Dodaj do ulubionych

zakupy na dowóz.

IP: *.dynamic.mm.pl 17.04.18, 16:18
Czy jest szansa by którys market wprowadził zakupy na dowóz jak kiedyś inter????
Edytor zaawansowany
  • Gość: bay bay IP: *.dynamic.mm.pl 17.04.18, 17:05
    I jak to się skończyło chyba pamiętasz. W tym mieście umarlaków wszyscy będą się wszystkiego czepiać, tu jest co najmniej o jedno pokolenie opóźnienie we wszystkim, poparz na sklepy wielkopowierzchniowe u nas, i co widzisz.... pustkę. Już w porównaniu ze Świeciem jesteśmy w kaczej dupie. Ani pracy, ani rozrywki, ani sklepów jednym słowem mogiła.
  • Gość: ioio IP: *.dynamic.mm.pl 17.04.18, 17:14
    To prawda :(
  • Gość: Www IP: *.awacom.net 17.04.18, 18:33
    Pytanie czy ktoś was trzyma w Chełmnie? Nie podoba się można wyprowadzić się z miasta. Tylko narzekacie. Na nic więcej was nie stać...
  • Gość: ioio IP: *.dynamic.mm.pl 17.04.18, 20:01
    Jak bede chciała tego typu porady to o nią zapytam teraz pytam o dowóz...
  • sewi.chelmno 18.04.18, 08:51
    mogę ci robić zakupy
  • Gość: ioio IP: *.dynamic.mm.pl 18.04.18, 20:49
    Już myślałam o tym...
  • paulinamarianna 10.01.19, 11:50
    W Zielonej Górze jest opcja zakupów spożywczych z dostawą do domu. Przyznam szczerze, że nie cierpię chodzić na zakupy do Biedronki czy Lidla w godzinach szczytu, gdy kończę pracę. Korzystam ze strony www.zakupyzdowozem.pl/. Jestem ich stałą klientką od kilku miesięcy i robię zakupy na ich stronie raz w tygodniu. Zawsze gdy mam potrzebę zrobienia wielkich zakupów na które zwyczajnie nie mam czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.