Dodaj do ulubionych

Płonące auta

IP: 171.25.230.* 15.04.18, 00:48
Jest 0:44 i już drugi pożar samochodów,po 23:00 na Fiałka 2 auta a teraz na Domonikańska-Rybacka.
Dziwny zbieg okoliczności.Gdzie Policja,gdzie monitoring.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Do ja IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 01:39
    Wiesz coś więcej? Bo nie wiem czy bać się o swój?
  • Gość: Jarząbek IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 01:50
    policja jest na mieście.
    w ilosci wiekszej niz zawsze.
    wiem bo mnie spiali
    spisują każdego.
    ja widziałam co siestalo na rybackiej - w sensie efekt końcowy.
    nic ciekawego, 4 przypadowe auta spalone
  • Gość: Obserwator0001 IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 02:03
    Na ul. Fiałka - 5 uszkodzonych samochodów w tym 2 doszczętnie spalone. Reszta zarysowania, powybijane szyby.
  • Gość: Gość IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 11:24
    Co za debile komuś samochód potrzebny żeby do pracy dojechać a taki frajer niszczy komuś jedyne źródło dochodu
  • Gość: mieszkaniec IP: *.tvgawex.pl 15.04.18, 20:47
    Dokładnie, powiem więcej to jest ,,pseudo bezpieczne miasto kamery wszędzie itp. tylko co z tego jak niedziałające także na znalezienie kogokolwiek nie ma opcji. A takiego gagatka to powinni przekazać na rozmowę z właścicielami aut
    ,, Bezpieczne Chełmno"
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 21:10
    To ponoć prawda, że od zeszłego roku monitoring za kilkaset tysięcy nie działa i burmistrz nic z tym nie zrobił- a doskonale wiedział!

Po drugie, teraz jak coś się zadziało, to nagle się okazuje, że w tym mieście są jakieś psy, których zwykle nie uraczysz na patrolu w mieście. Jeżeli już, to szybki objazd samochodem i powrót na bazę, do odremontowanej budki. Albo skrycie , za krzaczorami ukrytych poza miastem, czasami aż na Górze Kleczkowskiej bo komenda odstaje w województwie z mandatami.
  • Gość: tubylec IP: *.dynamic.mm.pl 15.04.18, 22:31
    Gościu jesteś chory jeśli uważasz, że ilość nałożonych mandatów jest wyznacznikiem ocennym właściwej pracy policji. Pisze to zapewne jakiś tetryk, który przeżył swoje życie i nie dochrapał się czterech kółek. Dużo jeżdżę , byłem zatrzymywany przez miejscową policję ( szczególnie późnym wieczorem) i może niektórym się to nie spodoba ale wszystko odbywało się zgodnie z prawem , w poszanowaniu kultury czego nie raz trudno uświadczyć np. przy zatrzymaniu w Łysomicach. Tylko gościu, musi do ciebie dotrzeć, że policjant drogówki wykonuje swoją pracę, w różnym czasie, różnych okolicznościach i należy mu się za to szacunek a nie inwektywy jak w twoim odniesieniu, bo inaczej na prawdę nasze drogi byłyby bardzie niż dzisiaj krzyżami znaczone.
  • sewi.chelmno 18.04.18, 08:56
    Potwierdzam miałem tak samo.Wszystko ok
  • Gość: Presss IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.18, 09:08
    w policji już dawno nie ma rzecznika, otrzymać jakieś info od nich graniczy z cudem
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.18, 11:12
    a czy w CCH jest policja ?
  • Gość: klik IP: *.tvgawex.pl 21.04.18, 01:16
    Chełmińscy kryminalni ustalili winnego podpalenia pięciu samochodów i spowodowania innych uszkodzeń na kolejnych pięciu. To 14-letni chełmnianin.

• Gość: klik IP: *.tvgawex.pl 21.04.18, 01:19
    e-chelmno.pl/juz-wiadomo-kto-podpalil-i-uszkodzil-kilka-dni-temu-10-aut-w-chelmnie/
  • Gość: wierny IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.18, 09:03
    I co teraz chełmińskie plotuchy? Teraz to morda w kubeł, teraz nie szczekacie gdzie policja, że ich nie widać i za chwilę pewnie powiecie że sprawca sam się zgłosił przechodząc koło urzędu i będziecie poszukiwali się w tym wszystkim winy burmistrza a zapominajcie że przecież to był nabożny w szkole chłopiec z chełmińskiej chrześcijańskiej rodziny. A gdzie są te rozmodlone mohery co tak ujadały nad nieszczęściem dziecka z Rynku oblewając jadem jego opiekunkę i matkę , teraz w niedzielę zamiast znów obluzgiwać kolejnego nieszczęśnika pomódlcie się o ulżenie troskom poszkodowanych i " łagodną karę dla swojego " porządnego chłopaka ". To i tak nic nie da, bo jaki Bóg chciałby mieć takich wyznawców. Czy nie widzicie że jesteście sforą Belzebuba, spieszcie się on już na was czeka w piekielnych czeluściach .
  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.18, 10:38
    ustalenie sprawcy, to tylko jeden z elementów, ale nie najważniejszy dla pokrzywdzonych. Kto im odda pieniądze za zniszczone i uszkodzone auta. W wyroku będzie naprawienie szkody i to wszystko, a kasy nie zobaczą, chyba, że uwikłają się w długotrwałe procesy, które mogą tylko zwiększyć ich szkodę. Liczyć na zwrot kasy, to absurd w polskim prawie.
  • Gość: klik IP: *.tvgawex.pl 21.04.18, 13:07
    o widzę że wiesz kto to i znasz jego rodzinę ........człowieku do psychiatry i to szybciutko, tu na forum się nie wyleczysz
  • Gość: do wiernego IP: *.tvgawex.pl 21.04.18, 10:57
    Wierny Panie chyba się czegoś na jarałeś,naćpałeś,nachlałeś i jeszcze nie wiadomo co...filozof z Ciebie,pnij się pnij,hehe.
  • Gość: wierny IP: *.dynamic.mm.pl 21.04.18, 13:33
    I co miejscowe tłumoki prawda boli, ale to nic w porównaniu z czekającymi was mękami piekielnymi, na które sobie grabicie przez całego żywota a których wam szczerze życzę.
  • Gość: Męka IP: *.play-internet.pl 21.04.18, 14:01
    MĘKAMI PIEKIELNYMI HA HA HA HA.... :) Co za debilizm hahahaha....... :)
  • Gość: cha cha IP: *.centertel.pl 21.04.18, 15:59
    Tu miejscowi innego języka nie kumają.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.