Dodaj do ulubionych

Orlik Chełmno

IP: *.tvgawex.pl 11.04.18, 22:13
Witam,
ostatnio spotkałam się z bardzo niemiłą sytuacją na orliku przy Wojska Polskiego. A właściwie będąc na nim z dzieckiem, chciałam wypożyczyć piłę do nogi, Pan który pilnuje obiektu powiedział, że piłki nam nie da, bo nie ma zamiaru potem chodzić i jej szukać. Mówię mu że piłkę zwrócę mu i nie będzie musiał jej szukać. Kategorycznie upierał się, że piłki nie da, to że rozmawiał ze mną z uniesionym głosem, to mały szczegół. Będąc jeszcze tam, zauważyłam, że krzyknął na dziewczynkę która przeszła kawałek po rozsypanej korze ozdobnej.
Spotkał się ktoś z Państwa z podobną sytuacją? Ten Pan pilnujący obiektu zawsze jest taki nieuprzejmy ??
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 12.04.18, 06:51
    Pan w takim razie nie powinien pracować na placu zabaw czy orliku.Może w ogóle jest zmęczony i czas na urlop
  • Gość: młody IP: *.dynamic.mm.pl 12.04.18, 08:49
    Spokojnie to nie jest żaden Pan to zwykły szarogęszący się cieć, nie czujący jakiekolwiek nadzoru.
  • mama2802 12.04.18, 09:33
    Tak spotkałam się nie raz, mój syn chciał pograć swoją piłka na boisku grało tam już kilka mniejszych grupek, na co Pan pow mojemu synowi że nie może wejść na boisko bo nie będzie brał odpowiedzialności jeżeli coś się stanie, i mam ją z nim wejść na boisko a, że młodsze dziecko w wózku to nie miałam jak. Innego dnia przegnal chłopaków którzy sobie siedzieli aż 2 bo nie mogą siedzieć tylko stac.Kolejna sytuacja syn z kolegą chciał pograc orlik zajęty chciał iść na boczne boisko (od kosza) ale nie pozwolił zamknął furtkę mówiąc że "wytra" boisko. Kiedyś był taki starszy Pan, bardzo miły, dawał piłki, nie robił problemów był dla dzieci... Niestety już go nie ma
  • Gość: m IP: *.dynamic.mm.pl 27.04.18, 20:41
    Potwierdzam powyższe opinie. Gość zupełnie nie nadaje się do tej pracy. Nieuprzejmy, niegrzeczny, arogancki, bezczelny i odstrasza dzieciaki swoim zachowaniem. Ten Pan powinien przede wszystkim nauczyć się kultury... Szkoda słów.
  • Gość: 0909 IP: *.dynamic.mm.pl 29.04.18, 11:54
    Na ławkę rezerwowych goscia jak się nie nadaje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.