IP: *.dynamic.mm.pl 28.05.18, 21:20
Ja rozumiem, że farmerzy i działkowcy podlewają pola i działki, ale żeby w mieszkaniach w mieście brakowało wody? Nie można zwiększyć ciśnienia? Z kranu kapu, kapu to nawet na herbatę się nie uzbiera. Problem pojawia się co roku, jak jest cieplej.
Totalna niemoc władz miasta. Chore to jest.
Edytor zaawansowany
  • Gość: Szybki Czopek IP: *.tvgawex.pl 28.05.18, 21:45
    Rece opadaja. Brak wody w 21 wieku a miasto nic nie robi.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 28.05.18, 22:16
    Godzina 22.15 i stał się cud. Jest woda.

Przypominam cymbałkom- odpowiedzialnym za ten cyrk, że mamy XXI wiek.
  • Gość: hehehe IP: *.dynamic.mm.pl 28.05.18, 22:23
    Przypomnijcie mi ile to derektor zwik przytulił z 2017? 127? Tak, 127 tysia.
    Musi być, zapracował.
  • Gość: Koperas IP: *.play-internet.pl 29.05.18, 06:56
    NATYCHMIAST ZAMKNĄĆ DOPŁYW WODY DO RODów !!!
  • Gość: Wodnik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.05.18, 07:17
    Nie narzekaj a co mają mówic ci w Afryce tam ciągle brak i nie marudzą
  • Gość: kran IP: 77.111.247.* 29.05.18, 07:27
    Ale ta woda nam się po prostu należy...
  • Gość: wszystkim IP: *.play-internet.pl 29.05.18, 10:10
    Wszystkim, którzy płacą za wodę, ta woda się należy. Płacę- żądam, żądam płacę... i niezależnie, czy to ROD, czy SROD, czy gospodarstwo domowe....
  • Gość: ale jaja IP: *.dynamic.mm.pl 29.05.18, 10:56
    Nie rób sobie żartów, przykład idzie z góry. Wszyscy podatnicy płacili a" należało się" tylko wybranym - jak oświadczyła z sejmowej trybuny gminna brocha, więc to że płacisz za wodę nie znaczy automatycznie, że ci się należy, bo może za tą marną płatność należy ci się .... ale woda święcona przed kolędą. Miarkuj więc swoje opinie , moherowi sygnaliści nie śpią i jeszcze na tobie zarobią.
  • Gość: Dzialkowiec IP: *.146.172.159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.05.18, 09:29
    Posiadam działkę nad Wisłą i za wodę nie płacę a mam ponieważ na działkach nie ma wodociągu cymbaly tylko własne ujęcia że źródeł
  • Gość: Siostra basen IP: *.tvgawex.pl 01.06.18, 08:20
    Czytałem ze od jutra jest zakaz podlewania działek i upraw i napełniania basenów mycie samochodów. Ciekawe jak bedą to sprawdzac ha ha.
  • Gość: zagniewany IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 01.06.18, 08:29
    Nie o taką wodę walczyłem!!!!
  • Gość: hehehe IP: 77.111.247.* 01.06.18, 09:09
    W tym grajdole nic się nie da zrobić. A w przyszłym roku podwyżka o 10 procent (muszą sobie odbić ten rok). Derektor Matuszewski musi przeskoczyć próg 140 tys. rocznie, bo na tle innych jest niedoszacowany. Jeszcze będzie pięknie...
  • Gość: Jolanta IP: *.dynamic.mm.pl 03.06.18, 23:02
    Dziś o Chełmnie była informacja w zetce albo RMF (słuchałam w autobusie), że z powodu suszy burmistrz wprowadził ograniczenia w podlewaniu, na działkach, itp.
    Przypomniało mi się : Cała Polska z was się śmieje, .....

Jak to jest, że p.radni wespół z p.Kędzierskim wydają miliony na remont kina, zakup zbędnych - jak się okazje- koszarowców i tysiące innych rzeczy , a nie ma kasy na modernizację wodociągów, zapewnienie ciągłości dostaw bieżącej wody pod odpowiednim ciśnieniem. Może można coś z tym zrobić, nową pompę kupić, czy coś? Temat dla radnych do rozmowy przed wyborami.
  • Gość: ogrodnik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.18, 10:03
    Nam zabrania sie podlewania ogrodów, ale masto moze... Zdjęcie zrobione dzis o godz. 7.30
    <a href=https://zapodaj.net/7268516bee4ef.jpg.html>WP_20180604_003.jpg</a>
  • Gość: tak IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.06.18, 10:13
    walić wasze ogrody działkowe. Na co to komu. Ludzie nie mają co pić a wy marnujecie wodę na kwiatki. PRECZ Z DZIAŁKAMI KOŁO STADIONU
  • Gość: ogrodnik IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.18, 10:32
    zapodaj.net/ee75ae670f87e.jpg.html
  • Gość: obraz IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 10:54
    Widzę ,że skansen zaczyna walkę o istnienie. Woda to podstawa, następnym etapem w historii była walka o ogień , więc wszystko przed tubylcami. A tak na marginesie, podlewający kwiatki najemnik w roku wyborczym przypomina grającą orkiestrę ńa Titanicu.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 13:56
    Jest zdjęcie, człowiek z zieleni- łatwo ustalić. Czy straż miejska wlepiła mandat?

Panie komendancie, czy wy śpicie?
  • Gość: mk IP: *.play-internet.pl 06.06.18, 18:16
    Tak jest każdego dnia i to nie tylko w tym miejscu, dziś godz. 11 przed bramką leje pan wodę z węża podlewając kwiatki.
    Wiec ja pytam co to ma być? Czym rózni się zieleń miejska od przydomowej lub działkowej? My za wodę płacimy słone kwoty obliczani jesteśmy z liczników a miasto? Jest zakaz ok, ale chyba dla wszystkich? Czy chodzi o mandaty i dodatkowa kaskę?
    Czy lepszy i gorszy sort? Czy co wolno wojewodzie to ie tobie s........ Jesli wodociągi sobie nie radzą z dostawą wody niech zainwestują w nowe pompy, woda i ścieki są drogie to chyba kasy nie brakuje?
  • Gość: gość IP: *.dynamic.mm.pl 06.06.18, 20:14
    Za wszystko co się dzieje w mieście odpowiada nieudolny burmistrz. Niestety.

Wydaje Kędzierski zarządzenie, ale nie dotyczy jego podwładnych. Jest odpowiedzialność z kodeksu wykroczeń, ale straż miejska udaje, że nie widzi, nie czyta, nie słyszy. Straż podlega pod burmistrza. Pensje komendantowi co roku podwyższa, no kto? Jest informacja, że pod UM mogą parkować tylko pojazdy służbowe (straż miejska), notorycznie parkuje prywatny Ford Kuga CCH 2N66. Czy komendant straży jest ślepy?
  • Gość: mk IP: *.play-internet.pl 06.06.18, 21:12
    Pycha i arogancja władzy w czystej postaci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.