IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.18, 02:21
Bedac ostatnio na placu zabaw na alei zauwazylam staszego pana zachowywal sie dosc dziwnie patrzyl sie pierw z boku na dzieci a pozniej usiadl sie na "gorce" przy plocie. Wiem ze zawalilam, widzialam ze cos z nim nie tak a jednak zamiast na policje zadzwonic "ucieklam" z dzieckiem ale bardzo prosze obserwowac. Poltora godz obserwowalam go. Niski,starszy w dluzszych wlosach siwych.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Dariusz13 IP: 171.25.230.* 13.04.18, 08:49
    to pewnie był Aleksander Wielki nie raz już miał takie akcje
  • Gość: ziomek IP: *.dynamic.mm.pl 13.04.18, 10:34
    A nie była to któraś z wicemarszałkiń Sejmu , która osiwiała po ekspesyjnych wczorajszych działaniach marszałka? Fizjonomia zbliżona do tej co opisujesz. A swoją drogą opisywana przez ciebie sytuacja tak cię przymuliła- jak w tej reklamie co rodzic zaciął się po pytaniu dziecka- że musiałaś czekać że swoją ekspresją do drugiej w nocy?!
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.04.18, 17:23
    Moglam naposac predzej ale no coz widze ze wazniejsza godzina o ktorej napisalam post nizeli bezpieczenstwo dzieci
  • Gość: Xxx IP: 78.40.43.* 14.04.18, 08:11
    Napisz na fb bo na tym zjebanym forum to same pojeby się wypowiadają. A jak już ktoś napisze coś normalnego to sama widzisz co się dzieje. Chełmno piękne miasto ale ludzie są tak jebnięci że aż przykro. Nie mieszkam tam już kilka lat ale nic się nie zmieniło. Często przeglądam różne fora w różnych miastach i nigdzieeee niema takiej nienawiści i pier o innych. Na żadnym forum. A Chełmno to Chełmno jebane plotkarze do roboty a nie wino chlać to nie będzie czasu na pier... o innych i głupie odpowiedzi buraki zaje....e!!
  • Gość: chełminiak IP: *.dynamic.mm.pl 14.04.18, 09:20
    Xxx- jesteś zwykłym idiotą i prostakiem większym od niektórych przymulonych piszących na tym forum. Jesteś jak to teraz trendy - wypowiadającym , który minął się z inteligencją (jeśli w ogóle coś takiego miało z tobą styczność) .Nie masz nawet marginalnego pojęcia o zasadach funkcjonowania forów otwartych a jeszcze pozostały enklawy gdzie zamordyzm ( do którego jesteś tak przywiązany i w którym zapewne się wychowałeś ) macki twoich reżimowych guru jeszcze nie sięgają . Stąd zapewne twój charakterystyczny chrześcijański jad (zapewne wyniesiony z Chelmna) jakim obdarzasz czytających przed jutrzejszym karnym odmeldowaniem się na coniedzielnej mszy.
  • Gość: Mama IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 15.04.18, 02:14
    Jeżeli znów tego Pana zobaczę to nie tylko napisze o Tym na fb ale też powiadomię policję. Nie byłam pewna czy pojawia się często więc wolałam ostrzec chociażby tu. Powtarzam ten Pan zachowywał się dziwnie mam mniejsze dziecko i nie musze się tym przejmować ale rodzice starszych dzieci jak najbardziej. Rzucił mi się w oczy a jak wychodziłam z placu to juz wiedziałam że coś nie tak
  • Gość: chełminiak IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 09:42
    I słusznie Mama alarmujesz o podejrzanej sytuacji, tylko trzeba zachować jakieś proporcje czasowe. Psu na budę zda się ararm na forum o 2 giej w nocy jak zjawisko miało miejsce po południu. Po to ma każdy dziś komórkę żeby o sytuacjach budzących podejrzenie alarmować np.policję a nie jakieś śmieszne rady wpisu na fb - niech ci radzący nie przesadzają z siłą oddziaływania fb bo on jest bardziej obecnie ośmieszony niż skuteczny.
  • Gość: Do wieśniaka Xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.04.18, 13:01
    Xxx - Na tym swoim zasranym srajbuku to wstaw sobie zdjęcie swojej głupiej mordy pieprzony gó...jadzie. Zapewne Zuckerberg jak zobaczy ryj takiej popierdółki to od razu usunie ci konto. Po tym wpisie widać ,że na co dzień z mordy wali ci taką oborą, że smród PGR-u przy tym odorze to klasyczny afrodyzjak. A swoją drogą to dobrze, że stąd wyjechałeś bo byśmy tu wszyscy pozdychali od tego fetoru. Pochwal się jeszcze głupi buraku w jakiej lepiance teraz mieszkasz, na jakim zadupiu i jaki nosisz rozmiar gumofilców to ocenimy tu na forum gdzie jest więcej meneli twojego pokroju.
  • chelmno2016 16.04.18, 08:31
    Witaj, w tym co napisałeś (lub napisałaś) coś jest. Mieszkam tutaj od niedawna, miasto jest przeurocze, ale co z tymi ludźmi? Pisze to z przykrością.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.