Dodaj do ulubionych

Fryzjer damski - kogo polecacie

IP: 77.111.247.* 31.05.18, 21:15
Cześć, jakiego fryzjera damskiego w Chełmnie polecacie? Obcięcie i farbowanie włosów. Ewentualnie jaki zakład odradzacie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: UCZCIWY IP: *.static.ip.netia.com.pl 01.06.18, 08:00
    sraki
    jebana kryptoreklama,

WON STĄD
  • Gość: Cenzor IP: *.tvgawex.pl 01.06.18, 21:42
    Otworzyły się chyba 2 nowe to jakoś sobie trzeba radzić hahahahaha
  • Gość: Marti IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.06.18, 00:09
    Polecam salon Freszzz koło Relaxu
  • Gość: Ola IP: *.tvgawex.pl 02.06.18, 00:46
    Z tego co wiem to właścicielka nie lubi reklamy na tego typu forach......tym bardziej Chełmińskim
  • Gość: tak IP: *.static.ip.netia.com.pl 04.06.18, 09:39
    freszszsz koło relaxu bardzo mila pani ceny nie takie duze okolo 300 za farbowanie to nie duzo pozdrawiam
  • Gość: Hahs IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 04.06.18, 21:15
    Cena z kosmosu
  • Gość: Do hahas IP: *.tvgawex.pl 04.06.18, 21:28
    Idź sprawdzić na czym pracują wpisz to w Google sprawdź cene a później się wypowiadaj...
  • Gość: lol IP: *.dynamic.mm.pl 04.06.18, 21:33
    nie bądź śmieszny, ja korzystam z usług w tym salonie i koloryzacja + podcięcie długich włosów kosztuje mnie 140 zł. Na tym forum nie można liczyć na rzetelne informacje, tylko ploty wyssane z palca...
  • Gość: Set IP: *.146.104.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.06.18, 22:26
    Proponuję stworzyć ligę damskich fryzjerek z Chełmna. Raz w tygodniu spotkanie przy fontannie na rynku i sparring. Ta która wygra ligę,zgarnia wszystko...
  • Gość: obiektywna IP: *.tvgawex.pl 04.06.18, 23:27
    A najlepsze jest to, że te które mają klientów nie potrzebują tak niskiej reklamy na forum Chełmińskim bo zajęte są pracą.....
  • Gość: racja IP: *.static.ip.netia.com.pl 05.06.18, 13:03
    300zł za farbowanie włosów to gruuuba przesada. Mowa o Freszszszszsz
  • Gość: chodzę IP: *.tvgawex.pl 05.06.18, 18:10
    Chodzę tam i 300zł NIGDY nie zapłaciłam. Wydaje mi się, że nowo powstały salon chyba zaczyna nieczystą grę - MAŁO KLIENTÓW?? :)
  • Gość: zła IP: *.play-internet.pl 05.06.18, 23:03
    Myślę, że powinno być w Chełmnie jeszcze 10 nowych zakładów fryzjerskich. Bez urazy drogie panie fryzjerki każda z Was robi wielką łaskę, bo lista, bo zapisy ok, ale długość czekania na 2-3 m-ce PRZESADA. Wniosek: jest Was za mało, zapisuję się i powinnam być przyjęta po kilku dniach. Szanujecie siebie a gdzie poszanowanie dla klienta?
  • Gość: popatrz IP: *.tvgawex.pl 05.06.18, 23:46
    A teraz popatrz bo będzie jeszcze GORZEJ :). Wszyscy nagle na studia, uczyć się chcą a zawodówki świecą pustkami. Efekt?? fryzjerek, budowlańców, mechaników nie ma. Informatyków i po marketingu jak napluł a fryzjerek jak widać nie ma.
  • Gość: żaltoczytać IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.06.18, 12:04
    Polecam zakład X nie polecam zakładu Y Dziękuję za uwagę :D
  • Gość: Mila IP: 2.30.38.* 07.06.18, 21:31
    Również korzystałam z usług zakładu fryzjerskiego Freszz i nigdy nie zapłaciłam ww ceny. Konkurencja nie śpi. Polecam kazdemu! Świetnie wykonana praca i świetna atmosfera

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.