Dodaj do ulubionych

Drutex - okna, ul. Rycerska

IP: 95.51.47.* 11.04.18, 12:48
Chciałabym wyrazić ubolewanie nad działalnością firmy Drutex, przy ul. Rycerskiej. Jakież było moje rozczarowanie, gdy o godz. 11 - tej chciałam zamówić okno. Nie dość, że od tej godziny miało być dopiero otwarte, to i tak dla tej pani jeszcze za wcześnie. Zadzwoniłam pod wskazany na tabliczce nr telefonu, a pani zaspanym głosem powiedziała, że będzie może z ok. 15-20 min.!!! Poszłam, oczywiście do konkurencji. Nie wiem jak w taki sposób można prowadzić firmę. Nadmieniam, że często tamtędy przechodzę i nigdy nie jest otwarte na czas. "Brawo" za taki szacunek wobec klientów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Calisi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.18, 10:39
    To ja dołożę swoje pięć groszy . Po wymierzeniu okien zapewniano nas że firma zadzwoni do nas i powiadomi o wycenie w ciągu 2-3 dni a mija już 3 tydzień .. Grubo się zastanawiam o rezygnacji z ich usługi .
  • Gość: Okno IP: *.play-internet.pl 25.06.18, 19:21
    Zrób to bo szkoda czasu ,zadna firma z Chełmna nie potrafi wywiazac sie z zamowienia
  • Gość: Tamara IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.18, 19:53
    Ja miałam zrobione w ustalonym czasie
  • Gość: pa IP: *.play-internet.pl 11.07.18, 19:34
    Ja z kolei jestem baaardzo zadowolona z realizacji zamówienia. Pani bardzo dobrze doradziła w wyborze drzwi, okien i bramy garażowej. Całość zamówienia dojechała i została zamontowana wcześniej niż przewidywany, szacunkowy czas (z czego byliśmy bardzo zadowoleni, bo zależało nam na czasie). Ja jestem bardzo zadowolona z czasu i jakości usług oraz z ceny :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.