Dodaj do ulubionych

SMOCZE ŁODZIE

IP: 95.40.69.* 15.05.18, 10:54
.
Edytor zaawansowany
  • Gość: xzaaz IP: *.static.ip.netia.com.pl 15.05.18, 14:02
    won z tym
  • Gość: Uu IP: *.dynamic.mm.pl 15.05.18, 15:10
    Jesteś pusty cieć. Fajnie gdyby były, a niezależnie od nich dobrze by było gdyby zarządca terenu udostępnił bezpłatny wjazd . Pobieranie myta za wiazd nad cuchnącą wodę jest skandalem tolerowanym przez burmistrza, który jest odpowiedzialny za istniejacy tam syf. Tak wygląda brak pomysłu władzy na zagospodarowanie tego terenu. Z resztą dla kogo? młodych nie ma, starzy kończą bieg kilometr wcześniej i już nie zagłosują, pustka i paranoja.
  • Gość: czemu IP: *.dynamic.mm.pl 15.05.18, 15:20
    ?
  • Gość: gapa IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 15.05.18, 15:45
    Mam łódź ale nie mam smoka. Co mam zrobić? Jak żyć?
  • Gość: KAOMOROH IP: *.static.ip.netia.com.pl 16.05.18, 08:58
    Podobno to pedalstwo i wiosła służą im do różnych rzeczy :o
  • Gość: Patryk IP: *.tvgawex.pl 16.05.18, 15:54
    Marna prowokacja post do kasacji
  • Gość: Andrzej IP: *.cust.tele2.se 18.05.18, 15:56
    Jebać te smoki i te śmierdzące łodzie
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 18.05.18, 16:17
    Ze 3 lata temu wyszabrowali z budżetu obywatelskiego 100 tys. zł na 2 smocze łodzie, które jak pisano we wniosku beda dostępne dla wszystkich chętnych, będą promowały miasto w czasie zawodów,krzewienie kultury fizycznej itp. bzdury. Jak zwykle burmistrz i miasto (ty, ja, oni) zostali wycycani przez paru cwaniaków, którzy umieli sprytnie i szybko uzbierać 300 podpisów u siebie w bloku.
  • Gość: Wilk IP: *.tvgawex.pl 19.05.18, 08:30
    sprawa trafi do prokuratury ,Andrzej i gość nie jesteście anonimowi,trochę was te obelgi i pomówienia będą kosztowały.
  • Gość: rybak IP: *.tvgawex.pl 19.05.18, 09:46
    Ino mi ryby płoszu jak ten jape drze na nich ze za wolno płynu.
  • Gość: ale numer IP: *.dynamic.mm.pl 19.05.18, 10:06
    Pewne jest, że ten, który zdobył największą liczbę głosów - zakup dwóch łodzi smoczych dziesięcioosobowych dla SSW Dragon. W sumie zagłosowały na niego 1302 osoby. Wnioskodawca liczy na 62 tys. złotych. - SSW Dragon posiada dwie łodzie, z których korzystają dwie drużyny - uzasadniał Karol Krawczyk. - Z nowych będą mogli korzystać także mieszkańcy Chełmna.

Czytaj więcej: www.pomorska.pl/wiadomosci/chelmno/a/mieszkancow-chelmna-bardzo-interesuje-ten-budzet,10006908/

Ilu członków liczy po zakupie za publiczne pieniądze SSW Dragon? 50? Jest szkółka dla młodzieży, zafascynowanej pływaniem na smoczych łodziach? Gdzie są te łodzie? Czy każdy może z nich skorzystać? Kiedy? Czy promują Chełmno? Dlaczego informacje o SSW Dragon są wy

Jak założę Chełmińskie Koło Miłośników Toczenia Opony od Kamaza, pozbieram 1500 peseli, to też wygram 62 tys. na nowe koła od Kamaza?

• Gość: Patryk IP: *.tvgawex.pl 19.05.18, 10:19
    zabłysnąłeś tym wpisem naprawdę super
  • Gość: mieszkaniec IP: *.tvgawex.pl 19.05.18, 11:01
    Faktycznie a ja jestem mieszkancem Chełmna i chciałbym popływac z kolegami ta łodzią . Gdzie mamy sie zgłosic ?
  • Gość: Józef IP: *.dynamic.mm.pl 19.05.18, 11:26
    Z tymi łodziami i głosowaniem to było bardzo ciekawie. Ludzie dziwili się , że na łodzie głosował co 12 dorosły mieszkaniec Chełmna. Jak to możliwe, skoro 99,8 % nawet nie wie, że takie azjatyckie wynalazki są w naszym mieście?
  • Gość: Andrzej IP: 78.40.43.* 20.05.18, 08:38
    Wilk widzę że trochę cię fantazja poniosła. 🤣🤣🤣 a to że nie jestem anonimowy to wiem nie musisz przypominać. Jeszcze raz mówię leje na te łodzie
  • Gość: gość IP: 77.111.247.* 20.05.18, 10:06
    ja też. cienkim.....
  • Gość: wilk IP: *.tvgawex.pl 20.05.18, 19:25
    jak zawsze jakaś chora prowokacja i wszystkie Chełmińskie nieudaczniki i lenie ,zazdrosne i złośliwe trole wypisują co im ślina na język przyniesie.Proponuję do roboty i zacząć coś robić to głupota z głowy sama wyleci.Puste zazdrosne i złośliwe trole z małej pipidówy co to całe życie tylko narzekają i obrażają innych,a fuj ,a wstyd
  • Gość: hehehehe IP: *.dynamic.mm.pl 20.05.18, 19:33
    Uderz w stół, a nożyce się odezwą...

Powiedz lepiej, skąd mieliście 1302 pesele (oprócz swoich, rzecz jasna)?
  • Gość: Amen IP: *.dynamic.mm.pl 20.05.18, 20:41
    Większość piszących - to przez was jest to chore miasto, chory kraj - ogólnie padaczka. Mieszkający tu tubylcy nie dorośli do alternatywnych form spędzania wolnego czasu, to ludzie prości od cepa i słomy z butów, im wystarczy browar w bramie i coniedzielny spęd wiadomo dokąd, a wygląd i "zagospodarowanie" nad jeziorem tylko utwierdza tę beznadzieję. Dokąd biologia nie zrobi tu porządku , nawet określenie skansen jest na wyrost. W te mury , które pozostaną może za kilkanaście lat przyjdą jacyś młodzi ( skąd?) i tchną ożywczy płomyk nadziei i normalności, ale to już za co najmniej dwa pokolenia....
  • Gość: jak IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.05.18, 08:30
    Proszę mi powiedzieć gdzie są te łodzie którymi mogę popływać jako mieszkaniec Chełmna?
    Jeśli nie mogę nimi popływać to oznacza że jest to JAWNA KRADZIEŻ 100 tysięcy od obywateli miasta.

Pozdrawiam
  • Gość: wkurzona mieszkank IP: *.tvgawex.pl 21.05.18, 09:25
    logiczne kto pisze te bzdury ten co brał udział w budżecie miasta chciał kasę a nie udało mu się zebrać większości podpisów,Smoki na swój projekt dostały a on ze swoimi znajomymi nie i teraz żal dupę ściska,,w mieście ludzie wiedzą i pamiętają kto wtedy nie umiał przegrywać i komu było najbardziej żal!!! Post do likwidacji a osoba która pisze te obelgi powinna być zgłoszona do prokuratury
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 21.05.18, 09:36
    Ponawiam pytanie, skąd pozyskaliście bazę ok. 1300 peseli do głosowania internetowego?
  • Gość: śmiszek IP: *.tvgawex.pl 21.05.18, 09:48
    z księżyca "kolego z księżyca" skończ tą jakże żałosną prowokacje :)
  • Gość: obywatel IP: *.static.ip.netia.com.pl 21.05.18, 13:26
    Wkurzona mieszkanko proszę nie zmieniać tematu tylko odpowiedzieć na moje pytanie - a jeśli nie ma pani nic ciekawego do powiedzenia to żegnam. Dodam tylko, że nie miałem nic wspólnego ze zbieraniem podpisów ani w ogóle nie uczestniczyłem w budżecie obywatelskim. Jedyne co mnie martwi to to że mój pesel został wykorzystany do głosowania a ja nawet nie głosowałem. Ale wtedy po prostu olałem tą sprawę - a szkoda.

Teraz po prostu chcę popływać łodzą w weekend wraz ze znajomymi. Wszyscy są z Chełmna a jak wiadomo łodzie były przeznaczone również dla mieszkańców. No, to gdzie one są? Po prostu pytam, bo chcę sobie popływać. Było to zapłacone również z moich pieniędzy.
  • Gość: wkurzona mieszkank IP: *.tvgawex.pl 21.05.18, 13:48
    jak na zwykłego obywatela za bardzo plujesz jadem ,,kończ te marne prowokowanie,,
  • Gość: wkurzona mieszkank IP: *.tvgawex.pl 21.05.18, 13:50
    a i jeszcze jedno przestań się ukrywać pod paroma nickami,,to żenujące jak też to co wypisujesz
  • Gość: Agata IP: 185.24.197.* 21.05.18, 14:15
    Łodzie - jak sama nazwa wskazuje, najbardziej przydatne są nad jeziorem (także Starogrodzkim). Proszę się tam udać, zapytać czy i kiedy można popływać. A skoro Pan tam nie był, ich nie widział, to dlaczego Pan uważa, że ich nie ma? W sobotnich zawodach brało udział 17 drużyn. Od początku maja odbywały się treningi nad Starogrodzkim.I na czym pływali zawodnicy? na materacach ? Niechże Pan da spokój.... A skąd głosy? zaangażowane osoby, które pasjonują się tym sportem i którym zależało na zakupie łodzi, drukowały ankiety i zachęcały do głosowania np w miejscach pracy. Sama oddałam swój PESEL na ten projekt, bo pracuję w firmie, gdzie taka drużyna wioślarska istniej od ładnych kilku lat. A pozostałe projekty widocznie nie miały szczęścia.
  • Gość: Paula IP: *.dynamic.mm.pl 21.05.18, 19:30
    A ja chciałam wtedy głosować na projekt p. Kleminskiego i się okazało, że już głosowałam. Ktoś pozyskał i nielegalnie, bez mojej zgody wykorzystał mój pesel. Dziś żałuję, że nie zgłosiłam sprawy na policję, bo przecież ktoś mój nr skądś miał.To są moje dane osobowe.
  • Gość: jan IP: *.static.ip.netia.com.pl 22.05.18, 08:20
    Mój tak samo. Następnym razem nie popuszczę.
  • Gość: vvv IP: *.tvgawex.pl 22.05.18, 10:31
    ludzie opamiętajcie się i przestańcie bić pianę,, w budżecie obywatelskim brało udział kilka projektów nie tylko smocze łodzie więc dlaczego atakujecie tylko tych ludzi ,nie tylko oni zbierali pesele a ZBIERALI UCZCIWIE .po prostu żal ci dupę zacisnął i wypisujesz bzdury
  • Gość: kula IP: *.tvgawex.pl 22.05.18, 10:41
    domyślam się kim jesteś ,że piszesz tyle kłamstw na ludzi którzy uczciwie walczyli o budżet obywatelski,ludzi którzy robią swoje nikogo nie obrażając.wtedy próbowałeś i teraz próbujesz prowokować i obrażać,trudno musisz się pogodzić z przegraną,BUDŻET OBYWATELSKI jak sama nazwa wskazuje jest dla obywateli i to wszystkich obywateli którzy się o niego starają ,nie dziś to jutro .wtedy twoi znajomi nie byli zadowoleni z twojego zachowania dziś też nie będą.A prowokacja naprawdę marna raczej to ciebie stawia w złym świetle
  • Gość: vvv IP: *.tvgawex.pl 22.05.18, 10:54
    widać sam chyba robiłeś przekręty z peselami ,że teraz próbujesz zwalić winę na innych.Widzę ,że orientujesz się bardzo dobrze jak można robić przekręty a chłopakom ze smoczych łodzi w życiu nie wpadłoby to do głowy,pamiętam jak biegali zbierając podpisy jak rozmawiali z ludzmi jak cierpliwie tłumaczyli co to smocze łodzie,i wiesz co są świetnymi osobami więc w przeciwieństwie do ciebie mają olbrzymią ilość przyjaciół,super z ciebie ptaszek .A może jak taki mądry jesteś to przestań się chować za tymi wszystkimi nickami miej człowieku kokones i podpisz się z imienia i nazwiska.Obrażać oczerniać anonimowo widzę potrafisz,,nie jesteś w sieci anonimowy więc UWAŻĄJ bo przegniesz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.