Dodaj do ulubionych

lodziarnia banano ! Fuj CZARNA Marta Jankowska

IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 15:17
Dziś poszłam z Dzieckiem na loda , i Pani która mnie obsługiwała młoda czarna mocno wymalowana Co chwilę się drapala po ręce co zwróciło moja uwagę . Podając mojemu dziecku loda
spojrzałam na jej ręce i zauważyłam że ma ŁUSZCZYCĘ na dłoniach mało tego pracuje bez rękawiczek przy chorobie gdzie to jest zaraźliwe ! Uważajcie kto wam podaje ....
Edytor zaawansowany
  • Gość: Hahahaha IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.18, 15:19
    Łuszczyca nie jest zarazliwa kretynko
  • Gość: Werka cibka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.18, 15:21
    Ja fuj to pewnie od pin.oli brudas
  • Gość: Chuj jej w dupe IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 15:26
    O fuj!! Nigdy w życiu tam na lody! jebane ku...sko brudne, w łapach ch...e trzyma a teraz lody sprzedaje!!!!
  • Gość: Blondyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.18, 15:53
    A ty pumcia szmato zamknij dupe zacoana suko
  • Gość: połaskotana IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 16:56
    A która nie trzyma , nie tylko w ręku ale się tym nie chwali. Doświadczenie dobra rzecz, tylko nie powinno to mieć styczności z dziećmi. Ale w takim miejscu znajomości na branie bezcenne.
  • Gość: .... IP: *.tvgawex.pl 09.04.18, 19:03
    łuszczyca nie jest zaraźliwa łuszczyca jest dziedziczna(choroba genetyczna ) głupia cipo, nie obrażaj ludzi ...a swoją drogą życzę ci łuszczycy wychodzi w różnym wieku tak że masz szansę
  • Gość: TezMamLuszczyce IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 09.04.18, 20:08
    Trzeba miec tupet i zero kultury zeby w ten sposob pisac o kims kto choruje na luszczyce...
    To jest choroba a nie parch . Bezczelna babo na drugi raz pomysl dwa razy zanim cos napiszesz lub powiesz.
    Nie zdajesalz sobie sprawy jak uciazliwa i ciezka w zaleczaniu jest luszczyca
    POZDRAWIAM!!
  • Gość: bee IP: *.dynamic.mm.pl 09.04.18, 20:26
    Mohery łuszczycy nie mają bo nie ma im się co łuszczyć.
  • Gość: pistacja IP: *.play-internet.pl 09.04.18, 20:47
    Jankowska Ty k***o będziesz golona na gałe
  • Gość: Łuszczyca IP: *.dynamic.mm.pl 10.04.18, 15:10
    Łuszczyca jak łuszczyca. Ale chciałabym dodać że ku...sko brudne jebane ma świeżba a nie łuszczyce!!!!!!! Będziesz tępione przy tych lodach szmato! Lody to ty opie...sz codziennie!!!
  • Gość: nle IP: *.static.ip.netia.com.pl 10.04.18, 14:31
    FUJ ja bym nie zjadła tego loda jak bym to zobaczyła. Wyrzucić to do kibla.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.