10:45
    Nie ma znaczenia kto odpisuje pod ostatnim nickiem ale ma rację. Mierzi mnie jak miejscowe ozoraste plotkary, mohery, znalazły temat do odrabiania komuś dupy jeszcze - żeby podkreślić niby swoją wyższość i wartość- w modlitewnym sosie zapominając, że właściwsze byłoby zająć się własnym cuchnącym odwłokiem.
  • Gość: Ja IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.18, 11:42
    Jezeli jestes ta za kyora sie podajesz to na mysl przychodza mi tylko dwa slowa 'o zgrozo'...😢😣😞
    Ktora kochajaca matka przezywajaca tak niewyobrazalne dramaty walczac o zycie swojego dzieciatka kogos kto jest dla niej najwieksza miloscia zycia .,,.,.,,,,ma czas , GLOWE, ochote zagladac na te pozal sie....forum plotkarskie i wlaczanie sie do dyskusji ?!!???!!! To co jest dla ciebie teraz wazniejsze ??!!! Co jest teraz najwazniejsze ......??¿¿¿😞😞😣😣😣😣😢😢😢😢😢
  • Gość: A.. IP: *.tvgawex.pl 13.04.18, 14:11
    Boże kochany w dzisiejszej dobie ta młodzież bez internetu nie wyobraża sobie życia. Dajcie tej młodej dziewczynie spokój. Niech sobie robi co chce. Taki nasz Polski Naród. A Ty się nimi nie przejmuj i rób swoje. Pozdrawiam.
  • Gość: Cjgftfb IP: *.146.169.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.04.18, 08:28
    Widzieliście fotkę na fb tego chlopca mama wystawiła już jest wszystko Jezu jak dobrze że mały żyje !A nawet sam siedzi i je!!
  • Gość: mama IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.18, 18:04
    Cudownie ale czy tzn, że ten mały będzie 100% zdrowy?
  • Gość: Ss IP: *.play-internet.pl 21.04.18, 18:41
    I czy ta tragedia ich czegoś nauczy ?
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.18, 19:50
    Czyli kogo? To był wypadek.
  • Gość: darwin IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.18, 23:00
    BOG jest wielki. Cuda się zdarzają.
  • agi489 22.04.18, 07:44
    Cudownie! Tak dlugo czekałam na dobre wieści:))) tak się cieszymy :)ucałujcie mocno Alanka ,zdrowia i szczęscia dla was wszystkich:)))
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 26.04.18, 12:26
    Witajcie, czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak się ma ten maluszek? Widziałam zdjęcia u mamy na profilu, mały je, misie przytula ale ta matka nic nie pisze a powinna, bo wiele ludzi się za to dziecko modliło więc nam tez się należy jakaś drobna informacja, chociazby czy bedzie chodziło, co z główką itd ?
  • Gość: matka IP: *.static.ip.netia.com.pl 26.04.18, 14:45
    Wypie...j moherze od dziecka
  • Gość: idź IP: *.play-internet.pl 26.04.18, 16:39
    Idź się zbadaj debilko bo z twoją głową jest nie tak! Chora jesteś głupia babo !!!
  • Gość: Khgfj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.04.18, 16:53
    A co kogo obchodzi czy będzie chodziło z główka też bardzo przejmowalam się tym maluchem ale bez przesady ważne że żyje o tym wiemy a jaki stan jest jego nie powinno nikogo obchodzić ten komentarz dziwny czy będzie chodziło itp.co ludzie mają w głowach cud że przeżył i to jest największa radość że się uśmiecha itp.rodzice i tak już dużo przeszli
  • Gość: Ewa IP: *.dynamic.mm.pl 27.04.18, 16:02
    To Wy macie cos nieźle z łbami... to jest bardzo ważne czy dziecko jest zdrowe. Sami ku... debile w tym Chelmnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.